Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@Naginata (21.10.2020 03:01): tohle bych překous jedině v případě, že by existovaly třeba 2 verze hry a ta s reklamama by byla třeba o 10 dolarů levnější, to by pak bylo na volbě každýho kupujícího. Takhle je to fakt příšerný.
@Shoggot (19.10.2020 19:29): Doufal bych v to, že se toho chytí někdo, kdo je zároveň fanouškem. (Jako u Mandaloriana) To jak si GW drží práva je dobře! Pokud si zrovna nechceš koupit předražené DLC do hry, ehm, Vermin 2 Grail Knight, ehm. Nebo pokud nechtěj vytřískat prachy na populární knížce a nedaj to analfabetovi. (Gotrek a Felix, město zatracených)

Ale řekl bych, že je to otázka času, mimochodem, Dark Tide bude tutovka a pak má vyjít ještě VRkové FPS, kde hrajem za Battle Sister.

Já ale mám raději fantasy, 40k je pro mě vcelku chaotický, co se týče loru.

@MickTheMage (19.10.2020 21:05): To jsem někde na Youtube zahledl kouskovitě a nope. :)

@Shoggot (19.10.2020 19:29): Mimochodem si pořád neukázal ty miniatury, co barvíš!
@Gordon (19.10.2020 19:16): Vidim, ze oficialny animak Ultramarines, ako kazdy rozumny clovek ignorujes ;) Ale zas, malo to vyborny soundtrack, ehm. I ked co som videl, tak GW teraz na jesen/zimu chysta nejake WH40k animaky. Jeden ma dokonca na svedomi typek co robil fan film Helsreach a kratasik Guardsman. Aspon teda myslim, ze je to on. Som zvedavy na to. :)
@Gordon (19.10.2020 19:16): Já se toho spíš bojím :)) a filmová studia fungují jako velká herní vydavatelství: pokud zafinancují velký film nebo hru, chtějí s tím automaticky práva na nakládání s dalším pokračováním i tou samotnou značkou. To je jeden z důvodů, proč se giganti od 40k a fantasy drží velká studia dál, protože Games Workshop se pochopitelně té značku a práv na ní nevzdá.
Já zase napjatě čekám, až se 40k nebo Fantasy chytí nějaký řežisér.

Jinak víte, že Space Marine mohlo mít pokračování?
Připomínám se, že ještě do zítřka máte čas na účast v naší anketě o ideální hry do karantény (úvodní info příspěvek tady), už se nám schází super tipy, ty nejčastější a nejzajímavější shrneme do článku (který by mohl sloužit i jako super rozcestník pro svátečnější hráče) - kandidáty posílejte i s krátkými popisky, proč se za vás zrovna tato hra kvalifikovala. Díky!
Mám dotaz prosim. Nevíte náhodou jestli se dostanu nějak ke hře na pleják, když jí má kámoš jen v elektronické podobě? Jde takhle nějak půjčit? Díky!
Už jste někdo zkoušeli Google Play Pass? Za 850 na rok je to dost solidní. Koukal jsem, že tam je plno kvalitních indie her. Mít nějakou Android krabičku k televizi, tak si to snad i zaplatím, na mobilu se k tomu nedokopu...
@Red (09.10.2020 01:40): to bylo docela krute :D ...

nicmene pravdu dis, na chvili jsem to zapl a asi po 5-10ti minutach jsem prestal mumlajic, ze to je blbost .. sam jsem si everspace koupil pred nejakou dobou na gogu a stravil jsem v tom cca 2-3 hodiny ale nejak me to nechytlo a porad mi to nejde jako Tulovi .. rikas, ze jsi ve hre stravil 100+ hodin ... to je motivujici .. mam porad everspace v TODO listu
Ahoj zdravím vás a přeji vám hezký den.

Chtěl bych se vás zeptat vlastně spíš požádat o pomoc jestli je možné ještě hrát hru DarkSpore ( tedy takové sci-fi vesmírné diablo které se mi po všech stránkách líbilo daleko víc než skutečné diablo ) prý byly zrušeny servery nebo co nevíte někdo proč ?.

Je možné tu hru například s nějakým patchem hrát alespoň offline singleplayer režimu ?.

Ta hra byla skvělá a je drzost že jí takto z nějakých nepochopitelných neznámých a labilních důvodů ukradli hráčům kteří za ní zaplatili a měli tam nějaký progres,nechci se té hry vzdát a tak mě napadlo že by mi tady možná no mohl někdo pomoct poradit vysvětlit.
@Red (09.10.2020 02:19): Som si vedomý, že z hľadiska gameplaya bol tento konkrétny stream zlý, to uznávam. :) Ale zas, ak by som nevyskúšal takto zahrať nejakú inú hru, než som zvyknutý hrávať, tak by som nemal toto ponaučenie, čiže je to skúsenosť. Radšej sa zatiaľ vrátim k ostatným hrám z toho nižšie spomenutého zoznamu, s ktorými mám dostatok skúseností, aby to mohlo byť zaujímavé a vedel som aj logicky vysvetliť aj môj gameplay plán.
@Red (09.10.2020 01:40): Nevim jestli by mel byt ucel streamu vysvetlit mechaniky a nalakat. A jestli to Tul hral poprve tak bych mu asi taky nic nevycital. Je plno streameru co proste hraji hru poprve a naslepo a presto sledovanost maji. Ale ten kokpit by lepsi byl, to jo :)
jako taky se mi stava ze kdyz mam neco nahrane a pak koukam na nekoho jak to hraje poprve tak v duchu vykrikuju..jezisi to je hovado..ale zaroven mi je jasne ze to proste nemuze znat tak dobre a vlastne to je v pohode.
@Red (09.10.2020 01:40): Tak ja som sa v prvom rade učil to ovládanie na gamepade a hral som everspace pred tým fakt len chvíľu. Dark Souls som oproti tomu už pred streamovaním 2x prešiel. A to je imho dosť podstatný rozdiel. Preto som ten stream radšej zmenil následne na Dark Souls, lebo som si povedal, že Everspace si musím sám v kľudne najprv zanalyzovať a dostatočne poskúšať a až následne to môžem skúsiť streamovať.
@Tulareanus (08.10.2020 21:42): Popravdě, ten Everspace byl pro mě utrpením, fakt nechápu jak můžeš být v Dark Souls dobrej a takhle se v Eversoace motat v soubojích a narážet do objektů. Žádné úhybné manévry, žádná přesná střelba nebo taktické využívání vybavení (vlastně nevyužíváš vybavení vůbec). Navíc v third person, který je výrazně lehčí, ale pro diváka by byl určitě atraktivnější kokpit. Taky by stálo trochu za to vysvětlit vybavení a systém hry. Takhle jsi moc lidí na tu hru nenalákal, vypadá to jako nějaká zmatená střílečka, což je škoda,. Samozřejmě chápu, že to bylo bez přípravy a taky chápu, že jsi ve hře nestrávil okolo 100 hodin jako já:)