Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Garion (16.04.2012 00:36): Tenhle odstavec byl tak trochu humor.

@Eru (16.04.2012 15:48): On už právě poslední dny nikdo moc neodpovídal, takže jsem to uzavřel; je ale pravda, že jsem to mohl oznámit dopředu. Jestli jej snad ještě chceš z nějakého důvodu vyplnit, můžu ti jej otevřít, ale hádám, že závěry už se moc nezmění :-).
Neměl by se CryTek rozsekat na jednotlivá studia, která spadají pod tuto značku? Kromě původního německého CryTeku tu máme i CryTek z Budapešti (udělali Warhead) a Británie (Free Radical) a pár dalších...
@Matthew.J (14.04.2012 22:50): Ja som reagoval na tých nižšie, keď už nejakému prasiatku venovali toľko postov, ale dobre no, zhodneme sa v prvej časti, v druhej časti je to relatívny súhlas, ak sa idem niekde pozrieť, zúčastniť diskusie, tak si zvyčajne prečítam pár príspevkov, aby som vedel o čo ide, čo už bolo povedané a ako pôsobia na mňa jednotliví uživatelia, ja viem, že veľa ľudí je naivných a pristupuje ku každému človeku s otvorenou náručou, iní sa zas nechajú ľahko vyprovokovať etc... na druhej strane, nielen troll musí smrdieť, takže by som to bez nich tak ružovo nevidel. :D

@bartas (14.04.2012 22:40): Tarhoňa ako príloha?
@Tulareanus (14.04.2012 21:32): Já ti to vyříznu zvlášť:

"Jediný způsob jak ho porazit je nevšímat si ho, ale to néni dost dobře možné. Chvilku trvá než člověk pozná, že jde o trolla (zvlášť když néni moc vulgární) a stačí aby přišel nekdo kdo ho eště nezná a má další živnů půdu (a zase ničí diskuzu svinstvem)."
@Eru (13.04.2012 14:36): Páni! Tak to jsem ho eště podcenil. Vypadá to na trolla největšího kalibru. Žije aby trolloval.

@aoshi (13.04.2012 23:35): Jak už jsem napsal. Prasezlesa žije aby trolloval. Stačí si zadat prasezlesa do googlu. Na první stránce budeš mět, že dostal ban na spovednice.cz zaklinac.com/forum www.chlamydie.info možeš si přečíst aj za co ho dostal. Myslím, že to by tvůj názor na tůto malichernost mohlo změnit. Tady je vulgární zatím enom trochu, ale to ani tak nejde. Viz odkazy keré postnul @Eru (13.04.2012 14:36): .

Napřed jsem zkusil poukázat na to jak namyšleně sa prezentuje, to zkušeně ignoroval, pak jsem chtěl vidět jak bude reagovat, když mu budu dávat za pravdu, ale nepomohlo to... On v tom umí chodit. Jediný způsob jak ho porazit je nevšímat si ho, ale to néni dost dobře možné. Chvilku trvá než člověk pozná, že jde o trolla (zvlášť když néni moc vulgární) a stačí aby přišel nekdo kdo ho eště nezná a má další živnů půdu (a zase ničí diskuzu svinstvem). Nehodlá sa podílat na zkvalitňování obsahu DH ani byt pasivní uživatel, kerý používá DH jako zdroj informací. To je celkem očividné. Jeho cílem je rozvrátit diskuzu a udělat co největší prasečinu.
@Kubulus (14.04.2012 18:06): Na vykání a oslovení "šéfe" neslyším. :) Nevím jestli tak na tebe působím šéfofsky proto, že se snažím vyjadřovat spisovně, nebo protože můj avatar má brýle (=předsudek - musí to být ynteligent a jemnostpán).

Ale k tvé otázce BW, EG, (Tiscali) Games a Konzolistovi. Všechny tyhle weby jsou propojené s konkrétními eshopy a byly zřízeny se záměrem výdělku, což DH nebylo a všude trolové i lidi co na ně reagovali ničili životní prostředí. Debaty na EG se z toho nevzpamatovaly dodnes a konkrétně tam na to stačil na to jeden jediný troll.
@aoshi (14.04.2012 00:07): "Legitimnost", tedy pravidla tu určují zřizovatelé webu (=Memphis, Falagar), kteří mohou dát, nebo taky nedat na případný návrh komunity vyloučit někoho, kdo pohrdá pravidly diskuze i ostatními. A i kdyby dali BAN třeba tobě nebo mě, tak přestože pravidla dodržujeme a bylo by to nefér, pořád by to bylo zároveň "legitimní" rozhodnutí.

A pokud ti to dosavadní chování, které shrnul Eru, nestačí, počkejme ještě pár postů. Dotyčný se nevydrží chovat slušně. On se o to totiž ještě ani nepokusil. A jestli pro tebe splňuje kritéria slušnosti každý, kdo na všechny strany nemetá nadávky odvozené od názvů pohlavních orgánů a mentálních postižení, tak máš hodně nízké nároky.

Já sem odešel na DH z komerčních webů mimojiné i proto, že jsem měl dost všech těch trollů (ať už otevřeně vulgárních, nebo chytře taktizujících) a vůbec všech blbů s napoleonským komplexem, kteří s ostatními jednali jako s odpadem. Nediv se mi, že nemám pochopení pro tvé pochopení. Trolové už zničili diskuze na mnoha webech, od Konzolisty, přes BW, po EG...
Jako člověk, co to asi vidí dost "z dálky", se stavím spíše na stranu aoshiho.

Umím si sice dost dobře představit, že by mě prasezlesa při nějaké přímé diskuzi více či méně namíchnul (viz. hudba jako matematika), na druhou stranu tohle bych mohl prohlásit o většině z vás :-).
@aoshi (13.04.2012 23:35): Je tam ale i patrný záměr o provokaci a rozeštvávání. A pokud člověk nedokáže (nechce...) zapadnout do komuny, a navíc ji chce ještě rozvracet, je nasnadě se ptát, zda-li komuna nechce vyloučit jeho. IMHO legitimní řešení.
@RNDr. Gunár Pavel (13.04.2012 16:47): Neprehanal by som to s tou snahou ukrizovat vybranych jedincov.
A uz rozhodne nie na zaklade jednej diskusie.

Kazdu chvilu sa tu riesi aka je tu dobra komunita. A tomu sa podriaduju prakticky vsetky temy. Ale preco? Ved ked je tu taka hviezdna komunita, tak to predsa jeden clovek nemoze vytrhnut. (dokonca clovek, ktory nie je ani vulgarny).
Ta krcovita snaha udrzat "dobru komunitu" sterilizovanim cohokolvek neprijatelneho je ako ked sa rodic snazi aby decko nikdy nebolo chore a najradsej by ho obalil do celofanu nech sa k nemu nedostanu ziadne skodlive vplyvy.

Nevravim, ze tu ma byt bordel, ale zbytocne venujes pozornost uplnej malichernosti.