Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Journeyman Project

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1993 PC
Vývojáři:
Presto Studios
Je rok 2318, lidé se přibližují mírové dohodě s mimozemskou rasou, "Symbiotry". Ve stejný čas se však někdo snaží pozměnit minulost, a tudíž i přítomnost, aby k nezbytné dohodě nedošlo. Možné to je díky nedávnému vynalezenému zařízení - Pegaskému stroji času, ke kterému se zřejmě dostal sabotér. Budete muset stroj sami použít, zjistit bližší informace o záškodníkovi a vrátit koloběh dějin do původního stavu.

The Journeyman Project je jednou z prvních adventur s předrenderovaným prostředím a vůbec prvním počinem od Presto Studios (Myst III: Exile a IV). Také jde o první díl trilogie Journeyman Project, která byla ve své době zdatnou konkurencí Mystu. Původně vyšel titul již roku 1992 na platformu Macintosh, o rok později i pro operační systém Windows (konkrétně 3.x). Titul také nabízí nelineární hratelnost a více než 30 minut videí, což bylo na svou dobu revoluční. Hra byla vydána pouze na CD.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.