Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Memphis (13.02.2019 19:59): zase s tím budu otravovat, ale nedá mi to. Budu to tento rok chtít rozehrát a fakt rád bych si to tady odškrtl a okomentoval. Mohli byste udělat vyjímku? Díky.

z redditu:
https://store.steampowered.com/app/933480/Enderal_Forgotten_Stories/

Easily one of the best RPGs I've ever played, right up there with Morrowind and Witcher 3. The characters, the story, the original soundtrack... All of them are outstanding. Now the barrier to entry is even lower with steam handling the install!

(Requires you to own vanilla Skyrim but no DLC required)
@Eru (13.02.2019 19:00): Je to jediný transparentní způsob co máme (který nevyžaduje nějaké vlastní počítadlo či něco podobného) - ale ten cíl s tím tak trochu počítá, jinak by byl asi o něco vyšší.
Teda,kdyz jsem nad tim poradne zauvazoval, tak jeste pred Shoggym (promin) bych rad RXQ79rudaxe :o)
@Gordon (10.02.2019 22:29): tak jde o prezentaci daného uživatele - a u některých, pokud se to potka s nějakou vlnou měnění profilovek na něco divného, to muže dopadnout docela divoce se bojím :D
Já jsem díky článku zjistil, že Drektův avatar je celá postavička a nikoliv hlava Artoriase z Dark Souls. V kolika omylech žiju... :D
Whoa, jsem se díky Kunickovo rozhovoru koukl do top stovky a zjistil že tam jsem taky, paráda. :-)
@SimonEndt (10.02.2019 17:50): Tak zní plán. Samozřejmě záleží na ohlasech a ochotě uživatelů se "veřejně odhalit". Zatím jde jen o pilotní díl a bude třeba vyladit spoustu detailů, ale předpokládám, že se brzo začne pracovat na dalších.
Koukal jsem na ten nový čánek "Hrajte jako Drekt" a docela zajímavý. Možná by se v budoucnu mohl rozvinout nějaký blog o jednotlivých zdejších uživatelích formou např. měsíční zpovědi "významnějších" lidí (podle bodů, zásluh, přidání her atd.). Nevím, kolik lidí by to zaujalo, ale mě osobně třeba jo.