Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Kultura

@Say (19.09.2013 15:49): vzhledem k tomu, že ve prostred toho obrazku, který tady máš jako příklad toho, co nechceš aby v tom bylo, je hlavní typek ze seriálu, který mám ráda, tak ti nemůžu doporučit nic ;o))) píšu to jen proto, že me pobavilo, že ze všech možných japonských věci ze kteterych já sleduju pouze 3 seriály, se trefili ;o)) me tyhle xichty na tom totiž desne baví ;o)
@Bursoft (21.09.2013 00:56): Ze ty si nevidel Varan vs Cobra? Lebo trapnejsie CGI snad ani existovat nemozu. Navyse doplnene zvukmi z hry Doom !!! To uz je teda nieco.
Film som sice nevidel iba prezentaciu ale to mi uplne stacilo.
@AlieN (20.09.2013 13:55): Tak jsem to ze zvědavosti zkouknul a řekl bych, že toto je jedna z největších supersraček, co jsem v životě viděl :D. Zajímalo by mě, kolik může takovej film stát, když jsou všechny lokace očividně točený v nějakým malým studijku, zkrášlený těma asi nejtrapnějšíma CGI efektama, co jsem ve filmu kdy viděl :D
@Jack_Dark (20.09.2013 12:58): Věděl jsem že to bude Bollovka a byla, já byl naprosto spokojenej a pobavenej.

@Karasman (20.09.2013 13:07): a co si asi tak mohl čekat od tak seriozního tématu, jako je útok nácků z měsíce? :DDD, já si spíš myslím že hanlivá příznivska sobě může dávat jen člověk, který od toho vážně něco čekal. Já sledoval vývoj a věděl jsem, že dostanu super komické béčko ala Boll, kterým to taky bylo, to vše s pacifistickým naznačeným v závěru. Já byl velice spokojenej

edit: škrtám slovo super super nahrazuji slovem vtipné:D



Jo, něco bylo docela vtipné ale na béčko to bylo moc dokonalé a na áčko zase moc špatné. A ani vážno/nadsázka bylo nějak podivně neujasněné. Z hlediska pojetí, ne příběhu=)
@Fingon (20.09.2013 13:06): No tak ale nepředpokládám, že jak si tu navzájem doporučují kolegové hromadu filmů, a zdá se že kromě mě všichni všechno viděli, že to všichni mají z Levných knih, resp je teď začnou obíhat s nadějí že to tam seženou... :D

Mě spíš šlo o to, jestli už náhodou v týhle oblasti neexistuje nějaká legál digi distribuce, o který nevím a falešně tu všechny podezřívám z warezení ;-)
@M.a.t.t. (20.09.2013 09:51): @Say (20.09.2013 09:15): Jasne ze film :-), ci je to "jen další řezanina" to neviem, zalezi co si pod tym predstavujes. Ale tak skusit mozes nie, prinajhorsom to vypnes alebo si naopak uzijes zabavu.... ja ti to proste len odporucam, lebo ma to velmi bavilo tot vsjo. Inac 90% uvadzanych titulov nepoznam, nie som ziadny Anime odbornik, ale z toho co som videl bol NS urcite na poprednych miestach.
Trebars taka Akira ma fakt ze nebavila, GITS bol vyborny.....

Najradsej mam ale aj tak filmy Lupen III, vacsina je fakt dost zabavna.
@Bodkin (19.09.2013 16:46): Ghost in the Shell patrí k tzv povinným anime klasikám spolu s filmom Akira. S tým sa ale nestožňujem, pretože v oboch prípadoch ide o náročné zážitky pre klasického anime nezaťaženého diváka. Existuje však viacero anime prístupných aj západnému divákovi, napríklad aj http://www.csfd.cz/film/227201-death-note-zapisnik-smrti/.

@Say (19.09.2013 15:49): Ninja Scroll by som aj odporučil ale film. Inak by za zmienku stáli možno Berserk, Gungrave, Haibane renmei, či Madlax.
@Crash (20.09.2013 09:28): Hodně starých i novějších japonských filmů, zejména od těch na západě známějších režisérů, v zahraničí oficiálně vyšlo, takže se dají koupit např. na Amazonu.
Když vás tu tak sleduju ty zasvěcené debaty o těch filmech o kterých jsem v životě neslyšel (většinou japonské) tak mám takovou blbou otázku. To se dá někde legálně sehnat, vidět, vypůjčit? Nebo nemám být naivní... ;-)
@Bodkin (19.09.2013 16:46): Znám. Dost možná nej anime, co jsem viděl.

@davi.k (19.09.2013 16:50): Ne, díky.

@Drolin (19.09.2013 17:02): Champloo mi už víc lidí doporučovalo, asi zkusím.

@mazar1234 (19.09.2013 17:11): Nebude to jen další řezanina?

@AlieN (19.09.2013 17:14): Trolle!

@Artran (19.09.2013 21:52): Viděl jsem, kromě Omohide poro poro. To vypadá docela fajn.

Díky.

PS: Mám tu na HDD Mušiši a Kurozuka, bohužel ani jedno z nich nemá titulky (kompletní). A EN se mi nechce hledat=P
@Say (19.09.2013 15:49): Mushishi, Kino no Tabi a koncekonců i Samurai Champloo (ač trpí stejnou nevyrovnaností jako Bebop, jde o celkově zdařilejší počin). Titulky by měly být (minimálně svk) u všech.
Nevím jestli to plně odpovídá tvému pojetí herní písničky, ale já mám rád Late Goodbye z Maxe Payna 2, hrálo to tam na více místech, hlavně v závěrečných titulcích :)
@Matthew.J (17.09.2013 18:04): Vzhledem k tomu, jak obvykle dopada zfilmovany Lovecraft, to povazuji spise za stesti. Ale kdyby se Pripadu Charlese Dextera Warda chopila HPLHS nebo clovek, co udelal Die Farbe (Color out of Space), nemuselo by to dopadnout spatne.