Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Software

Poradil byste někdo nějaký spolehlivý webhosting na obrázky ?
Imgup.cz se zdá down, takže budu muset asi zrekonstruovat svůj profil.
Neumím tam vkládat obrázky z počítače, resp. si navolit jejich velikost.

@lseling (25.06.2018 10:13): Kontext? Tizen je prakticky jen v Samsung televizích a hodinkách (a i tam se spekuluje, že se vrátí k Androidu). Na mobilech / tabletech nebo dokonce na PC Tizen vážně žádná konkurence není a nikdy nebyl. I v těch telkách bych dal spíš přednost Android TV kvůli aplikacím. Ale tam si v nejhorším dokoupíš nějaký box, ideálně Nvidii Shield, která poběží mnohem líp než jakákoliv televize s vestavěným Android TV.

@TombSpirit (25.06.2018 19:33): Novější s potenciálem byl i Windows Phone / Mobile a všichni víme, jak dopadl. :-)
@lseling (25.06.2018 10:13): Novější s potenciálem, asi nebude mít tolik aplikací jako má aktuálně Android. Pokud jich ale uživatel nevyžaduje stovky, tak by to nemělo vadit. Osobní zkušenost mám dost nízkou i s androidem, takže třeba poreferuje nějaký uživatel.
Nevím, jestli to sem úplně patří, ale setkali jste se někdy s OS Tizen? Mají to Samsung TV a já nevím, jestli se to vyrovná Androidu nebo je to lepší, horší.
@Bodkin (22.06.2018 21:28): no počkej, že jsi přihlásil globálním MS účtem nic neznamená. Windows by si určitě nedovolili odstranit jen tak tvůj lokální účet. To se mi nezdá. Každopádně v minulosti jsem taky měnil za chodu MB a CPU a musel jsem u W7 volat na MS support, vyřešil to se mnou technik za pár minut.
@Rapier (22.06.2018 21:25): Nevím, asi jak jsem se hlásil, tak jsem odkliknul, že se budu teď hlásit svým MS účtem a v nasranosti si toho nevšiml, každopádně to bylo fakt velký překvápko, když jsem přišel domů a chtěl na PC.

Jo, to mám v plánu. Až nebudu tak nasranej.
Aby to nebylo málo, tak včerejší pokus o aktivaci mi přemazal místní účet účtem microsoftím, ke kterýmu si OC nepamatuju heslo, takže jsem byl skutečně totálně v hajzlu.

Čůráci.
Fcuk.

Window si naráz vzpomněl, že jsem měnil základku a chce aktivovat, tak se přihlásím účtem na kterém jsem věřil, že mám připojenou digitální licenci a ono hovno, MS si to nemyslí... Nějaký nápad?
Jsem asi blbej, ale nevíte, kde ve steamu nastavím, aby po mě nechtěl věk? Začíná mě to lízt dost na nervy. Proč si to proboha nepamatuje?
@Karasman (14.06.2018 09:31): jo jasně normální legální office 365 s 1TB na one drive. Právě proto jsme to taky kupoval. 50,-Kč měsíčně je cajk. Kupoval jsem je i do zásoby.

Teď to v akci není. Bývá to většinou na podzim nebo na začátku prosince. Kupuju to takhle už dva roky po sobě.

EDIT: tak jsem se díval a 2016 jsem platil na kase 989,- ale loni na czc 599,-.
@Karasman (14.06.2018 07:55): office 365 se daj koupit i za mnohem míň. Já kupoval v akcích na czc nebo na kasa.cz cca kolem 600,-. Většinou jsou akce na podzim.

Pak jsou ještě pro mě pochybný klíče na netu za pár korun. Ty ale já ignoruju.
@Kwoky (13.06.2018 23:46): Ako každý Cloud zadarmo.
Minimálne ak je to aspoň trošku seriózna firma, tak keď platíš tak nemajú právo z minúty na minútu zmazať ti všetky dáta s odôvodnením "čo chceš zadarmo ty píčus naivný".
Má někdo radu, a nebo alternativu pro googl chrome ? Mám firefox pomalý, MX5 také pomalý. Podívám se do správců a vždy neskutečné vytížení 60-80% , i když mám zaplé 1-4 stránky. Netem to není. U firefoxu je to horší a modrého M půl na půl. A nic jiného zaplého nemám.

Leda m napadá opera, yandex, nebo safari.
@Bursoft (26.05.2018 19:03): Není nejhorší, ale je tam až moc rozdělení a takovej nevím matoucí. Než jsem našel složku, kde mám vlastní hudbu trvalo to. Nevím, proč tam nejsou zkrátka jen složky, co mám plus hudba.. A je to kolikrat po složkách, kde i nic není.


Prosím závažně o přehrávač do mobilu android xiaomi. Musím konstatovat, že jsem jich vyzkoušel tak 10 a hlavně ty doporučené pár dle goog play a pár dle lidí. 90% problém nenašly složku z vlastníma písničkama, když už tak tam nebyly všechny. Jeden mi rozděloval v té slozce písničky, tak že jsem v ní měl 30 svých a zbytek podle interpretů pad. Nepodporují wma nevadí změnil jsem to na mp3. Dále, když jsem v jednom dobrém už nevím název vytvořil složku, tak mi to v mobilu nic nenašlo ( těch bylo asi 3-4) . Další jakmile jsem uzamknul mobil, tak jsem musel znova naklikávat před adresáře do slozky.

Chci něco, co najde složku přehreje mi hudbu a nemusím nic řešit :(.

Ten interní prehravac v mobilu od pár updatů. Se pobláznil od Xiaomi a porad dokola mi přehráva jeden song místo, aby presel na další.
Posledni dobou sem si vsiml ze mam pomalejsi PC a ve spravci uloh sem zjistil ze pribylo asi 15 procesu ktere zatezuji skoro celou kapacitu RAM, a ktere tam predtim nebyli.... vsechny procesy se jmenuji svchost.exe ....

co sem googlil tak to prej zpusobuje aktualizace OS, tak sem postupoval podle rad a vypl automatickou aktualizaci, resp. zakazal, jenze je to porad stejne. Ti co tam psali tak jim to zatezovalo hlavne procesor ale me ne, jen tu pamet a to tak ze mam volnou jen treba do 50 MB

nejaka rada?
@Gordon (25.05.2018 21:21): Klidek:) az si to rozmyslis tak PM nejakou peknou ti opatrim..hehehe

jinak si asi zjisti proc, reinstalni win 10 a tu sracku co to dela tam nenech naistalovat..jestli to tedy vubec jde na win 10 vybrat co chces a co ne. Pripadne prejdi zpet na win7...coz mi porad na hrani her prijde nej.