Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Návrhy na nové funkce

Před odesláním vlastního návrhu si prosím přečtěte seznam plánovaných funkcí a rozšíření.
Ten prvek kdy se u příspěvku diskutujícího u hry objeví rovnou link na jeho komentář rozhodně chválím! (Jestli to je tady už rok tak tento příspěvek ignorujte)
@rikuhahl (19.05.2016 11:37): Na to si spomínam, hlavne tam tuším bol najsilnejší argument to "neželám si byť spamovaný dotazmi", čo je ale pomerne právoplatná požiadavka.
Ovšem aj to sa dá ľahko vyriešiť, pridaním nejakého čudlíka "nezahrňovať môj profil do funkcií" a bolo by vyhovené každému.
@Všivák (19.05.2016 11:28): To už se řešilo, lidi se prej za to "styděj" a nechtěj radit a bejt spamovaný od ostatních :) Už nevím koho to byl názor.

Já bych byl samozřejmě pro, i nějaká statistika by nebyla na škodu. umim si představit jeden panel na stránce, co se hraje a tam např. Tetris - 45 hráčů, CoD 14 - 2 hráči, WoW 1 hráč (reprezentanti vybráni náhodně, čísla jsou vycucaná z prstu)
V takýchto prípadoch, keď sú 2 hry s rovnakým menom, by sa pri tom ich názve mohol objavovať rok vydania, lebo keď tu teraz na hlavnej stránke prebieha diskusia pri oboch Doomoch, nikdy neviem ktorý je ktorý :)
Co ste tady s tím udělali děs. Je to hodně nepřehledný, dřív to tu vypadalo líp. Než se tu zorientuje člověk, tak dostane chuť vrátit se ke hře. :)
@rikuhahl (01.05.2016 14:24): Proto padl návrh zobrazovat konkrétní diskuzi (nebo i jen spoilery v dané diskuzi) jen pro přihlášeného uživatele. Samozřejmě to raději poskytnu někomu z DH než náhodnému nepřihlášenému kolemjdoucímu.

@Eru (01.05.2016 14:31): Třeba se to už za tu dobu změnilo. Zatím jsem necítil tu potřebu řešit to tímhle způsobem, mnou většinou věnované hry zas nejsou žádné AAA tituly :)
@MartinezZ (01.05.2016 13:37): Soukromý profil je nutné odkrýt jen na chvilku, při registraci. A předávání klíče po skončení giveawaye se dá udělat jedním klikem. Osobně to tak dělám a jestli si to někdo vyzvedne ještě ten den nebo až za čtyři týdny mě už vlastně nezajímá.
@MartinezZ (01.05.2016 13:37): Nj, ale v tvém případě je pak jedno, kdo takový klíč ukořistí, jestli to bude pravidelný DH člen, nebo někdo kdo "půjde okolo", v tom druhém případě pak je velká šance, že potencionální DH nováček se usadí na DH třeba i natrvalo, když vidí, že možnost i něco získat. Pokud chceš ty potencionální příjemce tvých klíčů více třídit, nezbyde ti než to dělat přes steamgifts a pozvat si třeba jen tvé kamarády, nebo oblíbence.
@Eru (01.05.2016 12:14): Např. pro mě prostě zdržování, zbytečné. jít na web, tam něco naklikávat, navíc je to zase jen pro ty, co mají veřejný Steam profil (nebo i já musím, už nevím...), navíc musí být součástí skupiny, kam se normálně neproklikne, ale musí o přijetí požádat, někdo to přijetí přijmout, pak čekat, jestli se na čekatele usměje štěstí, když ano, musím se zase starat o to, abych mu kód předal, zjišťoval, jetli ten účet je fakt jeho, protože většinou jsou jména jiná než na DH, pak zas sledovat, jestli přijetí potvrdil, aby mi na SteamGifts přibyla nějaká reputace a já mohl dát další giv nebo jich mohl mít více...

Prostě sem dám do spoileru kód a KDPTDH (kdo dřív přijde, ten dřív hrabe), no. Možná to není nejspravedlivější a hrabou hlavně ti, co mají štěstí nebo možnost být na webu stále, ale pokud nedávám darem hru za €50, tak se jí prostě chci zbavit, protože ji z nějakého důvodu nechci. Proč se zdržovat zbytečnou agendou.

Možná pokud to dělám pravidelně, ano. Díky mé nepravidelnosti je to zbytečné.
Pointa je v tom, že by som tú diskusiu úplne neskrýval a vyriešil to trochu inak. ;)
@M.a.t.t. (30.04.2016 14:53): Na to je úplne jednoduché riešenie, spoilery viditeľné pre každého, názov diskusie viditeľný pre každého a keĎ si na ňu klikne neregistrovaný alebo si dá zobraziť url, tak mu to ukáže stránku s oznamom, že táto diskusia je len pre registrovaných používateľov. :)
Nas na to dokonce upozornovala pani ucitelka ve skolce,ale hodil jsem to za hlavu,protoze Novak rikal pred polednim spanim,ze s tim neco udela.
Me to napadlo uz v roce 93, ale nemel jsem tehdy potrebu tim na sebe upozornovat.
Mě to taky napadlo, ale nepsal jsem to, protože mi bylo jasné, že to napíše někdo jiný.
No co, tak jich udělá za 7 hodin 50 a pak to opadne a dalších pár měsíců s s takovým nášupem nesetkáte. Drobnost.