Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

< >
pratele, trosku jsem to prehodnotil, nehraji sice hry, ale jako archivacni stranka mi profil slouzil dobre a sledovani mistnich trolu se s vypnutim diskusi da vyhnout; komentare nicmene ponecham smazane, s temi se vazne moc neztotoznuji :)
Zhodnocení akce Smrdutka:

V prvé řadě je třeba napsat, že dosažení vytyčeného cíle 10 mínusů se nepodařilo dosáhnout, záporná ohodnocení se zastavila na čísle sedm. Přesto hodnotím akci jako zajímavou, především co se týče reakcí. Vůbec to bylo úsměvné sledovat: na jednu stranu humorné, zároveň to odráželo určitou realitu všedního dění.

První a početnou skupinou byli uživatelé s postojem "akci fakt fandím, ale nezapojím se", což trefně okomentoval Kwoky: poskytneme jim veškerou podporu, kromě pomoci :). Někteří žel nepochopili recesi, vzali akci vážně jako hon na Paula a seriózně se od takové podlé blbosti distancovali. Nejhorší kategorií byli ovšem vyčůránci, kteří chtěli úplatek za to, že se postaví proti tomu, kdo jim dal jiný úplatek. Zlatou cenu hanby díky tomu vyhrává Jumas za výrok "tak kvůli cti se ti na to vyprdnu" a opakovanému špekulování, jak intrikami dosáhnout dalších her zdarma. Naštěstí se našlo i několik jedinců, kteří se zdravou dávkou humoru Smrdutku podpořili i udělením mínusu, za což jim děkuji.

Svůj mínus osobně odstraňuju, cílem akce nebylo ho udělit trvale.
@Jumas (01.10.2019 18:57): no mně přijde, že to někteří nepochopili a berou to nějak vážně. Ty mínusy mají mít jen demonstrativní charakter a počítám, že po třech dnech mu je zase umažem.

Každopádně u některých reakcí se bavím:).
@musa (01.10.2019 12:42): Za tu dobu, co na DH jsem, jsem snad Paulovi nedal jediné mínus, což bude tím, že i když většinou hraje RPG hry, jeho hodnocení mnou odehraných her se dost často ztotožňuje s tím mým.
S akcí plně souhlasím, vyjadřuji plnou podporu, ale účastnit se nebudu. Úplatek jsem převzal, a teď by mi to bylo blbý :)
Nějak jsem ze zdejších zvratů vykolejený, tak jsem dal Paulovi zmateně plus ke komentu Detroit: Become Human. Dělám to dobře?
já bych tedy chtěl říct, že jsem Paulovi dával 30. plus (aby dostal body) těsně před tím, než vyhlásil ten směnný obchod. nic za to nechci, nenechám se zkorumpovat! maximálně toho Warhammer: Vermintide 2 - Collector's Edition, jestli je ještě available ;-)
Aj keď som žiadnu hru neprijal, tento desivý škandál ma nenechal chladným a verejne sa hlásim k podpore operácie Smrdutka!
@rikuhahl (01.10.2019 12:45): Nechaj si ju, až sa za to dostaneš do pekla diblíci si s tebou zahrajú multiplayer.
ZAHÁJENÍ OPERACE SMRDUTKA!

Nemohu již dále mlčet neb v posledních dnech se objevil na DH nešvar dosud nevídaný. Zažili jsme tu společně již mnoho: uživatele s roztříštěnou osobností zakládající si jeden účet za druhým, herní ekoaktivisty vytrvale pátrající po tajemné toxicitě a v neposlední řadě zvěstovatele herní apokalypsy, kteří sveřepě každý rok oznamují brzký zánik databáze.

Ovšem to, co se děje nyní jsme tu ještě neměli. Nikdy se nikdo neodhodlal k tam mrzkému činu jako je uplácení uživatelů hrou za kladné ohodnocení vlastního komentáře tak, jak to činí Paul u svého komentáře ke Kingdom Come: Deliverance ( @Paul (28.09.2019 17:13) @Paul (29.09.2019 20:38): ). Někteří se žel dali zlákat a proto volám konec tomuto úplatkářství, dost bylo podbízení a dychtění po nečestném zisku. Pojďme ukázat svou čest, zdravě prohnutou páteř a zároveň se pobavit na cizí účet jak je to lidem vlastní, že ano.

Jak na to? Jednoduše: dej Paulovu komentáři jasné a hrdé MÍNUS.

Chceš mít databázi ještě kvalitnější? Dej Pulovi mínus!
Nedal ti Paul takovou hru, jakou bys chtěl? Dej mu mínus!
Podlehl jsi svodům a vzal sis hru? Naprav svou chybu a dej mu mínus!
Udělil jsi mu už dříve plus? Ukaž Paulovi, že svět je tvrdý a změň hodnocení na mínus!
Máš den blbec, prudí tě šéf nebo učitel? Dej Paulovi MÍNUS!

Cílem operace je nashromáždit u Paulova komentáře minimálně 10 mínusů. Zároveň jde o časově omezenou akci: platnost jsou tři dny, po jejich uplynutí upravte své hodnocení dle vlastní libosti (například odstraněním mínusu:).
Krleš!
@Paul (29.09.2019 14:34): KCD :)

Já si dělal srandu, jen že jsi psal, že to budeš házet do akcí a nic :) Nevím kolik je u tebe pár posledních Humble Monthly a taky nevím, jaké hry jsi aktivoval a jaké ne. Jestli máš něco z těhle her, nezlobil bych se, ale předpokládám, že Dead Rising 2 a 4, Just Cause 3 nebo třeba Hellblade jsi aktivoval. Tuším, že Hollow Knight už byl dvakrát, ale naposledy skoro před rokem, takže už ho asi nemáš. Každopádně mi za to malé bezvýznamné plus nic dávat nemusíš. A bezvýznamné bylo, když už bylo 31, takže ti už žádné body nepřinese :)

@Jab (29.09.2019 15:42): Já nechci hrát hry v Internet Exploreru :) Ale Zaklínač 3 je v plánu, jestli to ale stihnu do tvého limitu netuším.
@Paul (29.09.2019 14:34): Jsem se schválně díval, kolik her absolvoval Jumas z mého seznamu "Nutno dohrát". Nebudu tě napínat... Je to nula! Witcher 3, Planescape, BG 2... Nic z toho! Alespoň tyhle tři ale musí stihnout do puberty svých dětí. Jinak jej ty tehdy přestanou úplně poslouchat s tím, že jej nemohou brát vážně!

Kdybys měl nějakou IE hru, tak se nad ním slituj a pošli mu ji! ;)

Diskutující (12)