Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

< >

The Last of Us Part II

  • PS4 90
Tato hra je skvělá. Na to že běží na xx let starém HW vypadá absolutně nádherně. Ještě lépe se snad hraje. Ovladatelnost a celkově gameplay jsou boží. Problém však přijde od poloviny hry kdy začnete hrát za Abby. Kolikrát jsem jen stál a koukal jak jí žere nějaká příšera v okolí, protože jsem ji zkrátka nenáviděl a neměl jsem vůbec chuť snažit se aby přežila.

Pro: Grafika, Hratelnost, Úchvatná optimalizace i na xx let starém HW, Příběh, Soundtrack

Proti: Abby, Konec hry

-2 +5 −7

Lineage II

  • PC 85
Na této hře jsem prožil značnou část svého života. I kdybych sečetl všechny ostatní hry dohromady nedají mi tolik gametime jako L2. Hra je to úžasná, zábavná a chytne vás takovým stylem, že se za 10 let ohlédnete a řeknete si "doprdele kde to jsem".
Problém je však v nových chroniclech. NCSoft to totálně pohnojil a tudíž relevantní jsou jen Chronicle do H5 dále jsou to hovadiny. Také je nutno podotknout, že jakmile to NCSoft pohnojil, tak ukončily vývoj a šli dál.
Pokud máte nějakou partu lidí je to skvělé, ale pro sólo hráče absolutně nehratelné. Přejedou vás jak nic.

Pro: Hodiny a hodiny zábavy, neskutečně mnoho věcí co dělat, na tu dobu grafika, ohromné množství bossů a všelijakých partových či klanových možností.

Proti: Ukradne vám život doslovně

+5

Pokémon: Let's Go, Eevee!

  • Switch 75
Tato hra není vyloženě špatná avšak pokud jste hráli původní díly na Gameboy color či advance SP budete asi zklamáni. Osobně se mi vážně nelíbila implementace "boje" s wild pokemony, která je z Pokemon GO. Je to nudné a celkově otravné. Co se však hře musí nechat je celkový vizuál. Hra vypadá opravdu krásně.

Pro: Grafika, množství pokemonu, hru dohraje i naprostej retard

Proti: Moc snadné, styl boje s divokými pokemony převzatý z Pokemon GO

+3 +4 −1

Sly Cooper: Thieves in Time

  • PS3 90
  • Vita 90
Absolutně skvělá skákačka z tohoto světa. 4 díl nádherně pokračuje v Slyově pouti a doteď se modlím a doufám v remaster či další díl. Obrovským plusem je za mě český dabing u kterého jsem se chvílema řezal smíchy. Hláška s řízkama mi zůstala v hlavě doteď.

Pro: Český dabing, hratelnost, příběh, prostředí, grafika

Proti: Celkem jednoduché, ještě není pokračování

+2 +3 −1