Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Akce, slevy, prodej a darování her

Pro účely giveawayů v rámci komunity DH slouží skupina DH 100 na Steamu. Pokud se chcete stát členem, kontaktujte prosím někoho z jejích správců.
« Novější Starší »

@Fritol (21.09.2017 19:41): Díky za tip. Kupodivu z toho ještě nic nemám.

Klíč k Outlastu sem asi dávat nebudu, když jsem základní hru neredeemoval. Předpokládám, že většina lidí si jí radši vezme i s DLC.
Btw nemáte někdo ještě náhodou klíč na Rising Storm Game of the Year Edition? Zapomněl jsem ho včas redeemnout.

Nějaké ty věci zdarma:
The Walking Dead M6N4Q-QZ3Y9-ZG5XV
Abe's Oddysee 7PQN2-BBTAP-MFVPR
Outlast JY6VQ-QB076-4MFJJ

Pracuju na updatu pro Atariho tradelist. A teda řeknu vám, to je žrádlo...

Co někteří vývojáři dávají do názvů her za znaky, to by člověk zdechl. Já to pak musím při zpracování čistit a je to k posrání. Jakej smysl má v názvu tohle?
> ™ . ; # ! ?
A to je jen malá ukázka. Fakt dementi drbnutí do hlavy...

Zlatý hřeb je hra, která má tak debilní název, že má dokonce na DH speciální výjimku a do odkazu se jako název dává prostě "hra": https://www.databaze-her.cz/hry/hra/
odkaz

@M.a.t.t. (20.09.2017 13:20): Sakra, taková dobrá hra. Taky se o něco podělím:

Antibotí šifra (Tráj mí): INDvojitévM[PridavnyTextCoJeTrebaSmazatISeZavorkami]sedum-QMA8G[dalsiBalast]POMLCKAzet4zeroSestZ
Dejte vědět, jestli to někdo rozlousknete.

Mne osobne sa taktiež nechce riešiť nejaké givawaye, takže vám tu rovno hodím niečo pekné.

Priznajte sa, na tomto mieste ste čakali nejaký kľúčik, že? :)

Jak to tady čtu, tak by stačilo, aby i boti slušně poděkovali a bylo by to v cajku a všichni spokojeni :) Mně to je celkem fuk, když vidim klíč, tak zkusim aktivovat a když nejde, tak se svět nezboří. Preferuju giveawaye, tam maj šanci i ti, kteří nejsou na DH nonstop, nebo přes den nemají přístup k steamu, aby mohli hned aktivovat. Ale chápu, že s "odpadem" to nikdo zakládat nebude ;)

@Kwoky (19.09.2017 16:28): Jo tenhle web jsem používal k procvičení RegExů, bezva. :D
Teoreticky Spoiler je aspoň malá překážka, když nebudou používat přímo zdroják (což asi dává větší smysl). Anebo potom jednoduše dělat to, co je běžný v jiných diskuzích - dát do klíče např. nějakou číslici slovně ('sedm' místo '7'), udělat doplňovačku za X apod. Ale to je samozřejmě pro ty, co se toho nechtějí pouze okamžitě zbavit.

@Steve (19.09.2017 23:35): Z pohledu člověka, který sem ty klíče háže, to mám tak, že když už sem ten klíč dám volně k rozebrání, tak je mi vcelku jedno, co se s ním stane. Když si je vezme někdo z DH (klidně všechny) nebo je vyžere nějaký bot, tak je mi to fuk.

Když nechci, aby to někdo vyžral, dělám giveaway nebo si nechám napsat do pošty.

Z pohledu člověka, který si taky chce občas něco aktivovat, je blbý, když to zkusíš a klíč už není platný. Je slušnost napsat, že jsem něco aktivoval už jen proto, aby to ostatní nemuseli zkoušet.

Však já nechápu proč neděláte giveawaye. Nebude to anonymní, nevyžere to ani bot ani Gordon a obecně z toho nebudou lidem praskat cévky

Pester: odkaz

Cobi Treasure Deluxe: N6BCT-2IBMP-CNEJ3
DarkEnd: T26D2-K04YM-WH2AE
Gold Rush! Classic: G80HG-RNC22-5T9TB
International Snooker: G2TYI-CJ3X9-C4PQR
Litil Divil: FA35K-3B43A-CLFN5
Melissa K. and the Heart of Gold Collector's Edition: 6EQIY-0V3HH-VV3HF
Normality: YNEKL-CKQNG-NL4GZ

Verdun: IGV85-V7PIR-4V05X
Marooners: D2R9C-W7T52-YHMB0
Caveblazers: IAWE8-EL3DL-AZFAP
Infested Planet: H3T68-P4FGQ-AQ29F (+dlc: GY3YD-NNPZQ-RJ3WX)
Human fall flat: H3LRI-3KCEN-MXT0J

@Zx Atari (16.09.2017 15:51): Link na co ? Jestli myslis můj seznam tak ten mám někde v profilu.
Nemáš třeba Little Nightmares nebo Dusk, ale ty.nejsou z bundlu. Tedy zatím je.nemáš, to bude otázka.času...

tak ja mam hlavne fyzicky prebytky z dob kdy bundly byly v krabicce po 10 cd a pulku tech veci je v zanrech ktery nehraju

@Kwoky (16.09.2017 08:49): osobně dávám přednost jednoduchému seznamu. samotné obrázky mi toho moc neřeknou, název z nich stejně luštit nebudu a těch her je tolik, že je scrollování nekonečné. ještě bych měl malou výtku k tomu pozadí - při skrolování na mobilu jsem měl pořád pocit, že mám špinavý display ;-)

@Zx Atari (16.09.2017 08:54): jo, to je super. díky.

@Steve (16.09.2017 13:05): Co se tak dívám jakožto další sběratel, tak mnohé co mám já, Zx Atari nemá, Ale nejsem schopen být konkrétní co do titulů, ani do počtu. Všímám si toho když aktivuji a zapisuji si hry z bundlů.@Garret (16.09.2017 06:26):
@Karasman (16.09.2017 07:47):

Ok stará excel verze přidaná na profilu,ale právě díky nepřehlednosti vznikl ten nový seznam :) Tam ty obrázky hodně napoví a je to rozhodně přehlednější,lze řadit podle abecedy,žánru,písmen atd.. :) Ohledně cen. Na novém budou časem vytažené ceny ze steamu(oni už jsou,ale je s tím nějaký problém,takže je to vypnuto),čistě pro rychlý přehled,ale naceňovaní už není v mých silách. Prostě pokuď nemáte nic na možnou výměnu,navrhněte si cenu svojí,která je pro vás akceptovatelná a pokuď bude akceptovatelná i pro mě tak se od toho odpíchnem :) Jako je jasné,že třeba Split Second za 10kč nebude :) Tohle není obchod,ale tradelist :)

@samorost (16.09.2017 01:11): Děkuji za pochvalu. Časem bych rád takový tradelist zpřístupnil více lidem, aby každý mohl nabídnout svoje přebytky, ale bude s tím ještě hodně práce. Každopádně v dlouhodobějším horizontu to mám v plánu.

@Garret (16.09.2017 06:26): Nakoukni sem: odkaz Je to lepší nebo by byla lepší verze úplně bez obrázků?

@Karasman (16.09.2017 07:47): Originální ceny na Steamu, nebo ceny, kterou si za to řekne Atari? Cenu ze Steamu tam můžu snadno doplnit. Atariho ceny by tam být mohly, ale to byste ho museli ukecat :)

@Zx Atari (15.09.2017 23:42): Parádní práce, klobouk dolů! Podobný systém výměny, či prodeje her by se určitě hodil i zde a pro všechny. Zřídit možnost přidávání svých přebytků jednotlivými uživateli, ke každé hře jméno nabízejícího, jedna věta s podmínkami výměny, či prodeje a vymalováno. Prostě bazar, či burza her, jak tomu chce kdo říkat (Steam, GOG etc.).

Pár lidí se mě ptalo na Atariho obchůdek... :) Nehlásil jsem updaty,novinky....nic. Mělo to svůj důvod :)

A ten důvod je zde : LEFTOVERS SHOP REBORN ! :D

Zatím stále beta,ale již použitelná a k světu! Může za to Kwočena,kterého už nebavilo dívat se do google docs,a tak slovo dalo slovo a začalo se tvořit :)

Nápadů je spousta,od propojení s DH, login přes steam atd. Zatím se korektně nezobrazují balíčky,proto pouze ve formě linků, hned na začátku. Vyhledávání podle žánr tagů, bude co nevidět.

Takže Ave,Kwoky! a veškeré technické dotazy,poznámky,poznatky směřujte na něj :)