Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

A tak prvé dva roky som veľmi aktívny ani nebol, sme sa sem zaregistrovali s kamošom, ešte keď sme chodili na výšku. Ohodnotili sme pár hier, jeho to tu ale prestalo baviť veľmi rýchlo a mne to tak nejak vydržalo.

Hlavne sa mi tu zo začiatku páčilo, že si môžem hodnotiť hry a nemusím to písať na papier až potom som začal diskutovať, spoznávať tu fajn ľudí, písať komentáre atď.
A Tulareanus bol pôvodne Last Jedi, ale to si ja nepamätám :) Maximus hlavne veľmi často mení avatary a to orientácii sa v tom, kto je to nepomáha.
Maximus byl DEATHSPANK? taky jsem měl pocit, že tady byl Maximus maximálně dva roky, ale teď je mi to jasné :-)
@Walome (01.02.2016 08:00): Tak to je zaujímavé, lebo pred troma rokmi si mi poslal správu na DH -

ahoj, ono je těch Blacksadů prý pět a v knize jsou 4 :( ale tak neva

jinak dva z Tvých 4 oblíbených filmů jsou v mé TOP 5 (Forrest Gump a Statečné srdce), s tim, že FG je úplný TOP.


Ale tak nedá sa tu pamätať si každého a ako píšu chalani nižšie, volal som sa tu vtedy ešte DEATHSPANK, ale aby som to mal jednotne spolu so steamom, tak som sa premenoval.
koukám, že jsem o tři dny prošvihl sedmileté výročí tady na DH. letí to letí...
Toz pridal jsem svou prvni hru :D Podle toho jak me kdo utluce kloboukem se uvidi,jestli budu nekdy pokracovat :D
@Karasman (25.01.2016 16:09): Přímo natáčení teď v plánu není, ale určitě bychom nějaké další rádi udělali - je to teď však o něco složitější než dříve. Každopádně se pokusíme, nápady na zajímavé díly jsou.
Tiež mi to napadlo. 2014 - 4 diely, 2015 - 1 diel, klesajúca tendencia je zjavná, takže sa bojím, či sa vôbec v roku 2016 nejakého dočkáme.
@FildasCZ (22.01.2016 17:10): jo tak Jumas na vaření není, ale uklízet mi pomáhá. Někdy mi přijde, že mu dělam v pořádku nepořádek, protože já nejsem komínkář jako on ;o) já to radši naházim do chumlu do skříně, hlavně aby to nebylo vidět ;oD a vaření mě baví, takže no problem
@RomcaT (22.01.2016 16:50): A nebo je to o vzájemné domluvě ( bohužel to vidím jen vzácně). Jednou vařím já a jednou přítelkyně :) ( Ale od doby, co nasadila svůj jídelníček si každej vaří podle svého). Třeba ona více vaří, i když nepotřebuji a já zase více uklizím, i když jí to přijde ten její bordýlek v pohodě :D.
@Fatality (22.01.2016 15:38): v Pubu v Klatovech ;o)

@Aaron_Hill (22.01.2016 16:25): nemáme ;oD chudáci muži, se musejí kvůli nám děsně měnit a my nemusíme nic ;o) jen vařit a uklízet ;o) tak to prostě je ;o)

@SilentWolf (22.01.2016 16:32): no přesně, a my máme knižní série v těch originál boxech, na to mám úchylku ;o) Teď mi Jumas udělal krásnou knihovničku nad dveřmi, máme tam okolo trámy, tak to působí moc pěkně a nemusím se bát, že to na sebe syn shodí ;o)
@RomcaT (22.01.2016 15:34): S knihami souhlasím. :D úplně mě deptá když vidím dvě velké knížky a mezi to vsunutou takovou brožovanou malou, nebo když má někdo knižní sérii cikcak různě po patrech knihovničky.. tsss.. :D
@Fatality (22.01.2016 13:05): Tak zhruba 5 tis. Kč s hrami a poštovným. Na extravagantní kus nábytku a herní konzoli v jednom to není nic drahého. Je to universální automat se systémem NeoGeo, takže hry se dají měnit. Mám jich 6. Kdybych se byl schopen k tomu dokopat, na ebay se prodávají čínské kazety, kde je na jedné i několik stovek her naráz.

@ugraugra (22.01.2016 15:14): Tak to tě dodatečně chválím a děkuji, udělal si mi tenkrát velkou radost! :))

@RomcaT (22.01.2016 15:34): Ženy prostě nemají smysl pro nesmysl! :P
@RomcaT (21.01.2016 21:52): no já nemám ráda výstavky...Jumasovu sbírku autíček jsem nenápadně směrovala do druhého dětského pokoje, který zatím nepoužíváme. Plánuji koupit nové skříně do ložnice, takže se mu všechny hry vejdou pěkně do skříně s dveřmi ;oD Jediné co máme hezky vystavené jsou knížky a musejí být pěkně srovnané od největší po nejmenší ;o) jinak nevim jak bych se dívala na ten automat..joo jako kdyby na něm byl Tekken 3, tak to by nám mohl stát klidně v obýváku ;o) ale tuhle bednu máme v jedné oblíbené hospůdce, takže pohoda ;o)
@Aaron_Hill (21.01.2016 17:56): Sakra, když na to koukám jak to máš vymazlené, tak jsem zahanben. Musím si to taky upravit. Pobavil ten screenshot staré databáze, pamatuju jak jsem ti to schvaloval, abys měl homepage jen pro sebe :D
@Jumas (21.01.2016 21:26): Je to první Sega Mega Drive. Ve vietnamských tržnicích se celá devedesátá léta prodávaly kopie původního Nintenda (a kopie her na Nintendo - klasické žluté kazetky) v kopiích kastlí jiných značek, často právě od Segy. Já měl také tyto u nás obvyklé videohry a to v kastli od Segy Mega Drive 2. Jen se tedy divím té ceně. Kompletní set se hrou, ovladači a světelnou pistolí stál cca. 1 tis. Kč.

@RomcaT (21.01.2016 21:52): Zas tak hrozný to není, stačí mít doma jednu vitrínku. A místo na automat :). A peníze už na to taky nemám tak jako dřív. Zhruba od doby, kdy jsem si domů nastěhoval opačné pohlaví, které mi vysvětlilo, jak se věci mají :P.

@Karasman (22.01.2016 08:00): Díky Karásku!
@Aaron_Hill (21.01.2016 18:37): tak když si Jumas prohlídnul tvůj profil tak mi říká "ty buď ráda, že máš za manžela mě, nejsem totiž takovej sběratelskej blázen jako Aaron_Hill a nesbírám tohle všechno, na to bych jednak neměl místo a jednak peníze" ;oDD tak jo hele, jsem ráda ;o)))
@jazz1 (21.01.2016 21:16): Aha, tak já mě nějakou čínskou napodobeninu. Segu jsem neměl, to bych si pamatoval. Vypadalo to úplně stejně, ale byl tam jinej nápis. Navíc jsem tu kazetu se hrou koupil hlavně kvůli tomu, že to byla jediná, která tam šla zasunout, i když blbě. Konzole mě stála asi 3 000 a pak jsem ji prodal na Aukru asi za 600 :)
Ako je to s Black Mesa?

Akurat si listujem Freeware zoznam a vidim tam Black Mesa, ale ona uz je platena nie?
Alebo je viac verzii? Aj free aj platena s nejakym update?
Ku příležitosti oslav nového počítače jsem výrazně editoval i svůj profil. Pokud bude někoho zajímat, budu rád ;).