Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hardware

@Paul (01.04.2017 23:08): Vždyť je to jen aimbot... :D to máš skoro v každé MP hře, akorát tohle asi nedává headshoty na potkání.

Trochu jsem nepochopil smysl u singlu, jakože si zapnu vnější cheating? :D
@Ronik (01.04.2017 17:39):
2) No nějak ne. :) Prý to časem nějak fcb zazdil. Páč když si fcb kontakty prohlídneš ve své standardní aplikaci, tak co z toho má fcb, žejo? Ani reklamu ti chudáci nezobrazí. Pokud si vzpomeneš na někoho, koho sis do přátel (nebo vice versa) přidával v nedávné době, tak se schválně podívej, zda jej máš kontaktech (za předpokladu, že si jej neměl už dříve třebas jen s telefonem).

3) Mám něco jiného (weather clock widget). Ale zkouším další. :)

4, 5) Jo, Nova Launcher je profláknutý. Ale kvůli tomuhle mi asi bude stát za koupi. Ještě uvidím.

Jinak ad 1) Vše vyřešila instalace Outlooku, kde se vše krásně a elegantně synchronizovalo. Opravdu tragedie, že Googlu musí použitelný kalendář vyrobit konkurence. Jeho kalendář jsem promptně odinstaloval.

P. S. Na první obrazovce Here Drive (resp. Here We Go), Skype, Outlook, OneDrive a OneNote. Člověk by vůbec nepoznal, že jsem 4 roky měl Windows Phone. :)
Mám pár k Androidu. Pokud by mi někdo pomohl s přechodem (přišlo to tak náhle :)), tak bych byl vděčen. ;)

1) Jak jste synchronizovaly události facebooku s google kalendářem? Tradiční internetové postupy mi nefungují a aplikace na to nejsou úplně spolehlivé. Ještě chci zkusit synchronizovat google kalendář s Outlookem, kde už ty fcb události mám (logicky - tak jsem je dostal do WP).

2) Je nějaká možnost, aby se mi objevily fcb kontakty mezi kontakty v telefonu? Opět jsem na to našel nějakou aplikaci, ale přes ni jsem jen k většina kontaktů stáhl alespoň fotky z fcb. Musím říci, že tohle a ten bod výše mě dost nakrklo. Páč ve WP byla synchronizace všech kontaktů příkladná. A než to Facebook zarazil, tak šlo přes aplikaci "lidé" spravovat vlastně všechny komunikátory a kontakty najednou.

3) Jaké používáte widgety na počasí, hodiny a eventuálně svátky? Jde mi o co nejjednotnější vzhled. A samozřejmě také o to, abych alespoň částečně dosáhl informační hodnoty základní WP obrazovky.

4) Je nějaká možnost, aby se mi u FCB aplikace (ikony) objevoval červeným čísílkem počet nových notifikací? Funguje to třebas spolehlivě přes nějaký launcher?

5) Otázku směřuji hlavně na ty, kteří už Xiaomi mají. A souvisí asi s otázkou výše. Instalovali jste nějaký launcher?
Narazil jsem na zajímavý problém. Stáhl jsem z webu nVidie poslední ovladače 378.92. Ty se na začátku rozbalují a jak to doběhne na 100 %, tak asi proběhne nějaký kontrolní součet. Na něm mi to padlo s hláškou 7-zip data error.

Zkusil jsem to stáhnout znovu, ale byla tam stejná chyba. Stáhl jsem pak starší verzi a ta se nainstalovala normálně.

Je možné, že by měla nVidia na webu 10 dní vadné ovladače? Stalo se Vám to někomu taky?
A tak vyřešeno přes nějakou Sync.Me aplikaci. Byť pár fotek jsem musel útrpně stáhnout a přiřadit, páč v kontaktech se i prostě fcb friends neobjeví.
Ta růžová je jen z jedné strany, tak to prostě člověk bude mít otočené vzhůru nohama :)
@montana (31.03.2017 16:43): Zatím tedy nadšen úplně nejsem. Svou Lumii 925 jsem si upravil do grafické jednotnosti. Živé dlaždice byly pro informace perfektní. Nemluvě o "náhledu" při vypnuté obrazovce. Navíc mi nějak logičtější přišla i synchronizace kontaktů. Tady se mi ještě nepovedlo, aby se mi objevily kontakty z Facebooku mezi normálními kontakty a já tak mohl k telefonům přiřadit fcb fotky. Pokud někdo ví, rád si nechám poradit.
@Jab (31.03.2017 07:42): Kvalitativní sešup to je i od obyčejné Lumči 720. V první dny mi to ani nepřišlo, ale takhle po 14 dnech to při promačkání povrzává... už aby dorazilo pouzdro a já si toho nemusel všímat :)

Foťák rozhodně taky čekej o něco horší, ale žádná tragédie. Na to mobilní cvakání blbostí je naprosto v pohodě.
@AlieN (31.03.2017 09:35): veru aj ja som si kúpil RX 480, tiež som mal predtým NVIDIU GTX 760 a neviem si ju vynachváliť (RX 480). Naviac, neblbne mi už konečne to prihlúple NVIDIA EXPERIENCE. To bol des, program nikdy nefungoval, nikdy nenahrával, furt som to musel preinštalovávať.
@Jab (31.03.2017 07:42): To mě už přišel ten Redmi 4 Prime a chybějící frekvence 800 Mhz si moc teda nevšímám. Paradoxně tady na vesnicích na Pardubicku/Holicku chytám normálně LTE, ale v Pardubicích jenom 3G (což mě k dostupnosti wifi ve městě tolik nežere). Stejně je ten FUP od O2 tak malý, že ten internet používám jenom na email a messenger.

Jediné, co mě teď s tím telefonem naštvalo, že po včerejším updatu MIUI se hrozně zhoršila kvalita zvuku ve sluchátkách. Hrozně to šumí a ořezává to pasáže s malou hlasitostí. Poslouchám si 16bit 44,1kHz FLAC a zní to jak 128kbps ztrátová komprese.
Tak vzhledem k nedávnému updatu, kdy na Windows Phone přestal jít messenger, jsem si koupil Xiaomi Redmi Note 4 (ta 3GB/32GB varianta). Snad v té černé bude vypadat dobře. Ale od mé krásné Lumie 925 to bude sešup. Ten ostatně asi bude i u foťáku. Navíc rozměry telefonu mi hodně narostou a to jsem přál vždy telefonům menším. Ale holt když Redmi 4 Prime/Pro Global nebude... :/
[neexistující příspěvek]: na tu 1060 3Gb bacha, cetl jsem recenzi ze je tam ten samy orezany chip jako v 1050ti ale oc -takze klasicka marketingova rosada, true 1060 je az ta 6gb , ale samozrejme ta uz je taky drazssi
2) idealni doba na nakup komponent byva cerven/cervenec kdy je okurkova sezona v it , samozrejme nesmi byt zrovna v cine zaplavy ktery vyplavi tovarnu na ramky to pak de vsechno nahoru s cenou
Mám skromný dotaz na místní PC Master Race. Nejspíš mám kupce na svou MSI GF 960 2GB Gaming v záruce za 3 tis. Je to přijatelná cena za, kterou by jste to prodávali?

A pak, mám si koupit GF 1060 3GB nebo GF 1060 6GB nebo GF 1070 (což je krapet přes rozpočet ale DCS World by to využil o tom nepochybuji). Jde o to zdali se příplatek za tu GF 1070 vyplatí nebo si rovnou raději počkat na VEGU?

Tento rok asi nakonec udělám ten upgrade. Paul tady naznačuje, že doba Sandy Bridge pomalu končí....ZEN už je taky venku.
Fialovej disk nemam, já jsem na heterosexuální barvy. A bohužel borec v páce už taky ne, od doby co mě neštovice připravily o 15 kilo, jsem fitko viděl jen na obrázku... :(
@Fatality (30.03.2017 10:52): @Crash (10:31): Už jsem to ověřoval a mají povinnost ti to poslat za cenu, za kterou jsi to nakoupil. //no jenze ja kdyz sem objednal ten vyhodny notes tak pak mi do mejlu prisla potvrzena objednavka na spravnou cenu ktera byla ale odost vyssi tkze sem to stornoval , proto sem mluvil o tom printscreenu pri nakupu