Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení programových chyb

Nevím, jestli jde o chybu nebo záměr, ale při kliknutí na Herní výzvu v sekci Nepřehlédněte na hlavní stránce mě to také vždy přesměruje na danou stránku a nevytvoří se nová karta. Vlastně i při kliknutí na odkaz přímo v diskuzi k Herní výzvě.
Akce, slevy, prodej a darování her, Když kliknu na odkaz Humblu, (a nejspíš to tam má i ten druhý odkaz) tak se mi neotevře nové okno, místo toho se načte na stejné kartě i přes nastavení, že odkaz vždy na novou kartu. smazalo mi to rozepsanou zprávu.
@ripper (12.07.2020 11:32): Momentálně tahle feature není dostupná - kdysi tu byla, nicméně s rozšířením a sjednocením vyhledávání her byla odebrána. Možná se časem vrátí, zatím to však není v plánu.
Nevím jestli je to chyba nebo chybějící funkce, ale nedaří se mi vytvořit funkční veřejný odkaz na hry, které mám označené nějakým štítkem. V nastavení profilu mám jak své hry tak své štítky nastavené jako veřejné. Seznam mých např. vlastněných her lze bez problému zobrazit veřejně (v anonymním okně):
https://www.databaze-her.cz/uzivatele/ripper/hry/vlastnene/

Na své domovské stránce mám pak odkazy např. "hry co mám na steamu" (ty mají přiřazený štítek 'steam'), "hry co mám na itch" (ty mají přiřazený štítek 'itch'). To generuje odkazy tohoto typu:
https://www.databaze-her.cz/hry/?hodnoce ... y=17012&razeni=nazev
Já sám na tom odkazu vidím korektně 2 hry co mám na itch. Ale v anonymním okně se mi tam zobrazí všechny hry, co jsou v DH. Říkal jsem si, že je asi chyba, že z URL zmizela identifikace uživatele, tak jsem to zkoušel přepsat na toto:
https://www.databaze-her.cz/uzivatele/ri ... y=17012&razeni=nazev
Jenže to zase nezobrazuje vůbec žádnou hru.

Štítek má viditelně globální ID, takže v tom by problém být neměl.

Proč nejsem schopen vytvořit filtr nad svými hrami, který by fungoval veřejně? Můj cíl je být schopen např. bratrovi nebo kamarádovi poslat seznam "koukni, tyhle hry mám na steamu/někde jinde" nebo "tohle je můj top wishlist" (všechno řešeno vlastním štítkem).
Obrázky už by měly být v pořádku, kdybyste narazili ještě na nějaký problém, dejte vědět.
Je to chyba na straně DH, Memphis už o tom ví.

@Isair (04.07.2020 15:50): Našroubovat "starý vzhled" (1.0) na současnou funkcionalitu i stav databáze jako takové je asi tolik práce co všech updatech od 2.0 (včetně) dohromady. (Nepřestává mě překvapovat, kolik lidí si myslí, že nechat/vrátit "starý vzhled" musí přece být brnkačka.)
Je docela nostalgické najednou vidět staré ikonky většiny uživatelů :), skorem bych z toho možná udělal tradici a jednou ročně v určený den (klidně by mohl připadnout na ten dnešní, když už nastala tato chyba :)) by se mohl konat onen "retro" výlet do historie DH a možná bych to podpořil i starým vzhledem celé DH.
@MCZ (25.06.2020 18:44): Kliknutí na krok zpět v prohlížeči (resp. u mě levé boční tlačítko myši vracející mě na předchozí stránky) mě momentálně vrátí na stránku ve stejném stavu, jak byla předtím, tzn. např. na homepage mi bude svítit, že mám nepřečtený koment na mnou sledovanou hru, kliknu na ten koment, přečtu si ho, dám krok zpět a pořád mi svítí jako nepřečtený. Dříve se to aktualizovalo a tvářilo se to přesně tak, jak bych třeba klikl na DH logo nahoře, tzn. celá stránka se znovu načetla...
Nerefreshnutí stránky (resp. např. aktualizace počtu nepřečtených příspěvků) po kliknutí na krok zpět je chyba nebo vlastnost té nové verze? Dříve to šlo...
Reklama v pravé straně stránky se zobrazuje dříve, než je na ni dost místa. Takže při jisté šířce okna mám na DH permanentní horizontální scrollbar, což je trochu otravné.