Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

Na škaredý DS2 se*e pes (dneska má chudák průjem=D ), Watch Dogs vypadá zajímavěji.

Btw, to má vážně vyjít Sniper Elite 3 a Sacred 3? 8O
Ako pise Mazar, Dark Souls 2 je v centre zaujmu teraz. Na GTA V som uz aj celkom zabudol, ze existuje. Che che.
@Walome (11.04.2014 09:50): Tak to mám naopak - jsem rád, pokud se v recenzi, traileru také popíší/ukáží nějaké důležité scény (od kterých lze odvádět kvalitu scénáře atd.), než jen nicneříkající a hlavně neutrální materiály.
@Drolin (11.04.2014 09:41): Yep, v kontextu celého příběhu a síly té scény rozhodně.

Já spoilery dycky nenáviděl, ještě v době, kdy se tomu neříkalo spoilery a jsem rád, že se to dneska tak hlídá. Pak je člověk z věcí víc nadšenej, když neví, co tam je. A ne, že celou hru znáš z videí a pak se u jejího hraní nudíš, páč ty nejlepší scény jsi už viděl (jako to bylo u Half Life 2).
Prosím o radu: hodí se koupit pass na The Wolf Among Us za 193,-? To hodnoceni jednotlivych epizod je i tady na DH dost divoké, tak nvm jestli je to tak kvalitni jako třeba TWD

@Drolin (11.04.2014 09:41): v rámci scény ano...
@Walome (11.04.2014 09:33): Žirafy ve městě jsou spoiler? :)

Někdy mi přijde, že se to se "spoilery" přehání. Však např. v recenzi na FFVII ve Score bylo natvrdo zděleno, že Aerith zemře (raději také do spoileru :).
Jinak zajímavý rozhodnutí dát do videa na remastrovaný TLOU poměrně zásadní scénu. Pro mě osobně jednu z nejvýraznějších z celé hry... samozřejmě spoiler alert ;)
@Jack_Dark (11.04.2014 09:08): Náhodou... přenesl jsem se přes tu jejich lež na E3, kdy ukázali nějaký tech video a nevyvraceli vzdechy, jakej je to skvěle vypadající gameplay... ale ty čachry s prodlužováním, jasná nejistota svým produktem a odfláknutá videa na mě nepůsobí vůbec dobře. Stejně tak jako nástin děje.
Neříkám, že si to nezkusím, ale někdy, na PS4, až to bude v nějaký akce, rozhodně ne teď za velkej peníz.
Ahoj, nedávno jsem našla na www.bezvaonlinehry.cz hru "Za spoďáry", což je pro mě báječná odreagovačka, když mě naštve nějakej chlap :D Neznáte taky nějakou takovou hru?
Děkuji všem za jejich reakce. Až ty svázané balíky budu rozebírat, tak napíšu čísla, které mám.

Nebo napište , o které máte zájem (ročníky).
@Jessy (10.04.2014 14:09): Měl jsem hromadu Score a k tomu pár Levelů a Gamestarů, vč. DVD a CD příloh a plakátů. Bylo to dva poměrně dost těžké balíky. Na Aukru se o to popralo pár lidí a prodalo se to za litřík (mínus tedy poštovné a tahání na zádech na poštu :) - Ale taky je to už nějaký ten rok.
@Jessy (10.04.2014 14:09): Naopak, jen dávejte do sběru časopisy :).

Já mám takto skoro kompletní (co se videoher týče) Levely, Score, Gamestary, Doupata, PSX a PS2 magazíny a některé GameON, Next Level, Excalibury...
Když se tu bavíte o zrovna pro mě aktuálním tématu, tak tady přikládám svůj seznam... jestli něco z toho chcete, domluvíme se DH poštou, jinak to půjde do kotle.

Score: 72, 73, 75, 77 - 82, 84 - 101, 104, 107 - 151
GameOn: 5/2005, 6/2005
Level: 11/2000, 12/2000, 159 a ještě mini Level 99
@Jessy (10.04.2014 14:09): Všechno jsem to vyhodil, teď toho občas v záchvatu nostalgie lituju, ale časáky jsou prostě spotřební zboží, jednou to přečteš a pak si tim leda vytřeš zadek. DVD přílohy se někde válej, asi u našich.
@Jessy (10.04.2014 14:09): těch časopisů, kterých sem byl se ochoten se vzdát se porozdávál. přilohy sem si nechal. jestli najdeš na aukru sběratele máš vyhráno. já sem se s tim moc patlal, že sem neprodal všechna čísla levelu atd.
Co jste udělali s časopisy; level, score, gamestar, excaliber a další , + přílohohy( dvd, cd, plákáty) ?

Napadá mě asi to nejhorší a dát je do sběru.
Prodat je na aukru, či bazoši bude asi o štěstí.Nemyslíte ?

Mám +- něco přes 150 čísel. Nebo je oplakám a spálím :/.

"Eventually the project fell foul of Star Wars head honcho George Lucas, who stepped in midway through development to request the game be changed to a "buddy cop-like experience" starring Maul and expanded universe character Darth Talon."

Já myslím, že tohle bych si s čistým svědomím mohl odpustit.