Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení programových chyb

No vidíte, máte pravdu. Jak to nesleduju, tak teď koukám, že tomu tak je a vlastně body nedostávám. V práci i doma na stránky lezu poměrně často, ale všude mám v prohlížeči zatržené automatické přihlašování, což beru jako samozřejmost u stránek mimo internetové bankovnictví :) Je otázka, jestli je to záměr nebo bug - rozhodně se kvůli tomu nebudu furt přihlašovat.
FF to mám tak, že při nastartování FF se otevřou, poslední panely.Zde jsem stále přihlášený, bez zaškrtnutého políčka.Body nenaskakují.Myslel jsem si, že po půlnoci, je to automaticky..
Všimnul jsem si, že mi poslední dobou nenaskakují body za pouhou přítomnost. Bod za denní přihlášení se připíše, jenom pokud se odhlásím a znova přihlásím. Tedy při automatickém přihlašování nic. Možná je to tím, že mám trvale nějaký (i DH) stránky v Chromu uložený, takže se vždy automaticky otevřou. Každopádně ten bod by se spíš měl připisovat za aktivitu/navštívení stránky.
Nefunguje přesun na správný příspěvek pomocí odkazu reakce v případě, že jsem už na nějaký příspěvek s reakcí klikl.

Např. když kliknu níže na Jumasovu reakci na Fritola, tak mě to sice nehodí přesně na jeho příspěvek, ale označí jej obtažením. V tem moment mám v adresním řádku odkaz na Fritolův příspěvek. Pokud nyní kliknu na ugraugrovu reakci na MCZ o dva příspěvky níže, tak mě to posune na příspěvek MCZ, ale nepřesně a zároveň to označí obtažením Fritolův příspěvek na který jsem klikl před tím.
Zobrazím si svoje komentáře - rozkliknu si hodnocení komentáře - kliknu na něčí username - zobrazí se mi "Podrobnější statistiky komentářů" ovšem bez stránkování.

Pokud si zobrazím podobnou stránku - moje komentáře - podrobnější statistiky - tak tady to stránkování je.
@meTTax (23.11.2015 16:45): A co tam je přesně za problém? Pokud vidím dobře, tak 16. 11. 2013 ugraugra změnil profil hry a je tam http://www.mirrorsedge.com/ (která už není funkční, protože odkazuje na Catalyst), pak jsi tam ty změna 12. 11. 2015 a je tam už funkční http://www.ea.com/mirrorsedge . Pak jsou tam ještě další dva pokusy o změnu, ale tam dáváš určitě tu ea.com/mirrorsedge. Nechápu, co nefunguje, správný odkaz byl změněn již 12. 11. 2015 a je funkční. Mozilla Firefox

Už to chápu :)
Ona to asi není úplně chyba, ale může to někoho zmást. Pokud někdo napíše komentář ke hře, která později dostane tag jako nehotová verze (tj. nelze komentovat), tak se původní komentář zneviditelní/smaže. Pořád ale u takové hry v levém sloupci zůstává informace, že hra obsahuje vložený komentář (možno vidět zde - odkaz)
Když si zadám ve vyhledávání her zemi původu vývojářů a množství hodnocení Nezáleží, tak se při výběru stránky pomocí rozbalovací nabídky automaticky země původu vymaže. Když kliknu na Následující/Předchozí, vše funguje jak má.
Když odkážu na nějakou zajímavost, sice se označí jakýmsi borde-glow efektem (nezkoumal jsem název stylu :) , ale dříve i zežloutla, ne? Více tak bilo do očí, co jsem to otevřel přesně, případně pokud jsem to otevřel na pozadí, bylo to po chvíli stále o něco zřetelnější. Tohle je tedy záměr?
Když se na nějakou diskuzi dostanu z hlavní stránky a kliknu na "Zpět", tak pořád vidím tu samou diskuzi, jen je první příspěvek viditelný z asi dvou třetin. Screen. Až následující tlačítko "Zpět" mě vrátí na homepage.
@Chuck (13.11.2015 09:20): Zajímavost: Když jsem si dal krok zpět, na stránce stále svítí očíčko, znovu naň kliknu, znovu kliknu na odkaz "1 příspěvek" a tentokrát se již dostanu přímo do diskuze.
Vočíčko mi oznamuje jeden nový příspěvek v diskuzi u sledované hry. Když na odkaz "1 příspěvěk" kliknu, odkáže mě to do profilu hry a nikoliv přímo do diskuze (nejlépe s kotvou na příspěvek, respl první nepřečtený nový příspěvek).

http://jpeg.cz/images/2015/11/13/zaoAY.png
Zdravím, chtěl bych nahlásit programovou chybu.
Podal jsem ke schválení změnu webových stránek hry Mirror's Edge (již byly pouze pro nový díl), jazz1 změnu potvrdil, ovšem stránka hry stále odkazuje na původní webové stránky. Poté, co jsem mu problém popsal se pokusil věc řešit opětovnou změnou, bohužel stále tam visí původní webové stránky, ačkoliv list změn dokazuje, že o změny se jazz1 pokoušel. Bude dobré, když na to někdo mrkne, díky :-)
http://www.databaze-her.cz/hry/mirrors-edge/zmeny-hry/
@Memphis (12.11.2015 14:38): S tím opraveným okem je to hodně fajn, díky. Ani nevíš, jakou mi to udělalo radost :p.

Jen bych ještě přihodil jednu chybku ohledně "sledovaných".... pokud si nechám zobrazit více výsledků (či vše) a odklikávám naráz vícero "zajímavostí", "videí" či "odkazů" a kliknu na "uložit změny", vyskočí chyba "Smyčka při přesměrování - Server přesměrovává požadavky na tuto adresu sám na sebe, a to takovým způsobem, který zabraňuje jejich dokončení."

Už jsem o téhle chybě psal při nahození DH 2.2, ale nějak to asi mezi těmi všemi příspěvky zapadlo.
@Memphis (12.11.2015 14:38): Před chvílí jsem dodělala Cibele (ve schvalovaných) a zase mě to vykoplo. Online jsem byla; pro jistotu otevřen další D-H panel, abych si to refreshla/ověřila; u přejití "z popisu" na "cover" mě to vyfakovalo (nemáte oprávnění.....). Chvilku jsem byla nečinná (cca 15-20min)..

Uvidim, jestli se to bude opakovat (až nahodim další gamesu, v nejbližších dnech). Dám vědět.
Ani nevím, jestli to tak už bylo v minulé verzi, ale nyní když si kliknu v profilu hry na Zajímavosti, odkazy a Videa, tak vpravo nevidím celé pravý sloupec se štítky, hodnoceními mými a přátel...

Celý pravý sloupec se zobrazí jen u rozkliknutých Profil hry, Komentáře, Diskuze a Hodnocení.

To je záměr?

Proč: Jsem si proklikával hry a byl jsem v Zajímavostech, když jsem si chtěl ke hře přiřadit a štítek a koukám, že nemám kam a že mi vlastně chybí vpravo zbytek sloupce - třeba jsem to doteď nikdy takhle nepotřeboval :)
Od posledního updatu mi velice zlobí mobilní web. Když otevřu takové to boční menu a chci kliknout třeba na diskuzi, v okamžiku, kdy na to klepnu, se stránka posune já kliknu na něco jiného. WP 8.1 IE.
Číslo vedle očička nahoře se nesnižuje v případě např. videí, zajímavostí nebo odkazů.
Jsem vážně rád, že se opět vrátilo klasické sledování herních profilů, avšak je v současné podobě nějaké zabugované. Vyskakuje mi tam "2338" událostí, které nejdou odkliknout (resp. neexistují, po kliknutí na "více" se mi zobrazují relevantní výsledky)- FF 42.0.
@MCZ (09.11.2015 20:53): V pohodě, stačí mi info, že je to prostě složité sjednotit. Měl jsem za to, že se na Diskuze x Diskuze naráží už od předminulé verze DH a že to právě bude v příštích verzích nějak sjednoceno. Spíše jde o to, že nováčci v tom mohou mít, alespoň z počátku, hokej, proč "Diskuze" nejsou taky "Diskuze", když jsou to "Diskuze"
Rozhozený profil resp. obrázky v profilu, zakotvené všechny do stejné velikosti, jsou nyní každý jinak velký.
@Daemon (09.11.2015 20:59): Odkaz v mém příspěvku mě nepřivede k příslušnému příspěvku, ale skočí to k nějakému starému ze 16.09.2015 od Ugry (nejspíš první příspěvěk další stránky).