Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení programových chyb

Dneska jsem už párkrát pozoroval duplikování příspěvků v diskuzích, dokonce i mých. Naposledy teď u hry Cyberpunk 2077 se kuler91 odeslal stejný příspěvek 3x. Nevím proč, možná jen momentální vytížení serveru?
Sice jsem to už psal přímo k aktualizaci DH, každopádně na hlavní stránce v kartě "Právě vychází" když nějaké hry mají stejné datum, tak se co pár minut přehazuje jejich pořadí mezi sebou. Vypadá to, že nemají přiřazené řazení a po updatu kategorií se pořadí generuje náhodně.
Občas pozoruji pády při otevření DH pošty, kdy kliknutím na nepřečtenou zprávu se mi jakoby na sekundu zobrazí, ale vzápětí znovu spadne do režimu nepřečtené zprávy. Navíc se mi párkrát stalo, že se mnou odeslaná zpráva dublovala. Podobné to bývá u reakcí na diskuzní příspěvky, kdy se mi po kliknutí na "Reagovat" dubluje ten, na koho chci zareagovat.
Při hledání ve vlastních hrách se mi velice často stává, že nevyjíždí dialog pro upřesnění štítků. Zobrazí se z něj jen pár pixelů. Text tam ve skutečnosti je a dá se na to kliknout (když se člověk strefí), takže se štítek do vyhledávání přidá. Ale moc příjemné to není, a pokud člověk neví, jak se jmenují jeho štítky, tak má problém. Zajímavé je, že se to stává pouze u vyhledávání. U přidávání štítků na profilu konkrétní hry ten dialog vyjede vždycky správně. Firefox v poslední verzi.

Takto to vypadá: https://i.imgur.com/W3ayONh.png

V průzkumníku kódu vidím:
<ul class="menu autocomplete" style="left: 1070px; top: 1095px; max-height: 6px; width: 120px; display: none;"><li class="selected"><a href="#" data-tag-id="2">steam</a></li></ul>

To "max-height: 6px;" nezní dobře :-) Když to smažu, tak se to začne zobrazovat správně. Zajímavý je, že když tu stránku obnovím a mám otevřené vývojářské nástroje, tak to všechno funguje perfektně a žádný max-height tam není. Ale když ji obnovím bez vývojářských nástrojů (ty pustím až poté), tak to blbne a max-height tam je.
V seznamu Diskuze ke hrám pod diskuzemi vývojářských studií se pořád ukazují jen hry přidané před platformovým updatem, viz třeba Quantic Dream (chybí konzolovky) nebo Naughty Dog (chybí všechno)
Děje se to jen mě, nebo DH šíleně pomalu reaguje? U některých her hrozně dlouho trvá, aby se otevřela a když píšu pod vícero věcí, tak až při třetím rychlém komentu uvidím můj první.
V seznamu vývojářů se nesprávně ukazuje počet her pro jednotlivé vývojáře. Například (pouze jeden z řady případů) 2x2 Games mají na DH 3 hry, v přehledovém seznamu je uvedeno, že mají pouze jednu. Nebo se to špatně ukazuje pouze mě?
Poslední dobou se mi stává, že když rozkliknu hru která nemám žádné hodnocení od uživatelů stejně v kolonce hodnocení svítí hodnocení (např. 80%)
@Memphis (08.01.2019 22:07): Sice to není chyba řazení příspěvků, ale chyba řazení her v profilu, která přetrvává už od konzolového updatu, ale stejně ji zmíním. Když si v profilu seřadím hry podle jiného, než mnou určeného řazení v nastavení, tak se při kliknutí na políčko "Následující" nebo výběru stránky z rozbalovacího seznamu toto nové řazení resetuje na to původní. Funguje jen "Zobrazit další hry". V klasickém žebříčku to je bez problému.

Jo a taky jen v profilovém žebříčku zobrazuje hra Žhavé léto 3 ½, jako Žhavé léto 3 ½, což je určitě způsobeno tou polovinou a ten problém bude jistě i u dalších her s nestandardními znaky.

Jinak to Žhavé léto tady. V diskuzi to funguje.
@Kwoky (23.12.2018 08:32): Ano, to jsem se přihlásila na notebooku, takže by to odpovídalo. Kdybych to věděla dopředu, tak se hlásím jen přes jedno zařízení. No, příště už to budu vědět. Tak děkuji za reakci :)
Tak achievement Nepřítel spánku asi nikdy nesplním. Poprvé se mi to nepodařilo, když jsem se po osmé hodině ručně přihlásila a když jsem se chtěla přihlásit po deváté hodině ráno, tak už byl vynulovaný. Řekla jsem si, že jsem asi zapomněla, i když mi to bylo divné. Nyní jsem se pokusila znovu a opět nic. Když jsem se přihlásila ručně po osmé, tak už byl zase vynulovaný. Už mi to leze krkem a nebaví mě to vzhledem k tomu, že nejhorší část mám vždy za sebou a pak se najednou něco stane a vynuluje se to.
nainstaloal sem hru ale nejde spustit
hlasi to
aplikaci (0x0000142) se nepodarilo spustit.
zkusil sem prinstalovat ale nic to nepomaha.
Nedostal jsem opakované achievmenty za komentáře u Eragona +10 a u Stardew Valley +20. Hodnocení, které to zaokrouhlilo, jsem dostal cca před 2 hodinami u obou her.
Vypadá to, že mi DH občas připočítává dva body za denní přihlášení místo jednoho. Děje se vám to taky?
odkaz
Všiml jsem si, že v mobilním Chromu je menu tlačítku DH posunuto mimo obraz a musím posunovat obrazovku, dřív to tak nebylo
Je to jenom u mě ?