Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Taková menší anketa. Používáte vůbec někdo na DH možnost maximalizovat poličku v herní knihovničce? Ona to byla taková eye-candy feature, kterou jsme snad použili párkrát k tvorbě cover obrázků na sociální sítě. Nicméně to v mých očích neospravedlňuje zachování této funkce a přemýšlím o tom, že ji dám pryč.
Když už mi moderátor upravuje nahlášenou zajímavost, tak ať to alespoň udělá pořádně, v textu je napsáno, že páčidlo je na mohutném stole a on dá do zdroje video, kde postava střílí do random páčidla v nějaké generické chodbě. Hra: Control
Zdroj shodný s textem zde: odkaz

Už byste mohli zavést, aby se v těchto případech psalo, který moderátor to dělá. Nebo by mi mohl třeba nejdřív napsat o ten zdroj, který jsem byl původně líný kvůli eggu dodávat, protože by mě nenapadlo, že zrovna u toho bude někomu jeho absence vadit.
@Dunemaster (02.09.2019 18:10): Mně o DH řekl Chuck. Že je to fajn web a fajn komunita, ale moc jsem tomu popravdě nevěřil a živě jsem si dokázal představit diskuze na abecedaher nebo na tiscali games. A docela dlouho mi trvalo, než jsem se rozhoupal k registraci a ještě, že jsem tak učinil. Byl to první prázdninový den 1. červenec 2010, tedy přesně před 9 lety a 65 dny (tzn. mi do kulatin zbývá rovných 300 dní). Když si představím, že jsem s DH strávil skoro polovinu svého života... no, veri najs. :)
Já mám pocit, že těch desetiletých cápků už je letos požehnaně :) Asi nějakej dobrej ročník!
@jvempire (02.09.2019 15:55): co mám říkat já jen s 5 lety a 146 dny potom? :) Už jsi zkusil nějaký ten letecký simulátor?
Ale no tak teprve šest, 5+ let to už jsi hotový veterán. 10+ let zasloužení důchodci. :)
V práci mě v Neděli prvního přišlo od HR velké blahopřání k odslouženým 11 letům ve firmě. :)
Gratulace :) jak jsem koukal, před dvěma týdny to bylo osm let od mé registrace...
The Outer Worlds datum vydání 15. října. Asi nekoupím hned ale těším se. Proč tu v databázi ještě není přidáno? Není to oficiální datum vydání?
Jak je to s platformou Macintosh? Chci přidat hru, ktará vyšla na několik konzolí a Macintosh. To je ale stolní počítač. Je možné to zařadit do kategorie PC?
@Crash (29.08.2019 17:59): Tak když vezmu Daisy/Emmitiska/amožnáještěnějakýdalší (všechno jeden přejmenovaný účet) a přičtu body August15th, tak to dělá 15995. Datum první registrace je 19.06.2010, tedy 3358 dní. To znamená necelých pět bodů na den, takže jsem lepší (5,15 ku 4,76) :)

@rikuhahl (29.08.2019 19:29): Za Davové šílenství je 5 bodů, to je na vysoký průměr málo a další achievementy nenaskáčou hned. Dobře ještě Avatar a Ocenění samozřejmosti, takže 11 bodů hned první den. Druhý den už se ten průměr ale razantně zhoršuje :)
@Crash (29.08.2019 17:59): největší průměr maj podle mě nováčci, kteří se přihlásí a hned dostanou achievement za davový šílenství apod. ;) Bohužel pak často zakrní a umřou, nebo jsou neaktivní.
Musim se pochvalit ... od me registrace me bodove neprekonal jedinej uzivatel (a ted mam cislo - razeno dle data regu 1035) .. samozrejme tohle srovnani je relativni ..

co se tyce dalsich lidi, co se registrovali ve stejnem obdobi jako ja nebo po me, tak musim zminit nasledujici honourable mentions: @mattesak (drti me na body, drti me i v komentech - ma je fakt husty, tenhle hoch by mel dostat nejakou cenu), @bukrrCZ (obdivuhodna aktivita, kvalitni komenty, dobre ty), @hanak_v_exilu (krutej jump do DBH, mraky aktivity, superkvalitni komenty - tenhle chlapec nas vsechny drzi za kule co se tyce bodu, pac prepocitano body / den nekompromisne vede)
Lze do DH přidávat hry které vyšly pouze na mobil tedy platformu android? Protože platformu android jsem v platformách nenašel.