Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@Jumas (06.11.2021 22:35): vetsina jidla z mekace mi smrdi, takze ne diky :) Realne je samozrejme nesmysl chtit dotisky vsech levelu, to by mozna i Prusa na tom zchudnul. Ale proste digitalni veci pro me nemaji zadny valny vyznam.
Mně tam přijde celkem nanic, že většina těch nižších odměn je jen roční přístup do toho archivu, to je pro mě dost limitující. Chápu, že jde těžko zajistit něco "doživotní přístup", ale omezovat to na rok je prostě na houby.
Tak na mně dnes vyskočilo, že Netflix začne od zítřka nabízet hry (USA? Globálně? I v Evropě? Nevím, těch pět startovacích mobilních titulů mi nic neříkalo).

Ovšem ještě víc mě praštilo do očí, že šéfem divize je Milé Verdu, totiž zakladatel a autor celé řady titulů od Legend Entertainment ...
@Honza od Kiwizak (02.11.2021 14:51): Vemintide je naprosto skvělej, neřekl bych, že s random lidma se to moc nedá, dost záleží, na jaké obtížnosti to hraješ, protože na šampiona už je to půl na půl s hráčema, kteří to opravdu umí. A jestli chceš dalšího do party, stačí napsat mě, klidně se k vám přidám, když bude čas. Navíc tam máš tu vytouženou příběhovou kampaň, jen je nelineární a dost loru se skrývá pod povrchem.
@John Mirra (01.11.2021 19:26): Díky za reakci, ale nemyslel jsem hry jako jsou wowko, csgo apod... Tohle jsou vyloženě online hry. Já hledám někoho, kdo by si chtěl zahrál coop campaign. Třeba tyhle hry mě zaujali Halo Master Chief Edition, Gears 5, Shadow Warrior 2. Zahrál bych si klidně i Left 4 Dead nebo Warhammer: Vermintide 2. To je coop pro 2 - 4 hráče... S botama nebo random lidma se to ale moc hrát nedá...
Díky za všechny tipy a hlavně za ten odkaz na co-optimus. To mi nějakou chvíli vystačí :)
@Kwoky (01.11.2021 22:18): Diablo 3, It Takes Two, A Way Out, pokud nevadí dětské pojetí, pak klasicky LEGO hry. To třeba jen tak na první dobrou. :c) Jinak ještě lépe mrkni na Co-Optimus, zadej do vyhledávání online co-op, dva hráče a v rozšiřujícím filtru kupříkladu svůj oblíbený žánr. Vypadne Ti toho hromada, jen si pak vybrat dle chuti. ;c)

@Strady (01.11.2021 23:23): Vidím, že máme podobné myšlenky a vkus. :c)
Prosím o radu. Hledám nějakou příběhovou hru, která se dá hrát ve dvou jako online co-op. Ideálně by to měla být nějaká větší značka (Assassins creed, Mass Effect, Diablo, tak něco). Herní doba cca od 10 do 30 hodin. Předem děkuji za tipy.
Ahoj. Najde se tady coop parťák? Momentálně bych si chtěl zahrát Dead space 3 a Wolfenstein: Youngblood. Byl bych ochoten si klidně koupit i jiné hry.... Díky.
@kuler91 (29.10.2021 20:51): Já jsem to kdysi zkoušel a přišlo mi, že je hrozně vidět ta komprese obrazu a proto to vypadá dost hrozně. A to jsem hrál tehdy ještě v 1080p. Neměl jsem tehdy pocit, že by to lokální HW dokázalo nahradit.
Zkoušel někdo v poslední době geforce now ? Nedávno proběhl update a já mám pocit, že se zásadním způsobem zlepšil celkový chod + latency. Dneska a včera jsem testoval CB 2077, Metro exodus i Witchera a normálně bych skoro nepoznal, že hraju na cloudu :) ... Mají tam momentálně 2x verze ... 1x free bez placení a 1x 1080p/60 + RTX fps ... mám tu placenou. Od prosince se chystá ještě jedna verze 3080 / 1440P / 120 hz /HDR za cca 400 Kč / měsíc, tohle musím pak otestovat, pokud to poběží opravdu tak super, jak slibují, tak budu dost uvažovat o tom, že 3080 a 10700k půjde z domu, jelikož držet fyzicky HW už pro mě nebude mít moc smysl, navíc jsem si udělal radost s novým Mini led macbookem, takže ten obraz je fakt žrádlo, navíc pokud bude i podpora HDR. Kdo má slabej komp a solidní net a chce se zahrát solidně 2077 nebo jiné náročnější hry, tak tomu dejte za cca 200 kč momentálně šanci.
@Kwoky (29.10.2021 00:19): dělám to úplně stejně ;) akorát ten Epic jsem si ještě nestihl založit... Když si představím ten pocit mít tolik her zdarma... (které nikdy nebudu hrát nebo už jsem je dohrál před lety)
@Garret (28.10.2021 23:04): Když jsou slevy na Steamu, nakupuju tak, že nahážu do košíku všechno, co mě zaujme. Pak koukám na košík a zvažuju, co koupit a co ne. Dal bych si tam 6 her, 3 pak smázl a 3 koupil. Na Epicu to takhle nejde. A abych to pak kupoval po jedné podle seznamu napsaném na papír, tak to mi fakt můžou vlézt na záda.

Prostě nechápu tu logiku - uděláme e-shop a nedáme tam košík. A budeme se tvářit, jakože je to ok. Původně jsem myslel, že je to dočasné a později to tam dodělají. No a léta plynou a nic. Tak je to asi schválně.
Epic games store stále nemá takovou základní funkci jako košík? Dělají si prdel? :D
@Paul (28.10.2021 17:18): Ty nemas rad Star Trek? Pac Star Ocean je takovy japonsky herni Star Trek :) Znas to ne, pravidla o nevmesovani do zaostalych emzaku a stejne se to obcas podela a vyhyne cela planeta, posadka a jejich problemy, zlo z vesmiru, mocna Federace a podobne. A SO ma podle me skoro vzdycky nejlepsi akcni soubojak co ve hrach kdy byl :)
Dnes ve 23:00 State of Play. Sony prezentace her třetích stran. Možná tedy Elden Ring, FF 16, Sillent Hill a tak, a nebo taky nic :)