Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

< >
@Paul (23.08.2013 09:55): Konkrétní uživatele můžeš na db.her "ignorovat" přes uživatelský skript. Je to tedy taková ne úplně 100% metoda (optimální by bylo, kdyby tuhle možnost přímo nabízel web), ale zpravidla funguje. Nicméně, v případě některých "aktivnějších" uživatelů to nebude řešit problém @Say (23.08.2013 18:44).

@Say (23.08.2013 18:44): Kdyby admini opravdu chtěli někoho zabanovat, tak to udělají - např. skript na pravidelné mazání a podobně. Svoboda internetu je čistá iluze.
na Steamgifts.com bych také rád přispěl, klidně i pro skupinu DH100, ale rozhodně nehodlám jakékoliv další službě svěřovat svůj login do Steamu. Ať se budu moct standardně na službě extra registrovat, proč ne.
@Paul (23.08.2013 09:55): Aha takže už neplatí to co si psal předtím, že jsou tady kvůli Abovi diskuse k ničemu, ale jde o to, že tě demotivuje jen samotný pohled na to, že se toho účastní Aba. Jinými slovy nejsi schopen filtrovat jednoho trola. Ma rada stále platí. ;-)

Upřímně nechci tě chytat za slovíčka, jen prostě nesouhlasím s tím, že jsou tady diskuze zazděný, kvůli Abovi. Vypůjčím li si od něj jedno přirovnání "Jedna vlaštovka jaro nedělá." A je to skutečně jen na nás ostatních, jestli si zdejší diskuse necháme jedním individuem znechutit, a necháme ho tím v podstatě vyhrát, a nebo si z něj nebudeme nic dělat.

Až tady budou takových trolů desítky, potom budou diskuze zazděný...

@Crash (23.08.2013 07:35): Píšu obecně, prostě když vidím že v prakticky každý diskuzi je poslední post od Aby, tak mě to kompletně demotivuje do těch diskuzí lézt, jeho příspěvky automaticky nečtu. Dokud to tu tak netapetoval tak mě zdejší diskuze bavily o dost více. Nějaká tahle konkrétní diskuze o druhý světový je mi u prdele.
Daruji zbytky z HumbleBundle:
Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key
Crysis 2 Maximum Edition Origin Key
Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Origin Key
Populous Origin Key
+
Thomas Was Alone Steam Key
@Paul (23.08.2013 00:11): Teda jestli mě v poslední době nějaký příspěvek nadzvedl tady ze židle, tak je to ten tvůj.

Já sice uznávám, že to byla debata off topic i když začala videem ke CoD, stejně tak uznávám, že jsem překročil svůj limit reakcí na Abu o 2 příspěvky a velmi dlouho se to nebude opakovat. Nicméně pokud si odmyslíš to, že jsme reagovali na něj, tak tu bylo postnuto několik docela zajímavých odkazů, kde se člověk může dozvědět něco z historie. Samozřejmě jsem neočekával, že bychom Abu přesvědčili, nebo že by uznal omyl, ale vzhledem k těm ostatním příspěvkům mi rozhodně ta diskuze nepřišla k ničemu. Na rozdíl od příspěvku tvého a příspěvku na který si reagoval.

Takže mám pro tebe jednu radu, pokud nedokážeš filtrovat vulgarity a invektivy jednoho trola, radši nelez na internet.
@davi.k (22.08.2013 20:20): myslíš tohle co ? http://i.imgur.com/dHgtwGC.png taky mě překvapilo, že až na RA3 to změnili, asi si v EA řekli, že té štědrosti bylo už dost, počítají ztráty a přemýšlí jak vybruslit z té charity :)
Populous je jen na Origin a RA3 se navíc netýká původní hry, kterou bych si kvůli příběhu a videosekvencím i zahrál, ale nějakého samostatně spustitelného rozšíření s minikampaní, které mě nechává chladným

to mi ještě připomíná, že mám na Origin serialy na všechny hry z tohohle bundle (krom BF3 a The Sims), pokud máte o něco zájem dejte vědět
@valcik (22.08.2013 18:45): však jsem se už snad dostatečně vyjádřil, nebojovaly.

Když přistoupím k vaší logice z hovna dělaní hollywood, tak tedy, vlastně němci židům pomáhali, ochraňovali je během druhé světové války(protože několik němců jim skutečně pomohlo) a přesto jim dějiny tak křivdí!! a označují je za genocidu páchající prasata.


Chápu že mě mnozí nestíháte s podprůměrností bohužel už takovou zkušenost mám.

Takže kdybych býval napsal něco ve smyslu že Němci usilovali o existenční likvidaci židovského etnika/náboženství, předpokládám že první by se ozval Fingon, pronesl něco ve smyslu to není pravda a hodil mi odkaz na Shindlera z wiki, já bych mu opět napsal že nějaký marginální jev je mi u prdele, pak se ozval crash a tvrdil, o proti mě opět opak, a přihodil další němce který židům kdy pomohli, pak by následovala Akhera s nějakou statečnou Němkou, která ochránila židovskou rodinu atd. atd. až by se z hovna postavil holywood.
Přijde mi, že jen přečtením těch konviceho postů mi spadlo iq tak o patnáct bodů dolů...
@Akhera (22.08.2013 17:44): jop, je to tak to jsou spíš takový ty čestné výjimky nic jiného. Černoši ve dvojce prostě nebyli a jedna vlaštovka jaro nedělá a to je celá pointa.

K tvé úvaze: Znamená to, že třeba zrzci taky "nebojovali", protože jsou jich jen 2%, ano je to tak. To je jako najít ve válce inteligentní ženu těch tam bylo tak 0,001 % Takže k poměru populace a jejich zúčastnění se ve válce, je jasný že nebojovaly a takhle bychom mohli pokračovat, například je 100 % že gayové v druhé světové válce vůbec nebojovali.

A když to vezmeme z druhého konce tak můžeme tvrdit, že bojovali i katoličtí kněží, židi, budhisti, Turci, arméni, Iránci, mongolové, (protože u Iránců je zřejmě, že minimálně 0,0000001 % jejich národa se do války přímo zapojilo!)atd. atd..
EA zase perlí. Aktivoval jsem ještě nějaký ty DLC k Sims 3 z toho bundlu. I pustím Origin klienta a vidím velký nápis " Visit the NEW ORIGIN STORE ... bla bla" a pod tím oranžový tlačítko Shop NOW. Tak si říkám, že se podívám, jakej mají novej obchod, kliknu na to. Načež mě to z klienta hodí do Firefoxu, na Origin web, kde je ten samý nápis. To užj sem krčil rameny.... Kliknu tedy ve Firefoxu znovu na "SHOP NOW" a co se stane? Nic.
Respektive reloadne se ta samá stránka, a zase vidím pozvánku abych navštívil jejich nový obchod. Ale tím odkazem se do něj prostě nedostanete. No asi je to dobře... :D

Slovníky a encyklopedie na internetech jsou vážně úžasná věc. Díky nim mohou nyní i nižší opičky používat bez uzardnění cizozemská slova a to dokonce opakovaně.
Nicméně, ani to ještě očkovaného bělocha nedělá.
@Aba (22.08.2013 16:10): Znamená to, že třeba zrzci taky "nebojovali", protože jsou jich jen 2% (a tudíž v armádě jich pravděpodobně taky byly jen 2%)? To že se ženy v bojových pozicích podílely málo neznamená že se nepodílely vůbec.

EDIT: Ještě lepší příklad - v Americké armádě černoši tvořili jen 0,7%. Znamená to že ve 2. světové nebojovali?
@Akhera (22.08.2013 07:11): ano marginální, i kdyby všechny bojovaly(což teda rozhodně nebojovaly, ale nechám vás dělat z hovna holywood) a všechny pochcípaly tak z celkových obětí (vojenských) tvoří pouhá 3,2 % takže už se do píči s tím smiřte, že nebojovaly a jak říkám nějaké margimální jevy 2 svět. vojny jsou mi u prdele. Nemá cenu je vyzdvihovat na tož zdůrazňovat, ale jestli to chcete takhle tak oukej.

Jsem opravdu velice rád že ženy se během druhé světové války 3,5 %(ani ne) podíleli na chodu prádelen, a nemočničních zařízeních, kongrat.

(samozřejmě můj odhad je že celkověj podíl je ještě nižší asi tak 1% až půl, jelikož nejsou započteny všechny jednotky co válku přežily a započítávám i ten váš statečný kuchařský personál atd. :DDDD XD)
@Aba (22.08.2013 02:22): Marginální?
Soviet women in World War II:

"Raskova is credited with using her personal connections with Joseph Stalin to convince the military to form three combat regiments for women. Not only would the women be pilots, but the support staff and engineers for these regiments were women. The Soviet Union was the first nation to allow women pilots to fly combat missions. These regiments flew a combined total of more than 30,000 combat sorties, produced at least thirty Heroes of the Soviet Union, and included at least two fighter aces."

"The Soviet Union deployed women snipers extensively, and to great effect"

"Women served as machine gunners, tank drivers, medics, communication personnel and political officers."

"Women crewed the majority of the anti-aircraft batteries employed in Stalingrad."
@Akhera (21.08.2013 22:05): a ještě pěkná, ale jsem rád že existuje a ještě v Sovětském Svazu!! Jsem nadmíru spokojen :)
no nic jak říkám jedna vlaštovka jaro nedělá.

@Crash (21.08.2013 20:56): jakej omyl ?? ty jsi omyl a říkám ti podruhé a naposled nauč se číst:

"figon: ale bojovovali"

Aba"kecáš, rád bych si přečetl o statečných amerických parašutistkách, či pilotkách dej mi vědět, až něco takového bude. Do té doby tady prosím tě nemel hovna. Nějakej marginální jev je mi úplně u prdele.(v usa army jich podle tebe bylo asi milión že ? XDD )

ještě jednou to důležité shrnutí: "NĚJAKEJ MARGINÁLNÍ JEV JE MI U PRDELE"

ke zbytku, meleš hovna a spekuluješ to je celé, je to jen stránka kuchařek spojařek a sestřiček a doktorek, které byli v bezpečí(takhle to prostě v logistice armády chlapče bylo ) a mohl bys při své omezenosti vědět, že zdravotníci nebojovali(což byl taky důvod, proč Němci respektovali, že je nestříleli, ale ty máš tu drzost mluvit o boji...co dodat..jedno velké epické LOL, )
Občas zapomínám, že drtivá většina z vás je jen parta vošoustů co nečichli snad ani ke kundě.

ale je fakt že až přijde velkej internacionální komunista Jab, tak snad vnese více světla :D

@Fingon (21.08.2013 22:12): Figone to je fikce :D

odpovědi na tvé otázky: bojovali ženy ve válce, ne nebojovali, protože marginální jevy jsou abovi totálně u prdele.
... coz mi pripomina jeden ceskoslovensky film, tusim Nevite o byte, kde je hlavni protagonistka prave navrativsi se vojanda. V jedne scene vypravi o tom, jak se hnali/y na nepritele, nepratele strileli, oni strileli/y :-P
@Aba (21.08.2013 19:07): Samozřejmě jsem nečekal že bys uznal svůj omyl, ani nečekám, že se tak stane v budoucnu. Holt na to prostě nemáš a přitom na tom nic není, možná mi to nebudeš věřit, ale vůbec to nebolí.

Na otázku zda bojovaly ve druhé světové válce ženy na frontě existuje jediná správná odpověď. ANO bojovaly. Na otázku zda existovaly ve druhé světové válce samostatné ženské vojenské jednotky bojující na frontě, je jen jedna správná odpověď. ANO existovaly.

A když už tu probíráme tohle off topic téma, tak bych zájemce (protože Abu to samozřejmě nezajímá) upozornil na jinou stránku z webu na který odkazoval Sinister. Zde se dočtete poměrně přehledně o účasti českých žen ve druhé světové válce, a kromě těch administrativních pracovnic a zdravotnic dojde i na ženy sloužící u dělostřelectva, odstřelovačky a dokonce i zmiňované výsadkářky, které si prošly Duklou.

Jinak samozřejmě, ono dost těch zdravotnic, co je Aba šmahem přesunul někam do týlu k nemocničním lůžkům, fungovaly jako zdravotnice přímo na bojišti. A v této souvislosti mě napadá, možná se teda pletu protože jsem to nehrál, ale je vůbec v Call of Duty medic jako hratelná třída? Možná proto tam ty ženy nejsou... ;-)
@Crash (21.08.2013 18:14): jedna vlaštovka jaro nedělá a to si uvědom, jinak bychom mohli tvrdit, že ve válce bojovaly i děti, to že ženy statečně "bojovaly" jako zdravotní sestry daleko od fronty je obecně známý fakt, nebo pracovaly v logistice zásob, ale nějak je furt nevidím v tý první linii...celá pointa, takže z toho jasně vyplývá, že nebojovaly, ale dobrá práce feministek na vašich mozcích udělala své.

Tudíž tady naprosto a drtivě mám pravdu já, není důvod aby v Call of duty(což je stále stěžejní téma ) byly ženský(max jako partyzánky,) (páč si moc nepamatuju, že by se nějaké dějství se odehrávalo kdy máte propustku a šli statečně pomáhat bojovat do nemocnice, kde hrdinné sestřičky padaly únavou na zem, nikoliv za vlast), když přímo na frontu posílaný nebyly a ten tvůj seznam se podívej, najdi mi tam jednu velitelku tanku.

Samozřejmě chápu že dnes je snaha z každýho hovna dělat Holywood a tak to je prostě i v tomto případě. Nic víc, nic míň.

@Crash (21.08.2013 18:14): tak u Rusáků to je něco jiného, velká vlastenecká "existeční" válka si žádala sáhnout po každém pilotovi a hle u toho to i zůstalo že? XD

Ohledně toho seznamu, připište si tam i statečně bojující ženy v továrnách na munici, když už tam máte doktorky a zdravotní sestry XD

A KDYBYS UMĚL ČÍST KLUKU UŠATÁ TAK SI PŘEČTI CO JSEM FINGONOVI ODEPSAL a zjistíš, že jedinou a skutečnou pravdu mám já.@Sinister (21.08.2013 15:16): ten seznam..to nemyslíš vážně, že ne? XDDDD Ok tak namátkou ať jde vidět jak moc hrdinně bojvovali oka: "důst. prádelna, zdravotnice, spojařka, dětský domov ppor., důst.prádelna, kuchařka, kuchařka, důst. Jídelna, zubní ambulance, osvěta XDDD ty pýýýýýýýýčoooo!!!! XDDDD a kde je má vysněná velitelka tanku??? Pěší divize? Plukovnice? Generálka_??? ani hovno!
@Aba (21.08.2013 17:31): Že tě to nezajímá naprosto chápu, protože pak bys musel přiznat, že měl Fingon pravdu, protože ve druhé světové válce ženy na frontě bojovaly. Předpokládal jsem že velkého trola Abu není potřeba vodit za ručičku, ale jak vidím přecenil jsem tě.

Kdybys ten článek dočetl do druhé poloviny dozvěděl bys se, že sověti měli tři ženské letecké pluky: 586. stíhací, 587. bombardovací a 588. bombardovací pluk. Takže to nebyly jen nějaké osamělé amazonky. A už vůbec ne zdravotní sestřičky nebo sekretářky generálů. Samozřejmě si o nich můžeš na netu vyhledat víc, odkazy ti dávat nebudu, tolik času na tebe rozhodně neobětuji.

O tom, že by ženy na frontě měnily průběh války, nepadlo ani slovo, ovšem chápu, že musíš vytahovat záložní karty, protože trol omyl přiznat nesmí.
@Crash (21.08.2013 15:15): no tak v tom případě mě to vůbec nezajímá.
@Sinister (21.08.2013 15:16): téééééda těch je!!!! wooow skoro jedna a4.

Zcela určitě změnili průběh války! wow! smekám!
A já jsem se fakt těšil, jak mi sem nahážete odkazy na ženské pluky, které změnilx průběh bitev a ono nic, jen takové raritky. Já si myslím, že víc bylo komárů, kteří bojovali ve válce a statečně štípali Němce!

Ale je fakt že statečně bojovaly od psacích stolů a nemocničních lůžek!!!! XDDD

Diskutující (14)