Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Já na Piva vzpomínám rád. Pravda, v diskuzích se předváděl rád, ale když jsem od něj něco potřeboval, tak byl maximálně nápomocný.
@aoshi (13.04.2012 16:42): Tak navrhni, jak bys toto porušování pravidel diskuze řešil ty. Mají se dotyční nechat dál urážet, nebo věříš že na něj zabare laskavá domluva? Kdyby se chovali všichni na DH jako on, tak by to tu bylo neobyvatelné, úplný wasteland.
@RNDr. Gunár Pavel (13.04.2012 16:11): Za TOTO chces niekomu ukazovat dvere?
Rozhodne to nie je najhorsi troll na DH a tie urazky su celkom slabota.
Dobra polovica z toho ani nie je urazka a keby to pisal akykolvek "stamgast" tak mu to tu vacsina poburenych este odkyve a zatlieska.

Pevne verim, ze zodpovedni admini to zoberu s trosku vacsim nadhladom ako ty.
@Walome (13.04.2012 15:21): Ano, my jsme dostatečně slušní. Když někoho chceme urazit uděláme to inteligentně a předpokládáme, že to daná osoba to pochopí...:) Což je zajímavá kombinace urážky s úctou...:))
Myslím, že příspěvky uživatele prasezlesa, v diskuzi hry Zaklínač 2 již přesáhly únosnou mez. A to nemluvím jen o nejnovější stránce, klidně zalistujte o pár stránek zpět.

O způsobu komunikace, který používá on a jemu podobní, doporučuji přečíst tento článek, rovněž se mrkněte kolik odkazů na různé internetové stránky se vám objeví když do zadáte Googlu zadáte prasezlesa troll, a také prasezlesa ban.
@ViRus (11.04.2012 15:50): :)

Ale tak to víš, že život je otázkou priorit... ale pokud mi to vyjde časově, tak peníze už pro mě letos nejsou takovej problém, jakožto výdělečně činnému se cestuje trochu lépe. Ale jako jenom ta cesta vyjde na litr :-D
Je pravda, že výlet do Zlína je pro mě taky dost finančně náročný... ale letos by to snad mělo vyjít :)
Když už jsem tu u opravování chybiček po schválení a pranýřování schvalovatelů:) V uloženém konceptu na PC mám "zvýšení počtu objektů", ale po schválení je tam "zvýšení počet objektů" což je nesmysl. Koncept jsem ještě po vložení upravoval a tak nevím jestli jsem tam tu chybu vysekl já či nikoliv (schvalovatel možná chtěl upravit na "zvýšený počet objektů" což není v tomto případě stejně z hlediska popisu správně) Je to kosmetická úprava a mohl by to někdo rovnou opravit na to původní?

Ariva