Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

Z Facebooku Re-Playe:
Ve spolupráci s internetovým obchodem Muve.CZ vám přinášíme zajímavou slevovou akci!
Slevu 15% na novy Deus Ex the Fall, přičemž prvních 50 objednávek získá nevíc Deus Ex GOTY zdarma!
Pro aktivaci slevy zadejte kód během objednávky produktu na muve.cz, digitalní sekci: LGZ-193-471
Kromě toho máme pro Vás kupón na slevu 10% na vybraná DLC. Jedná se o DLC k Thief, Borderlands 2, Bioshock Infinite ,The Bureau XCOM a Cities in Motion 2. Kód je: HTN-271-284
Celá akce trvá do úterý včetně!

Muve je teď asi poněkud přetížen, omezeně se načítá.
@PRIVATE MARTIN (30.03.2014 20:45): Podle mě si je musíš stáhnout. Microsoft na toto nemá žádný oficiální systém. Je to našroubované na normální prodejní model, tzn. je to v podstatě sleva a dokud něco nestáhneš, k účtu se ti to nepřičte.
@Jabba (30.03.2014 15:36): Osobně co se zobrazovačů týče jsou moje představy o ideálním zážitku někde jinde. Někdy v budoucnu se mi na stole objeví 30" 21:9 zakřivený OLED panel. Než ale takové panely budou existovat v adekvátní kvalitě a přijatelné ceně, myslím že minimálně jednou budu kupovat nový monitor. Mám spadeno na něco s GSYNC.

O OR bych přemýšlel jedině kdyby pro to začaly vycházet unikátní projekty, a tím nemyslím obyčejné hry s podporou VR, ale skutečně nějaký nový koncept. A věci typu "procházka džunglí" taky nejsou něco, co by mě zvedlo ze židle, natož tak přimělo si něco takového koupit.
@LIUWIL (30.03.2014 14:34): já kdybych si to pořizoval, tak maximálně právě do scifi leteckých simulací nebo jedině pak do jinéhých leteckých simulátorů, takže bych naopak za pocit helmy byl rád!! :DD
Dnes jsem udelal docela dobry kauf - Kolekce prvnich dvou remasterovanych dilu Monkey Island za 9,99 EUR, coz ve srovnani se Steamem (8,99 + 9,99) je celkem slusne -navic to ma jak nemeckou, tak predevsim anglickou verzi:-P

TopWare's Interective vyplivlo tri nove kolekce - Best of games: arcade obsahuje mne naprosto nezname tituly, Best of Games - Strategy je na tom o neco lip, no a ja si za 2,99 E poridil Best of games - RPG: Knightshift a Jagged Alliance 2 uz sice mam, ale The I of the Dragon jsem hral jen chvili, Gorky 17 a Septerra Core vubec a Jack Orlando se mi zda spis na adventuru, ale dohromady se to za tu cenu vyplati, nemyslite?
Pokud to neni jen reklama tak je to týpek :D

Guinness World Record holder Michael Thomasson about Game Collector:

Michael Thomasson is the holder of the Guinness World Record "Largest Collection of Videogames" (10,607 video games!).
In the meantime, Michael's collection has grown to over 11,000 games and of course, Michael uses Game Collector to keep track of it all!
Kdo bude té velké dobroty a má možnosti, dopravit toto....? :-)

Jako 70 doláčů za dopravu a k tomu ještě s celkové částky dph je brutáč.
@Fingon (27.03.2014 20:18): páni to koukám :O . Já to dohrál za 60 hodin podle xfiru a podle hry za 53.Ale je pravda, ze jsem splnil kazdy prd a snazil jsem se to vychutnat..Naopak jednicka mi to znechutila a to jsem ke konci jen probehnul a stejnak 31 hodin :D. Nemel jsem jí ani hrát.
Tak jsem včera hrál Infamous: Second Son. U gameplay videí jsem si říkal "jasně, yt kvalita videa a zvuku je o ničem, v reálu to určitě vypadá líp", ale nevypadá. Jasně, na první pohled supr, loužičky, neony, dohled jak kráva, ale vyhlazování hran opět na nule, nějakých těch jánevimkolik fps vůbec není poznat (ačkoli bylo mi z hraní blbě dřív, než je u mě běžné :) ) a co se týče gameplay, tak tradiční tps. Ale třeba animace hlavní postavy jsou supr, jen mimika špatná, to i přehrávající Alyx Vance je dál.

Ale Dualshock je pěknej. Drží se lépe, mačká se lépe, jen ten touchpad plácek se dá taky zmáčknout, takže to vypadá jak uvolněný čínský baukšus, ale jináč ok. Plus minirepráček na něm je dobrá blbinka :)

Jen kamarád říkal, že je škoda, že nikdo PS4 z jeho známých ještě nemá, že nevyzkouší hru po internetech.
Kdosi se me tu ptal, za jak dlouho jsem dodelal ty KOTORy2 - cetl jsem to odpoledne na mobilu a tam se pise blbe. No, smazal jsem to driv, nez jsem to stacil otestovat, ale vim, ze z Peragusu na Dantooine mi to zabralo takovych dvanact hodin, dohromady pocitam pres tricet. Ale mel jsem tam i tu droidi planetu a hral to na easy. A cas od casu mi ta svine spadla, vetsinou na konci dialogu, jednou dokonce i behem ukladani :-P

Sadako - tak jsem nakonec to I have no mouth and I must scream rozehral, zatim mam za sebou prvni epizodu, ale ze bych u toho hykal nadsenim, to se rict neda...
@PRIVATE MARTIN (27.03.2014 20:08): Jojo, byla to bída a opravdu velká. Asi do půlky generace to byla jedna exkluzivita za druhou. Každý měsíc jsem řešil co koupit dřív a pořád jsem měl nějaké hry v záloze. Pak najednou náraz a už ani prd - pak jsem jenom vyhlížel kdy zas něco koupím.
Ale podepsala se na tom i nejistota vydavatelů - vydavatelé se skutečně domnívali, že nová generace konzol pohoří a všichni najednou skočí na tablety :/
@Indian (27.03.2014 19:55):
No když Xbox porážel PS3 i když měl 60% poruchovost, tak to o něčem svědčí. Nicméně Microsoft si totálně posral konec absencí exkluzivit a oznámením Xbox ONE a SONY to jelo přesně opačně - ke konci generace toho prostě mohli nabídnout víc.

Tato generace obecně byla úplně podělaná a jak Sony, tak Microsoft na ní prodělali. Microsoft prodělal i když prodával 10 her na jednu konzolu (ty opravy RROD asi hodně bolely). Sony zase rozdrtil jejich drahý HW a fakt, že si PS3 lidi ze začátku kupovali jako levný BD přehrávač bez záměru si kupovat hry.
@pipboy (27.03.2014 19:48): Hahahaha! Ještě to tady obrať v PS vs Xbox válku, ať je tu na večer nějaké zajímavé téma. :D

S EA mám zkušenosti stejné - jejich instrukce očividně jsou pokud možno co nejrychleji zákazníka odbýt. Nicméně hry jsme od nich dostali nové. Na druhou stranu, velká řada zákazníků jsou BFU kterým je velice těžko poradit. Vím totiž že několik lidí se s podporou EA úplně normálně dohodli.