Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Ondra • 42 let • OSVČ - lektor MS Office • Konárovice (ČR - kraj Středočeský)

Profil

U počítačových her trávím hodně času, ale nejsem žádný fanatik. Spoustu mého volného času trávím také mezi lidma na koncertech a festivalech(HC)asi tak: http://www.youtube.com/watch?v=F1uN1ObBfkc a když není s kamarády do čeho píchnout, usedám k monitoru a hraju, co mám zrovna po ruce. Díky tomu, že ještě nemám žádné závazky(edit 2013:už to jimi smrdí:)), stále to jde. Nehltám novinky.

edit: cože? už je rok 2016? a já jsem zde absolutně neaktivní, protože jsem si pořídil Tamagoči a hrál sem Minecraft v realu! Lepší to nebude, jelikož na cestě jsou rovnou dvě další Tamagočí!

Hrajete si jo? Hrajete? Máte čas? grrr :)

Nejraději hraju FPS a protipól - strategie nejlépe tahové, kde čl. nedojede na to, že nestihne někam kliknout. S ostatními žánry také rád zaflirtuju, teď jsem si ulít na akci - Trilogii Prince of persia. Která mě dostala hl. svým příběhem. Příběh, silná dějová linka, i ve strategiích jsou pro mě důležité. Jelikož jsem snílek, dokáže mě pak hra hodně pohltit a čl. má zážitek, který by v reálu nebyl možný:)A dobré RPG také není k zahození.

Hry beru taky jako určitou výzvu, proto je většinou dohrávám na nejtěžší obtížnost, ta kolikrát udělá úplně jiný zážitek ze hry.

No a už mi končí šichta.

Nejoblíbenější hry:
Heroes of might and magic
call of duty 4
dead space me fakt bavil
CIVILIZATION IV
Baldures Gate II
Gears of War
Warhammer...

a ted už jdu fakt domu nebo na pivo?

edit:
Myslím, že komentáře by mohly(měly) být spíše subjektivním pohledem na hru než snahou o povšechně objektivní recenze. Ty si můžeme přečíst na jiných webech k tomu určených. Stejně tak není na škodu, když se komentář zaměří byť jen na jeden aspekt hry a je třeba kraťounký. => +1

PS: 50% beru jako průměrnou hru - ne odpad

Diskuze uživatele

Diskutující (1)