Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Nesleduji všechny diskuze na DH a tak nevím, co vše zde kolem konvice proběhlo. Vím ale, že některé jeho komentáře i diskuzní příspěvky mě pobavily daleko více, než mnoho a mnoho textu vyprodukovaných jinými zde usídlenými trolly, které kupodivu všichni berou, ačkoliv jsem se od nich ničeho hodnotného nikdy nedočetl.
@Zx Atari (10.07.2015 19:09): Přesně tak, je to jedno a ten troll tu na 99% nebyl jenom jeden + od konviceho jsem taky nic závratně nevhodného nečetl. Stejně vždycky založí účet a Zaklínači hodí 60%. Pokud jde modům o ta hodnocení, tak se to dá líp řešit strháváním bodů.

Pamatuju si teda dobu, kdy tu byl jako Aba a taky si pamatuju lidi, co se označovali jako ČČKP a případně rozesílali "hromadné" zprávy, což na ban klidně je.
Me prislo to co sem tam psal v posledni dobe celkem ok. Ale tak nevim co provadel driv :) A kdyz mu budete mazat ucty,tak si holt bude zakladat nove mno :) Asi ma dh vypestovanou nejakou zavislost :)
@Zx Atari (10.07.2015 15:05): Ubožák, který si neustále zakládá nové účty, protože dostává neustále ban za sračky co sem píše.
Smutné je ale hlavně to, že na něj uživatelé neustále reagují jako na normálního účastníka diskuse. Někteří ho tu dokonce už i obhajovali, protože nepoznali, že je to troll (tím nemyslím jeho alternativní účty).

Jinak troll je to docela obstojný. Minimálně lvl 13. Na 4chanu (když to tam ještě za něco stálo) by se neztratil.
Trika hlavně musí být vtipná, žádné obyčejná s logem.

To mazarovo by bylo super :).
@Say (08.07.2015 21:55): V jednoduchosti je niekedy krása.

Biela farba sa mi vidí najideálnejšia, ale počas alkoholového oparu hrozí poliatie pivom a na nej to bude špeciálne vidieť. V čiernej zase hrozí uvarenie počas horúcich dní. To sú dilemy!
@Say (08.07.2015 21:55): náhodou vypadají dobře, líbilo by se mi bílé s motivem gray 1. Jen by tam mohl být třeba ještě nějaký obrázek ať v tom nevypadáme jako chodící reklama.
Kdysi jsem DH trika navrhoval. Ale na realizaci nebyly peníze. Večer to pošlu.
Tímto vyhlašuji výběrové řízení na motiv DH triček, jakékoliv tématické návrhy prosím zasílejte na e-mail: dhsraz@email.cz. Nejlepší vybraný motiv bude uveřejněn a zrealizován. Pojďte do toho! Těším se na vaše nápady :)
Jn, co se týče hodnocení, tak je to tahle myslím i přesnější, ale samozřejmě u komentářů chápu, že se někomu nechce psát víc po kouskách. A taky to trochu vytváří bordel. Zavést série a u nich třeba mít nějakou možnost napsat jeden komentář k celku + sečíst u něj hodnocení by mohlo fungovat, ale kdo ví.
@Zaraka (07.07.2015 21:49): Už se to řešilo, výsledkem bylo nechat nynejší stav. Hry se přidávaj často kolem data vydání, takže když vyjde jeden TT díl třeba v březnu, druhej v květnu atd. tak by bylo neštastný čekat na přidání až do vánoc na poslední díl a ukončení série. Následné spojení by pak bylo zřejmě dost násilné a znehodnotilo hodnocení hráčů, které už dali jednotlivým dílům. Navíc je tu fakt, že u starších TT kousků, např. Návrat do budoucnosti, Sam a Max a další je každý díl spustitelný zvlášť. Spojení sérií začalo až před pár lety s prvním dílem Walking Dead (pokud se pletu, tak mě opravte). Epizodický formát je holt v rámci her takový "samorost" a je složité na něj pohlížet klasickým, nebo revolučním pohledem.

PS. pokud chceš psát komentář jen k jednomu dílu, je to tvoje věc. Ale hodnotit bys asi měla jednotlivé epizody zvlášť, přeci jen je mezi nimi často kvalitativní rozdíl. Ale je to jen můj názor, který houby znamená ;)
Hellou, nevím jestli se to už tady řešilo, ale proč jsou vlastně všechny episody TellTale her v databázi rozděleny? Produkt se prodává v celku, jenom byl vydán po částech. Je to jako kdyby na čsfd měli u seriálu pro každou sezonu zvlášť záznam. Jen se ptám, jestli je to určitě tak intended jelikož sama mám v plánu (a určitě se najdou další) kteří napíšou komentář k prvnímu dílu a ohodnotí celou sérii a vytvoří tak trochu zmatek, hodnocení se vytratí apod.
Zdar všichni, hledám někoho, kdo má zkušenosti s Google reklamou a chtěl by si přivydělat? Potřebujem v naší firmě poladit reklamu tohoto typu, takže kdyby měl někdo zájem, ať mi píše do zpráv.. Díky moc..

P.S. Hoří to, taže čím dříve tím lépe!!!!
Už be to chcelo toto deskozo přesonót do jinýho fochu, hokončete to tade a běžte dom!
(Už se s tím přesuňte do příslušné diskuzní skupiny, pánové!)
@Mamut (28.06.2015 18:43): No a abychom to udělali ještě složitější, tak zrovna ten tvůj příklad s Wing Commander 2, v tom dělá správný zmatek, protože mezi Wing Commander a Wing Commander 2 jsou ještě dva datadisky Secret Missions a Secret Missions 2: Crusade, a každý z nich obsahuje plnohodnotnou kampaň, navazující na první díl. Takže mi z toho vychází, že Wing Commander 2 je až třetí pokračování. (nebo čtvrté?) ;-)