Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Kultura

@Walome (29.03.2019 12:36): Krom ceho? Aljasky? To mi ten film linkni... snad nemyslis Aljaska v plamenech, kde hral lamac rukou? :D Tango a Cash, zkus tohle, to by mohlo byt pro hipsterske individuum, neznale tvorby mistra kulturnich zazitku, pana pesti, zabijaka pohledem a proste akcniho poloboha, Sylvestra! :D

@Fritol (29.03.2019 09:23): Jak uz tu bylo zmineno, tak u mne je to https://www.csfd.cz/film/24222-me-jmeno-je-nikdo/komentare/ ... a zase je u toho Ennio Morricone :)
zbyva 18% listku na brutal assault !!!!

v tuto chvili -2 (pac jsem dva obednal)
@rikuhahl (29.03.2019 12:30): na bruslích jsem v životě nestal, krasobruslení mě nebaví, ale z krasobruslarskych filmů doporučuji Princeznu ledu (kvůli Michelle Trachtenberg <3) a Ledově ostří, protože je to strelena komedie, co si dělá srandu z krasobruslarskych filmů a jejich klišé.

Jinak kdybyste se někdy probírali filmografii Miloše Formana a viděli tam I miss Sonja Hennie, tak vězte, že to byla taky bruslarka, co pak točila bruslarske filmy. I když můj život by se teď spíš dal popsat jako "I miss Sonja's heinie...
@rikuhahl (29.03.2019 12:30): přesně tak.

@Jumas (29.03.2019 12:33): mě hlavně Stallone moc nebaví, Ramba jsem viděl taky až kolem dvacítky a jen jedničku, která mi přišla šíleně nudná (a byla hlavně úplně o něčem jiném, než jsem si celej život myslel)… vlastně Expandables je první film, kde jsem ho viděl kromě Aljašky.
@Fritol (29.03.2019 11:12): Už ten název je hroznej, takže předpokládám, že to nebude nic extra :)

@Walome (29.03.2019 12:05): Nene, to jsi se těm filmům musel sakra vyhýbat. Jinak já Rockyho taky viděl až na vejšce, když jsem se měl učit na zkoušku a zrovna ho dávali v telce. Nebýt prokrastinace, asi bych taky zmlácenýho Stallona neviděl :)
@Walome (29.03.2019 12:16): jo, takže dětství někde v kobce bez TV, chápu :)

Já taky viděl Rockyho až někdy předloni a ostatních asi 100 dílů ještě ne :) Mě ten box nějak nebere, proto nechápu, že těch filmů je o něm tolik. To už mám radši krasobruslařský nebo baleťácký filmy :)
@rikuhahl (29.03.2019 12:07): určitě jsem zahlédl Dvojníky, to jsem se mamky tehdy ptal jestli sehnali stejný herce nebo je to nějakej trik :) ale od začátku do konce jsem podle mě neviděl ani jeden film.

Ale tak já jsem člověk co neviděl třeba ani Rockyho, takže u mě to není zas tak s podivem. A všechny ty Terminátory, Predátory atd jsem viděl až kolem dvacítky.
Neviděl jsem s ním ani jeden film (aspoň ne v době, kdy bych si to pamatoval :( ).
@Fritol (29.03.2019 10:47): Tak já to mám přesně obráceně. Jdi na to, Dva poldové, Jestli se rozzlobíme, budeme zlí, Kdo najde přítele, najde poklad, Dvojníci. V podstatě zbožňuju jejich filmy s mořem, plus buginy. Ale ty novější, jako Superpolicajti z Miami jsou otřes. A vůbec nejhorší jsou Hillem režírovaný Průseráři. Kdo neviděl, ať na to radši ani nekouká.
@Jumas (29.03.2019 10:23): Mé jméno je nikdo je fajn, ale mají lepší westerny, třeba Pravá a levá ruka ďábla, Trumfové eso nebo zmíněný Malý unavený Joe. Popřípadě Budova sólovka Buddy míří na Západ je super. Já mám zas naopak westerny od nich nejraději. :)
Hledám novou muziku, tak vám tu budu asi občas spammovat nějaké klenoty, které objevím, ať jste taky trochu osvěcení - dneska je to album jeptišky Irene O'Connor z roku 1973, která nejspíš začala nový netypický žánr - katolický psychedelický folk - https://youtu.be/l7wtoMnY92A – Enjoy
Tak po velice dlouhé době zkouknutej Jurskej Park z roku 1993 - ale tentokrát už ve 3D - přešel jsem na uložto pro další 3D filmy, hlavně ty které už nejsou u nás nikde k sehnání/kekoupi jako třeba tento, Koralína 3D, John Carter 3D a další. Ale napřed jsem musel přijít na to že v tom nastavení toho videa musím přepnout z originálu na strana vedle strany aby se to přepnulo do 3D zobrazení.
Za mejch mladejch let se cuchal toulen a čikuli, ale nikdy jsem to nezkousel :) Drogy a trava byly vzasade nedostupne. Osobne s tim mam nulovou zkusenost. Tenkrat kdyz sem kouril normalni cigara a bylo me 16 to bylo stejne pres caru jako kdyz si dneska nekdo slehne do zily :) Ale ne, zas tak zasadni to nebylo, ale co jsem v te dobe mel vrstevniky, huleni a drogam neholdoval nikdo na koho bych si ted vzpomel. Spis ty cigara a alkohol.
@ntz (26.03.2019 18:33): "nehulení" v mnohých klubech nikdo moc neřeší, to samé jiné drogy. Není to spíš otázka věku (tvého, tvých kamarádů), než rozdílného chování nové generace?
@AlieN (26.03.2019 18:02): dneska se musi kourit venku, uz nemuzes kourit po hospodach a dneska skoro nikdo nehuli, alespon mi to tak pripada ... navic jsem se o tom se spoustou lidi bavil ... spousta hulicu uz nehuli .. ja sam prestal uplne hulit a driv jsem hulil fest .. hodne mejch kamaradu a vrstevniku taky prestalo
@ntz (26.03.2019 17:55): nehulení se týká jen cigaret, trávu kouří (nebo aspoň někdy kouřil) každý. Hipsteři na které narážíš se sice možná vyhýbají vepřovému a gambáči, ale rozhodně ne drogám
@Zx Atari 500 (26.03.2019 16:58): Já vím, že jsi v jádru dobrý člověk! <3
Možná by stálo za to to udělat ještě před volbama, ale oni by pak možná lidé k takové konině jako jsou volby v tom záchvatu empatie ani nechtěli jít :))