Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Eru (22.04.2015 17:14): Vídíš, tak kdybych se divil, tak teď už víš proč. :-) Moc to nesleduji, a tu alfu jsem nehrál, takže jsem se domníval, že byla jen pro backery. V tom případě je vše OK. :)
@Eru (22.04.2015 16:37): Musím říct, že tvůj příspěvek vůbec nechápu. Pokud jsem se něčemu divil, tak to bylo neschválení Heroes of the Storm, což se vysvětlilo.

U Kingdom Come jsem se ničemu nedivil, jen jsem odpovídal na otázku Fatalityho, proč tu Kingdom Come profil má, když nesplňuje pravidla pro přidání hry. Memphis sice tehdy napsal to na co odkazuješ, ale to nic nemění na tom, že je to v rozporu se zavedenými a stále uplatňovanými pravidly pro přidávání her. Viz toto Memphisovo oznámení, na které jsem už odkazoval, a ve kterém právě píše, že pokud je verze hry dostupná jen třeba Kickstarter backerům, tak by profil neměl být schválen.

Jinak osobně s tím, že tu ten profil je problém nemám, splňuje přesně to, proč byl tehdy vytvořen, diskuse ke hře probíhá v profilu a ne ve všeobecných fórech. Navíc je to věc dočasná, která s oznámením data vydání, přejde do naprosto standardního stavu, takže vše je podle mě OK.

@Crash (22.04.2015 15:02): Je to za hranou, než na ní, ale mně to nevadí, jsem rád, že tu ten profil je, jen jsem to dával jako příklad k zamítnutí Heroes of the Storm. Díky tobě i jazz1mu, už píšu HotS popis :)
@jazz1 (22.04.2015 14:52): Early access se nerovná closed beta (navíc kde klíče létají volně vzduchem, protože každý jich má milion). Vydání je naplánováno na 2. června 2015 :)

EDIT: Ale z toho Memphisova vyjádření je to zřejmé, že HotS nepatřilo do DH, proto jsem nic nepsal po prvním odmítnutí přidání, ale to včerejší odmítnutí už mi bylo divné.

Ale stále to neodpovídá na otázku, proč je tady Kingdom Come.
@Crash (22.04.2015 14:45): Heroes of the Storm byly v obou případech zamítnutí navrženy jako nehotové early access bez přesného data přidání. Jako takové jsem je zamítnul, ptotože jsou v closed beta. Pomotané to nemám :-)
Jaké je ohlášené datum?
@Bodkin (22.04.2015 14:42): Tyto hry měly v době zakládání profilu dané datum vydání, jestli se nepletu. Witcher 3 19. 5. 2015 a u GTA 5 se o tom dokonce mluvilo dlouho v profilu GTA 4, že se může založit profil pro pětku, až bude jasně stanovené datum vydání. Všechny tyto podmínky splňuje i HotS. Ale ne Kingdom Come a přesto tu je, HotS byl už dvakrát zamítnut.
@jazz1 (22.04.2015 14:19): Počkej to máš nějaký pomotaný ne, to platí pro early acces hry, které nemají datum vydání. ALe když je ohlášené oficiální datum vydání, tak tu přece se normálně přidávají hry, které ještě nevyšly a vůbec žádnou betu ani nic jiného nemají.
Prosím, na profilu dávání obrázků normálně přes vybrání, né adresu obrázku. Dík/JendaF
:)
Prosím o nějaký trest nebo napomenutí pro uživatele vodkasesemtexem. To, co předvádí v diskuzích k hrám, je neskutečné. Čistý trolling, lži, názory jak duševně chorý jedinec, spamuje 10 her současně, klidně napíše 4 příspěvky k jedné hře během 5 minut.

důkaz
Podmínky pro betatest budou nejspíše stejné, jako obvykle (ano to slovo jsem použil záměrně). Ale ono ani není o co stát - obsah je zcela oddělený, takže se stejně nedají ty novinky nějak "reálně" využít.
Zdravim

Mam dotaz, jesli bude tato databaze prenesena i na mobily neco jako ma FDb.cz + Program kin a TV
Jak dí jazz1, modifikace bohužel ne-e. DB s tím nepočítá a byl by s tím brajgl. Kdyby to šlo, sám bych nějaké velké MODy přidal. Stačí, když uvedeš odkaz s krátkým popisem MODu k profilu Portalu 2 do Odkazů.
Můžu přidat na DH toto? Není to plná hra, je to vlastně neoficiální datadisk (nebo chcete-li "rozsáhlé DLC"), který bez původní hry (Portal 2) nefunguje. Je to tak na tři hodiny hraní, takže to nejsou "tři mapy navíc".
Dobry jsou delsi komentare u her, ktery hralo malo lidi nebo nikdo. U nich mam rad, kdyz jsou trochu popisny. Naopak uplne nesmyslny jsou dlouhy POPISNY komentare u her, ktery hral skoro kazdej a podobnych komentaru uz je tam navic nekolik, tam ma naopak cenu dat jen svoje subjektivni pocity a prozitky se hrou. Prave takovych vicemene nicnerikajicich komentaru je tady nejvic.



Osobně bych klidně psal, ale nemám o čem. Nic nového teď nehraju a o starých hrách, o kterých jsem napsat chtěl, jsem už napsal.
na dh je moc set high level pro komentáře sou to vlastně recenze. abych je čet a zajimali mě, tak asi jedině ve chvíli kdy se rozhoduju jestli si hru koupim a je pro mě stejně víc vypovídající číselné hodnoceni.
Mě trvá napsat komentář tak 25 minut. 20 na komentář. 5 na korekturu. A stejně je tam pořád dost hrubek. :)