Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

RPG

< >
@Kunick (10.05.2019 09:44): Obojí, podle toho poznáš dobrou hru když to jde ;)
Ale většinou se do postav moc nereflektuju, většinou hraju za ženský tak to ani moc nejde. Treba jrpg mají většinou pevne daný scénář takže nějaký vlastní projekce do postav ani moc nejdou.
@Kunick (10.05.2019 09:44): Trochu zavisle je to na systemu hry. Ale spise RP. Nevadí mi mene silná postava, kdyz se ta hodi do pribehu a settingu. Aj SWTOR tak jedu (tzn. nevybiram povolani dle toho, co zrovna jede v pvp a raidech). Ale je nemalo her (akcni RPG), které te vylozene tlači k tomu, abys vybiral to nejlepší, za co jde hrát.
BTW nedávno jsem přemýšlel nad tématem, že nám dost málo her umožňuje mít v partě staré postavy. Nedokázal jsem si vzpomenout skoro na žádné - výjimky byly Jolee Bindo, Kreia a Wynne (nepočítám alieny s jinými životními cykly). Jsem dost omezen na Bioware tvorbu, tak to možná zkresluje. Ale přijde mi to právě škoda protože Hosea z RDR 2 je můj nejoblíbenější člen gangu. To samé platí pro Kreiu.
@Elemir (09.05.2019 22:45): Nadsázka :) matně tuším, že úplný pravěk byly nějaké skoro-textovky v 70. letech, postavené (některé) na první edici D&D.
A nedávno jsem zakopla o info o nějaké poměrně primitivní pre-eroge hře z osmdesátých let (Danchizuma no Yuwaku, tuším), ale nikde jsem to nenašla, navíc to podle obrázků vypadalo ještě dosti cudně a hlavně jenom v japonštině.
@Charllize (09.05.2019 23:50): :-D Ještě, že jsi to s tím dožitím napsal sám :-D

Ale jinak si z toho nic nedělej, já vždycky starým lidem závidím jedno, jim ty roky už nikdo nevezme, ale mladí nikdy nevědí, kdy už stříhají tu kratší část metru :-D
Něco tam je, ale čert ví, jaká pravěká potvora to je. Pokud byl tedy pravěk v EGA... :)
@Bragi (09.05.2019 22:09): K tomu ho udajne ukecal Draken, dnes se od te desitky distancuje. Ale TES rad ma, pamatuju kdyz yvsel Skyrim jak v nejakym podcastu o nem basnil. taky v Levelu clanek o histroii TES kde si povida s Mickem kouzelnikem mnohe napovi.
@Charllize (09.05.2019 19:44): ano? Tak o kterou herní sérii se jedná?

@StriderCZ (09.05.2019 12:46): tohle zadání splňuje skoro každý Fallout (a to obzvláště ty ve 3D), Whitcher (2 a 3 určitě) a TES hry od Morrowindu. :) A určitě mnoho jiných dalších her.
Naposledy jsem to zažil v Morrowindu, ihned v té první vesnici kde tě vylodí. Vylezl jsem na maják a rozhlížel se. :)

Diskutující (12)