Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@Fritol (26.01.2019 19:28): Napadlo mě, že by to mohlo být tím (i když jsem tu diskuzi nepostřehl), ale stejně jsem si musel postěžovat... Alespoň jsem obohatil SilentWolfův slovník, taky dobrý.
No, jestli tady chcete Gordona poučovat o skutečném významu slov, pak bych vám doporučoval opustit tento záliv (tím je míněno Všeobecně o hrách) a vyplout na otevřené moře internetových diskuzí, kde se snad už více než deset let používá vyloženě špatně slovo "epický" ("epic"). Začít to ostatním vysvětlovat můžete třeba na YouTube nebo na Redditu.

Mimochodem, když jsem tu (možná do jiného vlákna) asi před měsícem dával odkaz na Atomic Heart trailer, tak to prošlo naprosto bez povšimnutí a nikdo nenapsal ani řádku, tss tss.
@Charllize (26.01.2019 17:11): Tak já neříkám, že je pro prezentaci prvního gameplaye vhodnej nějakej strafejumping a chaotický motání kamerou. Ale jako třeba chůze a zároveň rozhlížení se po okolí, aby to vypadalo, že ten člověk trochu vnímá, co se kolem děje, to tomu může dost přidat. Neříkej mi že v reálu chodíš a díváš se jen přímo před sebe aby ses nepozvracel :D
@Steve (26.01.2019 12:40): Jde princip :) Kdyz vidim, co tam nekdy lidi pisou za zverstva a nic.... Jako me je to fuk, SG vubec nevyuzivam a a na kouknuti do fora nepotrebuju ani acc. Ten post mohl klidne smazat a dat upozorneni. Nevidim v tom problem. Takhle mi dal ban a ten post tam stejne zustal, takze to postrada logiku. Proste si jen typek pohonil... :)
@Gordon (26.01.2019 14:43): Pěkné. Ne že bych k tomu nebyl furt skeptický teda, ale vypadá to minimálně stejně lákavě jako po představení. Hlavně ty souboje na blízko vypadají suprově. Akorát to QTE si mohli odpustit teda.
@Zx Atari 500 (25.01.2019 23:19): Tak jako má ti nejdřív dát upozornění a pak se tím zabývat znovu, když musí zkontrolovat, jestlis ho uposlechl? :D Na to bych se ti fakt mohl... Zvlášť to asi neřešil poprvé, tak se mu nedivím. Děláš jak kdyby ti dali permaban :)


Begging or Soliciting Gifts (4 days)

GB: https://store.steampowered.com/app/283820/KAMUI/ if anyone want change to Sacrifice... add me on steam.

Trading isn't allowed on Steamgifts. Please use Steamtrades to conduct your trading in the future.

Zase nejakej horlivec, co si hraje na pana boha a pripada si strasne dulezitej, mi dal 4 denni ban steamgifts :) Clovek tam napise 1 do roka a hned tohle :D Mi v bundlu padla v bagu hra co uz mam, tak jsem si rekl, vymenim s nekym, komu padlo neco co nemam :) No evidentne se to tam nesmi, coz jsem nemel tucha. Pouhe upozorneni a varovani, by asi toho veleduleziteho budulinka neuspokojilo :)) No aspon si muze udelat carku, jakej je to king :))
Re-Play už jsem přestal sledovat dávno, jen občas se ke mě dostanou perličky jejich recenzí, ale myslim že B+M už byli jen tou tváří a moc recenzí už nedělali, tak nevim co nový formát přinese. ArcadeBulls je sice streamer, ale hraje opravdu hodně a má přehled, Martin Rota taky dokáže bejt v pohodě, jen nevim kolik toho nahraje.

Mně zase utkvěla hlavně recenze na NFS Payback, kde padalo něco jako graficky úžasný, příběhově skvělý, naprosto filmové, arkádové závodění je přece naprosto pro všechny 8/10. A o tom, že mulťák všude jinde zdrbali, protože kdo platil ten vyhrával nepadla ani zmínka.

Takže změnou tváří se toho na recenzování asi moc nezmění, reklama je prostě třeba :)
@90210 (24.01.2019 15:23): jasně, že vtip by fungoval. Ale pak to konzumješ "jen" aby ses pobavil, ale ne, aby ses něco dozvěděl, nedejbůh na základě názoru cizího člověka nějak reagoval.
@90210 (24.01.2019 15:12): pirátění recenzí probíhá tak, že se podíváš na databázi a názory lidí a napíšeš z toho svůj názor :) běžná praxe. A právě proto jsou recenze k ničemu - protože na všechno už jsou databáze.
@Walome (24.01.2019 14:14): Napísal som "Stále existujú ľudia, ktorí si recenzie čítajú radi a dajú na ne. (aj keď ich možno nie je až tak veľa). "

Teda to isté teraz ty. No vidíš, že sa rozumieme :)
@Walome (24.01.2019 14:03): Existujú. Dokonca aj v prípade filmov sa niektorí rozhodujú, či na neho ísť, alebo nie, podľa toho, aký má názor ich obľúbený portál. Dokonca aj u nás, viď diskusie Moviezone. Máš nejaký protiargument, alebo len ďalší výkrik do tmy? :)