Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Tak si všichni zapište do diáře 21.-.23.8. oficiální DH sraz - Camp Džbán Praha 6 odkaz !!! :) Rezervovány tři chatky po čtyřech osobách + plus nabízí k pronájmu tři safari stany po 2 místech dohromady na den za 450 kč. Zbytek spí pod stanem :)
pozor na mě s hvězdou na čele ! :)
koukám že počet podporujících je nějak porad tak podobný.
@Victor (25.05.2015 11:02): v Praze mě napadá třeba toto odkaz a co jsem se dívala na jiné campy v Praze tak je to dost cenově podobné...v okolí Prahy nic neznám - ale třeba bychom mohli zkusit Lipno, Orlík nebo něco podobného...
Je potřeba otevřít diskuzi ohledně "oficialního" srazu v Praze. Jestli nikdo k tomuto tématu nepřispěje, tak jednoduše letos nebude. Takže má někdo vytipované místo v Praze a okolí. Nějaké kempy, chatky apod ?
Lze nějak zjistit, u které hry na DH je nejdelší diskuze? Co jsem to zatím tak zběžně prolítl, WoT asi vede...
Pozor pozor, vážení hráči i nehráči. Vyhlašuji doplňkovou tipovací hru k turnaji DH řežba. Kdo z vás tipne nejbližší číslo ke správné odpovědi, vyhraje. Hrajeme o kupón na 5 dolarů (cca 4,5 EUR) do Steam peněženky. A jaká je soutěžní otázka?

"Kolik bude v turnaji DH řežba vystřeleno raket během základních a rozšířených skupin?"

Své tipy mi můžete posílat do DH pošty do neděle 17. 5. 2015 23:59. Výsledek se dozvíte a vyhlášení vítězů proběhne po finálovém zápase 31. 5. 2015 (tedy před superfinále). Soutěž platí pro všechny členy DH, tedy není omezena pouze na hráče zaregistrované do turnaje.

Hodně štěstí při tipování.
@LIUWIL (04.05.2015 14:51): "Jediné omezení které platí - tato hra s předběžným přístupem musí být dostupná všem hráčům - nikoliv tedy třeba jen Kickstarter backerům či formou nějakého uzavřeného betatestu."

Podľa týchto pravidiel áno, nakoľko early access sa môže zúčastniť teoreticky každý.
@Memphis (29.04.2015 05:18): Tak já se taky přidám. Kdy přišel moment, kdy jste si řekli, že je to dobré a DH má smysl? 100 uživatelů, 1000 přidaných her, aktivita v diskuzích? Dá se najít takový mezník?
@Memphis (29.04.2015 05:18): Fajn, jak jste se dali s MCZ dohromady, když jste každý z jiného kouta republiky (pokud vím) a jestli tenhle distanc nedělá v organizaci webu nějakou paseku - ze zkušenosti vim, že internety jsou mocné, ale osobní domluva je osobní domluva.
@Victor (24.04.2015 14:08): Pardon, k pročtení diskuze se nedostanu každý den, takže tady jsou odpovědi.

Oficiální sraz ve Zlíně letos nevidím reálně, jak psal Say, Fg je za devatero horami a sám si na už tak poměrně časově náročnou organizaci netroufnu. Napadlo mě spíš, že by se mohl uspořádat nějaký oficiálnější sraz v Praze, klidně jednodenní, ale šance, že by dorazilo více lidí, by byla asi větší. Napadá vás někoho vhodné místo / program? Prosím o odpovědi do diskuze o srazech.

Betatest ještě neběží, ale už by to měla být záležitost dnů, doděláváme poslední drobnosti.

ObCast bude tehdy, až se nám sejde dost otázek a materiálů k historii provozu DH, zatím jste se tedy moc nepochlapili. Ne tedy, že tohle by byl hlavní důvod, ale nějak vás motivovat musím. :)

@Victor (24.04.2015 14:08): Za tento DDOS útok dostaneš BAN.

Ale je fakt, že po minuloročnej pauze nebola pokiaľ viem absolútne žiadna zmienka o niečom konkrétnom ohľadom DH zrazu (či sa aspoň teoreticky o ňom uvažuje tento rok).
za 5 měsíců by měl být asi ofiko dh sraz co ?
už běží ten betatest updatu ?
kdy bude dalsi obcast ?
@Crash (23.04.2015 12:00): No, asi záleží na úhlu pohledu, to, co říkáš, má smysl, ale i tak si myslím, že je to omezující, i když jen z finanční stránky, protože alpha (resp. beta) není přístupná všem backerům, zatímco podmínka, jak ji specifikoval Memphis, zní "...tato hra s předběžným přístupem musí být dostupná všem hráčům...".

EDIT: Možná tím Memphis myslel všem "potenciálním" hráčům, ale těžko říct. Už jde o nimrání se v h...líně.
@Fatality (23.04.2015 08:46): Vždyť jo, já tu debatu sleduji s tebou od začátku, a taky tě nijak nenapadám. Jen vedeme akademickou diskusi o tom, co je vlastně myšleno tím "neomezeným přístupem" u early acces her, který je podmínkou pro přidání hry na DH. A já se domnívám, že prostě finanční omezení do toho nepatří. To že to Warhorse dělá jinak než je běžné, to máš pravdu, ale pořád se jedná jen a pouze o finační omezení. Chceš early access do KC, fajn, ale zaplať víc než jen za hru. Nic jiného tě ale neomezuje, jde jen o to, jestli jsi ochoten za early access zaplatit. Tu podmínku, že early access musí být v ceně hry, jsi si stanovil ty sám... ;-)
@Crash (23.04.2015 08:29): Já ale žádnou myšlenku nerozvíjím, jak jsem psal níž, jsem rád, že tu KC profil je.

Myslím, že je to něco jiného. Buď si early access zaplatíš (a dostaneš ho) nebo ne. Takhle to u Kingdom Come ale funguje až od určitého tieru. Pro mě se jedná tedy o omezení přístupu pro ty, kdo si hru sice zakoupí, ale ne v požadované výši. U ostatních her je to tak, že buď ji podpoříš a early access dostaneš, to v případě Kingdom Come platí až od určité výše. Například Prison Architect nabízí 4 možnosti podpory a u každé z nich ten přístup do early access dostaneš. U KC ne.

Ještě jednou: mně nevadí, že tu KC profil je. Nevadí mi ani profily Witcher Enhanced Edition, nevadí mi jakékoliv jiné profily na hraně, je mi to fuk, jsem radši, když tu profily jsou než nejsou. Co mi nebylo na počátku téhle diskuze fuk, bylo to, že se už podruhé neschválila hra, která podmínky pro založení profilu splňovala (Heroes of the Storm) a těchto několik posledních postů je pouze vyústěním té diskuze.
@Fatality (22.04.2015 17:43): Zajímavá myšlenka, pokud bychom jí přijali, pak by tu vlastně nemohl být žádný placený early access, protože vždycky se najde někdo (třeba já), kdo není ochoten za early acces dát požadovanou částku a tudíž je tímto "omezen"... Blbost, ne?!
Ovšem ne každý backer přístup do alphy dostane (až od Baron Tier), podle mě přístup do ní tedy omezen je. Můžu si koupit Tier Soldier a mít přístup až k plné hře. Funguje to tak i někde jinde a ona hra tu má profil?
@Fatality (22.04.2015 17:24): Eru má pravdu, jak koukám přístup do alfy si stále může kdokoliv zakoupit přes web hry, kde ta kampaň vlastně stále pokračuje. Takže v podstatě se jedná o klasický early access a přístup není omezen.