Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Software

Chystá se tu někdy i "povolení " konzol her ? Je poměrně velká škoda, že PC only .. těch pár her, které ročně vycházejí od SONY stojí za to a je dost velká škoda, že tu o nich nepadne ani čárka, přitom spousty majitelů herního PC vlastní i PS4 :)
@poris (20.02.2017 16:47): To je jen kontejner, ne video soubor. Ale dá se očekávat, že to bude nejspíš AVC (H.264) video. Otázka je spíš z jakého důvodu konvertovat? Jestli kvůli nějakému stolnímu/mobilnímu přehrávači? Jinak bych standardně remuxoval (přesun videa a audia do kontejneru) do MKV nebo MP4 (MKVToolNix, případně mp4box).

Jestli ale mluvíme opravdu o konverzi videa (tj. předpokládám downscale nebo zmenšení velikosti), tak "blackbox" konvertorů je hodně. Osobně (čistě z rozmaru) sice stále používám AviSynth, ale je to vždycky tak na pár hodin, než se rozvzpomenu na syntaxi (aktualizovat všechny knihovny) a přeberu staré skripty.
Ahoj, pls poradit s konverzi .mts video souboru... jaký program respektive formát ať má výsledek co nejmenší ztrátu ? Diky
Zkouším operu 12.16. Potřebuju stáhnout obrázek z fejsbuku. Nevím jak :DD díky za radu.
Proč pořád musí FB, YT apod měnit design rozhraní? U YT jsem byl zvyklý klikat doleva do vyhledávání a teď ho daj doprostřed a ještě tak že není vidět... Hrůza.
Po pořízení nového monitoru jsem zjistil, že jsou okna, ikonky, start atd. atd. docela malé a v nastavení jsem si zvětšil velikost rozhraní a všech aplikací o 25%. Jo, problém vyřešen, jenomže některé aplikace (kupříkladu Steam) se s tím asi nedokáží srovnat a mají rozmazanější texty. Přečíst se to dá, ale je to dost otravné. Má někdo prosím nějakou dobrou radu, či utilitku?
@mazar1234 (11.01.2017 21:24): No s Garionem jsme jim připravili důkazy rovnou v žádosti, hlavně tedy fotografii krabicovky se Steam kódem a fotografii platební karty, se kterou jsem prováděl většinu nákupů na Steamu. To si troufám tvrdit, je dostačující důkaz. Víc nepožadovali. Plus samozřejmě letmý pohled na IP adresu pocházející z dálného východu asi podpořil mé vlastnické právo.
Kdyby někoho zajímalo co dělají rusáci poté, co vám ukradnou účet na steamu, tak je to prosím 11 hodin hraní CS:GO. A jelikož si můj nový kamarád Лысый (''plešatý'') chtěl můj profil zřejmě nechat, změnil mi přezdívku, avatara, vymazal mé přátele a mé skupiny a vložil si tam své.

Jinak práci podpory Steamu chválím, asi do 5 hodin od zasláni žádosti mi byl účet navrácen. Ještě jednou velké díky Garionovi za pomoc!

Poprosím znovu o pozvání do skupiny DH 100 (účet: Aaron_Hill, nick BajajaCZ) - vyřízeno, díky.
@Aaron_Hill (09.01.2017 12:49): Tak si tam ted nejakej antivirus nainstaluj, nech si telefon kompletne oskenovat a kdyz bude cisty, muzes zase odinstalovat, pokud bude prekazet. Jinak obecne doporucuji instalovat jen z Google Play, i tam se sice vyskytnou breberky, ale neni to tak tragicke.
@Garion (09.01.2017 12:46): Právě že ne, udělal jsem to poprvé v životě, když už mě u mého starého LG L9 II začalo štvát nesmyslné množství vestavěných aplikací, které zabíraly příliš mnoho interní paměti a nešlo se jich jiným způsobem zbavit :(.
Poradíte nějaký levný způsob zabezpečení telefonu? Mám velkou obavu, že by se situace mohla opakovat. S největší pravděpodobností to totiž šlo přes telefon a já momentálně vůbec nemám tušení, co s tím.
Třeba to bude jen náhoda, ale asi ne... Stejný den jsem prováděl formátování telefonu a root za pomocí aplikace KingRoot (jakési pochybné čínské aplikace). Po provedení rootu (bohužel, u mého typu telefonu není moc jiných možností, jak root provést), jsem telefon naformátoval a aplikaci KingRoot (která zde z nějakého důvodu zůstala) odinstaloval vestavěným odinstalátorem. Steam aplikaci jsem na telefon neinstaloval, ale samozřejmě jsem se do Androidu přihlásil přes svůj gmail.
@Garion (09.01.2017 10:52): Jak se dá ukradnout steam účet s dvoufázovým ověřením? Fakt mallware v telefonu? Ještě, že mám Windows Phone.

Jinak já mám steam taky přepnutej na soukromej. Proč se zbytečně ukazovat.
@Mirus (09.01.2017 10:59): Myslim si, ze hackeri si sotva vybiraji podle toho, jake mas v profilu hry. Spis koukaji po emailech a podobne, do kterych si mysli, ze by se dalo dostat (pripadne uz prihlasovaci udaje maji).
@Garion (09.01.2017 10:52): Privátní profil. Apropo, je ta funkce, tak to asi má svoje pro ". Jestli je to už staromódní, nevím..
A spíš nedávat na jevo světu" že mám ty a ty hry, kdy je chce onen hacker sebrat" proč mu dávat možnost. Staromódní myšlení - třeba jo..:D
Co s těma steamama děláte :(
Po skončení giveveje, dávám profil do soukroma / pro přátele..
Nikde se nepřihlašuju na hry zadáčo..