Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Momentálně rozehráno


Herní výzva 2019

  1. "Lovec trofejí" (komentář) Sleep Tight (2018)

  2. "Čapkův odkaz" SOMA (2015)

  3. "Herní kutil" (komentář) Kingdom: Two Crowns (2018)

  4. "S humorem jde všechno lépe" Teddy Floppy Ear - The Race (2015) (multiplayer)

  5. "Adaptace" Stranger Things 3: The Game (2019)

  6. "Severní vítr" Lucius III (2018)

  7. "Hra roku" Rocket League (2015)

  8. "Hrátky s časem" Prince of Persia: The Sands of Time (2003)

  9. "Historie se opakuje" (komentář) The Council (2018)

  10. "Barevný svět" Blue Estate The Game (2015)

Most played in 2019: Rocket League

Profil

Kdo jsem?
Poloviční Slovák. Skalní Doomer. Odchovanec staré školy. Milovník starých klasik. Člověk, pro kterého DOOM znamená pojem, součást života, herní období, které pro mě nikdy neskončilo. Můžete hrát AAA hry, zatímco já budu prožívat blaho nad fenoménem, který se stal součástí dějin herního průmyslu. Tisícovky odehraných hodin nad něčím, co pro mě nikdy nepřestala být zábava.

V současnosti se spíš uchyluju k adventurám a občas nějakému RPG, kde jsem schopen strávit šestinásobný herní čas oproti ostatním. Občas to proložím nějakou indie hrou nebo jinou atmosférickou záležitostí. Hledám ve hrách nevšední zážitek - pocit, kdy hru nejenom dohrajete, ale kdy jí skutečně prožijete. Mám pozitivně zvrácený vztah k hororovým a atmosférickým hrám, které jsou založeny tom, že se vám vryjí atmosférou a hloubkou látky pod kůži a už vás nepustí. Takových kousků je málo, no o to intenzivnější vztah k nim mám. Doom / retro / adventury / indie / občas něco z nových AAA her. Toľko ja a moje preferencie.