Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

prosím vás jak se jmenovala ta hra podobná Freelancerovi akorát s ponorkama?
@Majkee (24.08.2013 09:07):
Bratr: "Paříš diablo?" (po zaslechnutí zběsilého klikání)
Já: Ne vole peču sušenky.
Bratr: Ty voe nemůžeš mi normálně odpovědět?"
Já: Však říkám, že peču sušenky vole!
Bratr: jasně debile.
Já: ty vole tak se podívej!
*Bratr se podíval*
Bratr: ty seš kokot...*odchází a kroutí hlavou*.
Já: "až ale budeš chtít ochutnat tak přiležeš co?!!"
:DD
@chrastítko (23.08.2013 20:43): ahá :) tak to promiň :)

jj tebe si pamatuju :) ouka beru zpět nejsi retard vysvětlenění je dostačující :D

a ty dočasné maily to taky někdy testnu

ale stejně mi to nedá, poslední komentář máš 25.07.2013 15:09 a to mi chceš říct že si nezapamatuješ heslo? když ten account užíváš celou dobu? Je dobré si vést nějake txt s hesly když si je nepamatuješ..

komenty máš celkem dobrý, piš dál

a vůbec, vyprošuji si aby jsi se mnou jednal v takovém tónu! Mluvíš s nejoblíbenějším uživatelem(podle ankety mezi uživateli na dh) za rok 2012 a 2011 a také s třetím otcem, který formuje DH!
o žádných duálech jsem nikdy nemluvil, měl jsem tu postupně několik účtů na které jsem přestal chodit kvůli zapomenutí hesla, jelikož sem na rozdíl od tebe nechodím každý den, první dva roky co jsem sem chodil ještě za starého vzhledu stránek jsem tu neměl ani účet, pokud bych měl být z jakéhokoliv důvodu zabanován má to pro mě stejnou hodnotu jako pro tebe život mimo počítač
@chrastítko (23.08.2013 20:08): na to že máš 8 bodů máš nějak moc široké podvědomí, tak čí pak seš duálek ty :D

tímto žádám o zabanování accountu chrastíko, je to prokázaný duál nějakého idiota co se svojí křivdou spokl i svůj penis a část mozku(jo tak proto chrastítko:D) aneb datum registrace: 14.08.2013. a pamatuje tu jako řádný uživatel rok, to je mi ale nějaké podezřelé XD :DDD

Takže od tebe je to více než sprostě pokrytecké a dementní, tady se snažit po někom vymáhat mazání duálů, když máš sám vlastní, podobně jako spravedlnost je tu trpěna, tímto vám nařizuji aby byly trpěny i mé accounty! Jelikož já jsem zákkon!! a výplod vašich zkažených srdcí! Výsledek vaší falše a neupřímnosti, démon vycházející ze samé vaší podstaty, vaše nevědomost! že nejste o nic lepší, jen obyčejné nuly co zaplňují to prázdno uvnitř sebe samých! ano to prázdno jsem já!!!! které vás trýzní a žvýká!!!! JSEM BŮH! ČIRÉ SVĚTLO! ČIRÁ TEMNOTA a vy vstříc mé podstatě, si uvědomíte, že jste mnohem, mnohem horší *ďábelský smích a hřmění blesků a kliknutí myší na odeslat příspěvek* bla bla bla XD
@Chuck (23.08.2013 20:04): to těžko, takoví lidé umí dělat machra na internetu, ale na žádné setkání nikdy nepřijdou, protože mají strach z prozrazení vlastních nedostatků, které se snaží na internetu maskovat rádobyintelektuálními debatami
banovaný jsem tu na rozdíl od tebe nikdy nebyl, nemám chování dítěte a na to, že ti je kolem 25let jako mě bych čekal trochu jiné chování
Já bych navrhoval osobní setkání s diplomatickým jednáním. Představit si pod tou diplomacií můžete, co chcete. :-)
osobně nevidím důvod proč by se mu neměly banovat všechny účty jakmile vyjde najevo, že jde o něj... co si pamatuju je tu víc jak rok a pořád je to tu stejné, dokud ho to tu nepřestane bavit a nenajde si i jiné životní aktivity než sezení u počítače a onanování na internetových diskusích, tak se nic nezmění, apeloval bych na administrátory a jejich lidskost, aby dopomohli Abovi banováním veškerých zaregistrovaných účtů začít normálně žít
ideální by bylo pochopitelně ho ignorovat, jenže někteří uživatelé tu nemají o moc víc rozumu než on sám
@Say (23.08.2013 18:59): Tyhle věci zpravidla odhadneš podle historických logů a potom doladíš za provozu. Nicméně frekvence není až tak důležitá - hádám, že pokud někomu budeš pravidelně mazat vše, co napíše, tak s tím přestane sám poměrně rychle (pokud to tedy není Don Quijote nebo Sacher-Masoch).