Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Já mám taky rád vůni knihy, knihovnu a tak. Jenže do mojí už se nic moc nevejde, tak začínám číst na telefonu a celkem to jde. Rozečetl jsem si Růži pro Algernon v originále a jak už tu někdo řekl, tak s online překladačem sem tam slovíček, které neznám, je to paráda.
@strejdafido (02.01.2017 21:43): ale..ted ctu TO. Tasku do prace mam takovou, ze do ni takovou tlustou knihu nedam a diky ctecce ji muzu cist i v praci. Nehlede na to ze mam rad veci v top stavu, takze tluste knihy na cesty moc ne. V tom je ta vyhoda ctecky. Ale jinak lepsi kniha, to je jasne. Je to takova hezka vizitka mit doma knihovnicku :-D nic necharakterizuje cloveka lepe nez to, co cte. Snad uz jen to, jestli cte.

A k tematu - bez vyzvy odmitam letos zacit hrat, jsem jednoducheho smysleni :-D tak sup sup.
Není nad pohodlí tabletu při čtení cizojazyčné literatury. Nezávidím těm, co se cizí jazyky museli učit bez všech těch vymožeností, které v současnosti máme k dispozici.
@Shoggot (01.01.2017 22:26): já čtu téměř všechny knihy o WW2 z knihovny. A preferuji papírové knihy. :) Není nad ten pocit když v TRAM vytáhneš 400 stránkovou bichli a většina kolem tebe ma čtečku, mobil nebo tablet. :) Pocit k nezaplacení. :)
Ahá tak to se omlouvám, to jsem si nějak nevšim že je tu taková zvyklost :D jak se to dělá? Něco určitě vyhrabu.
Tak jsem tu s vámi 7 let. Když jsem sem přišel, říkali jste mi "nový Pivo" :)

A nejkrásnější na tom je, že můj počítač za měsíc oslaví také 7 let! Kromě grafárny a pevného disku se drží zuby nehty a šlape a šlape :)
@Walome (01.01.2017 21:37): tak to je paráda to bych měl přečteno knih...ale chápu spánek je spánek. :) Zrovna mám z knihovny půjčenou 465 stránkovou Válka z Druhého Břehu od Liddella Harta a už teď vím, že to bude na dlouho.
Není kniha jako kniha, nějaké fantasy pičovinky a detektivky klidně člověk přelouská rychle jak stroj ve fabrice, Wissenschaft der Logik se bude v angličtině nebo němčině louskat o dost jinak.
@SilentWolf (01.01.2017 10:43): moje řeč. Já čtu dost, ale pomalu. A hlavně jen v mhd (což je v poho páč dojíždím do práce) ale že bych k tomu sednul doma, to málokdy. To ta herní výzva je pro mě "menší zlo".
@special_plan (01.01.2017 11:44): tak záleží jako knihy čteš. Jako kluk jsem četl skutečně hodně, to bylo v dobách před Těmi internety a počítači. Dnes už čtu vesměs jen literaturu faktu a ta se nečte sem tam zrovna jednoduše, takový popis Bitvy v Ardenách z pera amerického vojenského editora co sesbíral materiály od zajatých německých generálů, kteří se bitvy účastnili se nečetlo zrovna snadno. Člověk musel neustále koukat do mapy aby byl v obraze a pamatuji si, že tu knihu jsem četl snad na 5x než jsem ji dočetl.