Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Když už řešíte finanční podporu, tak jste si jistě všimli, že z nákupu This War od Mine jde celá částka na charitu. Přidala se k tomu i Amanita.

Kdybyste si při té pomoci chtěli třeba doplnit sbírku.

edit: sorry, nevšiml jsem si výzvy k ukončení diskuze. Co už.
Tak nic no, tady jsem koukám tvrdě narazil :) Pokud jsou názorově v opozici, tak by to mohli dát najevo. Jde o vyjádření nesouhlasu s invazí. Možná teda cílení na konkrétní vývojářské týmy není nejšťastnější řešení, ale nějaká zpráva při vstupu návštěvníků na DH objevit mohla. Pokud vlastně tady panuje vůbec všeobecná shoda alespoň na tomhle.

Třeba inspirace zde.
Hm, moje zkušenost - ve školním ateliéru jsme měli z každého ročníku několik lidí původem z Ruska či Ukrajiny a mnohonásobně více uchazečů. Všichni do jednoho chtěli mít u nás pouze to jediné - prostor k tvořivosti. Nějaká politika v Rusku je moc nezajímala a když už, tak jen proto, aby od ní byli co nejdál. Podle mě je většina těchto kreativců na světě stejná nehledě na původ. A pokud jsou nějací kreativci přinuceni vládou k její propagaci, pak je to spíše smutné.
@Seeker (25.02.2022 12:57): Pokud to není jen nejapný vtip, to bys chtěl svou averzi vůči jakémukoli režimu/státu atd., vedoucímu kupříkladu nějaký právě aktuální konflikt, páchajícímu na někom genocidu atp., řešit skrz autorské/vývojářské týmy, které s tím pravděpodobně nemají vůbec nic společného a třeba jsou samy názorově v opozici?
Napadlo mě, jestli by nešlo na podporu Ukrajině nějakým způsobem zablokovat / omezit třeba hodnocení, komentování nebo skrytí hodnocení a komentářů her vyvíjených v Rusku nebo tak něco?
@Charllize (22.02.2022 23:50): já bych teda ještě dodal, že jsem včera dohrál 2 hry. dlouho rozehrané, ale i tak je to pěkná náhoda, když jsem snad nikdy dvě hry v jeden den nedohrál. body nechci, díky :-)
Dobre dobre. Vyhlášení soutěže co dalších 200 let nebude.

1. Tainaru - odměna 222 bodu
2. rikuhahl - odměna 202 bodu
3. DosRatas - odměna 200 bodu

Charllize - odměna 624 bodu. ( přeci jen toho počítání a práce co to dalo)
Atari - odměna 22 bodu ( aby mu nebylo líto )

A nikdo další už body nedostane, Pm mi nepište !
@rikuhahl (22.02.2022 23:36): Problém je v tom ze nikdo nic nevyhlasil dopředu, takže jsem se toho ujmul a proste to dal tak ze čím víc dvojek tím lepší. 
Ale přiznávám ze kdyby Tainaru ten komentář nenapsal tak bych si vybral tebe :)
@Freddy (04.02.2022 12:45): Já tedy vidím 13 her z roku 2021, plus HROT, který zatím vyšel jen v Early acces verzi. Každopádně jestli chceš vidět více her, musíš nahoře v žebříčku kliknout na "zobrazit všechny". Pak uvidíš i hry s nereprezentativním hodnocením, to zjednodušeně znamená s malým počtem hodnocení, kam spadá třeba i ten tvůj Pathfinder: Wrath of the Righteous.

@Freddy (04.02.2022 12:46): V žebříčku to nejde, ale když hry ohodnotíš, tak ve tvém seznamu na profilu už potom "Chci si zahrát", "Rozehráno", "Dohrál jsem hru", "Vlastním hru" a "Sledovat hru" jde zatrhnout bez rozklikávání jednotlivých profilů. Hodnotit hry však jinak nejde a musíš vstoupit do každého profilu jednotlivě.
Proč si nemůžu rovnou ze žebříčku her nakliknout zda jsem ji hrálů nebo a jestli jsem ji otočil nebo ji vlastním a musím až na profil se hrou? Ještě k předchozímu za rok 2021 mi to ukazuje asi jen 5-6 her, je tohle normální?
Rozbitý nefungující žebříček her a filtry, když si srovnám všechny(bez výběru žánru) od nejnovější po nejstarší, zobrazí se mi jen pět her z roku 2021 a nezobrazí se napřílkad takovej Pathfinder: Wraith of Righteous ? Co dělám špatně?
Přidání totálních konverzí mě po 450 letech donutilo přidat nový profil. Díky té dobré duši, jež tento nápad prosadila. :)
@ntz (28.01.2022 12:21): tohle hoď spíš do diskuze srazy...já nejsem moc turistický typ, ale pokud se to uskuteční a budete procházet Šumavu, tak se s vama určitě někde srazím, protože na Šumavě žiji ;o)
@Zx Atari 500 (30.01.2022 01:44): Sice nenajdete věrnějšího uživatele, kterému by více šlo o dobro DH, než mě, ale bohužel jsem před 3 lety při cestování po USA pár dní přihlášení vynechal. Jinak myslím, že mám šňůru od 10.01.2010, kdo je víc?
@Bellerofontes (29.01.2022 07:00): svoje první "recenze" mám uložené všechny, samotné Bazooky ale nemám a pochybuju, že by šly ještě někde stáhnout. leda by je někdo vydoloval z CD. každopádně tím skutečným vyvrcholením mého psaní je až komentář Hrotu, ten je nejvíc...