Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@H34D (15.10.2020 11:39): No, nechlubil bych se tím, jelikož to bude personalizovaná reklama :D DH dá prostor/okno pro reklamu, obsah ti tam šoupne google podle tvých "preferencí" a historie hledání :)
Jak říká JohnCZ, mám adblock na PC, ne na mobilu. Ale to vůbec není relevantní přeci. Je velmi zajímavé, že tento korektní web, na který chodí i děti, podporuje tento typ reklam. Ale chápu, že ten čas věnovaný cenzuře se musí nějak zaplatit. :)

A Jab opět nezklamal - zaplaťte a nadržené maminy ve vašem okolí zmizí. :)
@H34D (15.10.2020 06:55): neni uz nahodou standard mit v prohlizeci napr. uBlock Origin nebo AdBlock (ja mam oba a reklamu jsem na DBH nikdy nevidel zadnou ... ale mamky jsou docela cool, asi to budu muset prohlidnout, jestli tam lstive neni nase mamka .. prece jenom, jsem furt v praci a nebo doma sjizdim DBH ..)
@Bragi (14.10.2020 21:39): Práve ten je extra dobrý, nedávno som si o tej bitke čítal v historickom military časopise, a práve tento diel tam dosť vyzdvihly vyštudovaní českí historici,
Kór ako Winters bol reálna postava (možno JE, neviem či zomrel)
@Crash (14.10.2020 19:37): Každý si to zrejme vyložil po svojom. Ja som to pochopil tak, že mám vybrať buď hry, pri ktoré dotyčného skutočne pobavia a privedú na iné myšlienky, alebo hry, ktoré predstavujú paralely k súčasnej situácii.

Memphis asi obdržal riadne pestrú a heterogénnu zbierku návrhov.
@Crash (14.10.2020 19:37): Tak jasné, ale to opäť nevylučuje to, že tie menej známe, ale fakt zaujímavé hry, ktoré nie sú ani extra hardcore môžu zaujať viac. Predsalen aj mimo DH sa toho asi nechytí len tak niekto, kto hry vôbec nehráva a ak hráva, tak bude tie známejšie asi poznať.
@Tulareanus (14.10.2020 19:10): No já jsem to spíš bral tak, že takový článek můžeme propagovat spíš mimo DH směrem k lidem, kteří se ve hrách moc neorientují, ale tím, že jsou v karanténě, tak by si třeba něco zahráli. A tím pádem i známější hry tam mají své místo. Pro nás ta anketa moc smyslu nemá.
@Zoltan (14.10.2020 19:07): Imho tip na Colossa by bol zbytočný. Osobne si myslím, že je lepšie odporúčať menej známe veci, lebo tie známe žiadne odporúčania nepotrebujú. Schválne som zvedavý, koľko ľudí odporúčalo najlepšie hodnotené hry na dh alebo najviac hodnotené hry na dh.
@Fritol (14.10.2020 18:17): v tom zadání jsou 3 "kategorie" 1) pohodová "feel good" atmosféra, 2) zaručeně vás přivedou na jiné myšlenky 3) jsou dle vás k tomuto účelu perfektní z jiného důvodu. Já napsal ke každý "kategorii" jednoho kandidáta ;) Jsem zvědav na tipy.
@Jumas (14.10.2020 18:08): To zadání zkracuješ. Taky tam stojí "zaručeně vás přivedou na jiné myšlenky" :) Myslím, že na tohle Doom sedí dost. A jsem si jistý, že hodně lidí se víc odreaguje a zapomene na skutečnost u nějakého masakru typu Doom než u klidného klikání myší u Amanita her, které určitě zmínilo nejvíc lidí.
Nenabizim za to odmenu, ale chybi tu hry Fuzion Frenzy a West of Dead. Obe asi pridam koncem mesice, ale kdyby nekdo jiny chtel neco pridavat, jsou to tipy. ;)
Když nahlásím nefunkční odkaz na zdroj k zajímavosti, tak se musí zajímavost smazat?
U hry Screamer byla 25.07.2020 20:56 odstraněna zajímavost.
Škoda, že uložený rozepsaný komentář se ukládá do cache a ne do cloudu. Jsem si včera zapomněl poslat text na mobil z PC a to jsem to chtěl dopsat při cestě do Varů :-D
@Charllize (10.10.2020 00:12): Solidor to uznal za vhodné, a jako přidávají měl právo prvního "nástřelu" :)).

Takže poučení pro tebe zní - více přidávej a obaly budou i více dle tvého gusta. Což je férová nabídka.