Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení programových chyb

« Novější Starší »
Stává se mi, že na notebooku (rozlišení 1366x768) mi nejdou rozkliknout štítky,. pokud jich mám zadaných víc, zdá se mi že to souvisí se třetím řádkem, jelikož u jiné hry mám asi 5. řádek a tam se menu rozvíjí normálně.
Objeví se jenom proužek, který nejde rozvinout ani po zadání textu štítku.
Párkrát se mi teď stalo, že mi nepřišla zpráva o opakovaném splnění achievementu (jednou mezitím ale ano). Body se ale normálně přičetly a v kolonce "aktivita" je mám uvedené. Maličkost tedy. Jen to teď není konzistentní.
Jsem na přidávacím whitelistu, tudíž se mi hra při odeslání návrhu automaticky schválí. Od nové aktualizace, kdy se zobrazuje, kdo danou hru schválil, se mi v tomto případě ve zprávě zobrazí "Provedl: /uzivatele//" s odkazem na žebříček uživatelů. Nevím jestli jde úplně o chybu, ale předpokládám, že by se tam měla objevit má přezdívka s odkazem na můj profil.
@MCZ (11.05.2019 13:27): Tak to se omlouvám, mě jsme za to, že již bylo oznámeno vyřešení problému. Spletl jsem si Memphisovu odpověď o opravě, která směřovala na Ronika, nikoli na rippera, jak jsem se mylně domníval. :c) Beru tedy, že věc je stále v řešení, díky.
Hlásím, že tento problém stále přetrvává. Prohlížeče Serpent, Pale Moon (obojí tedy v podstatě Mozilla) a Google Chrome. Zkuste se na to kluci mrknout, díky předem.
@Memphis (02.05.2019 21:21): Když už si upravoval Æon Flux, tak bys taky mohl DH naučit najít znak Æ při vyhledání "ae". Uvádět lživý alt název "Aeon Flux" jen kvůli tomu, aby to DH uměla najít, mi přišlo blbé.
Stále mám v profilu tu předešlou hodnotu údajů u hodnocených, vlastněných a dohraných her. Zároveň jsem si teprve někdy minulý týden uvědomil, kam tato promazávání a zásah do vykonané aktivity vedou. Dost nemilé.
Prosím o úpravu url her, které mají v názvu japonské znaky. Konkrétně:
"64 Ōzumō" (id 13983) je aktuálně "64-zum", mělo by být spíš "64-ozumo"
"Fire Emblem: Ankoku Ryū to Hikari no Tsurugi" (id 14148), kde "ry" by mělo být spíš "ryu"
to samé u 14190, 15510, 15532 a 16182.


A podobný zásah bych uvítal i u dalšího speciálního znaku:
"Æon Flux" (id 15965) je nyní "on-flux", prosím o změnu na "aeon-flux"
Zdravím všechny,
mám problém s achievementem "Nefalšovaná loajalita". Měl jsem započítáno cca 40dní a dnes mi to skočilo na dva. V aktivitě mám vše v pořádku, budu vděčný za každou radu.
Když je vývojář u profilu hry přiřazený pod více rolemi (jako třeba autor PS4/XOne portů), tak se ty hry v různých dalších seznamech objevují víckrát. Například u Blind Squirrel Games se BioShock Infinite víckrát ukazuje v seznamu vývojářů (a obě verze každého Bioshocku se počítají do počtu her), v posledních hodnoceních na profilu vývojáře nebo v seznamu diskuzí k hrám.

A ještě jedna věc, co asi není úplně chyba, ale spíš návrh: šlo by, aby se v případě, že je vývojář uveden jako autor portu, tak aby se v posledních hodnoceních na jejich profilu zobrazovaly jen hodnocení pro ně relevantních verzí, jako třeba pouze PS4/XOne verze Bioshocků u Blind Squirrel?
Už jsem to tu párkrát hlásil, ale možná to zapadlo. Nesouhlasí mi celkový počet her na záložce Hry, kde je číslo 670, ale správně by jich mělo být 633, což je i v záložce Všechny hry. Před časem jsem rušil nějaká hodnocení a ten rozdíl je nejspíše v tom.
Natrefil jsem na komentář, který má stejný počet plusů i mínusů (6 a 6). Nicméně toto skóre není vidět. Pouze když přidám plus, tak se správně zobrazí "+1 (7-6)". Nebo když přidám mínus, tak se správně zobrazí "-1 (6-7)". Ale když je odeberu, tak hodnocení zase zmizí.
Jak došlo k tomu promazání některých her a smazání komentářů, tak mi to stále zobrazuje 78. Je jich nyní o jeden méně. Počítal jsem celé od začátku. Jinak to mám pochopitelně zálohované.
Tak nevim, ale za prihlaseni 10.3 v 00:05 mi to pridalo bod 6x po sobe.
Denní přihlášení 10.03.2019 00:05 (16 hodin) +1 (1898)
Denní přihlášení 10.03.2019 00:05 (16 hodin) +1 (1899)
Denní přihlášení 10.03.2019 00:05 (16 hodin) +1 (1901)
Denní přihlášení 10.03.2019 00:05 (16 hodin) +1 (1901)
Denní přihlášení 10.03.2019 00:05 (16 hodin) +1 (1902)
Denní přihlášení 10.03.2019 00:05 (16 hodin) +1 (1903)

me ty body jsou celkem jedno, ale nekomu kdo na to trpi by to mohlo vadit, spravne to asi nebude ze? Nebo ze by nejaky Bonus? :))
Dneska jsem už párkrát pozoroval duplikování příspěvků v diskuzích, dokonce i mých. Naposledy teď u hry Cyberpunk 2077 se kuler91 odeslal stejný příspěvek 3x. Nevím proč, možná jen momentální vytížení serveru?
Sice jsem to už psal přímo k aktualizaci DH, každopádně na hlavní stránce v kartě "Právě vychází" když nějaké hry mají stejné datum, tak se co pár minut přehazuje jejich pořadí mezi sebou. Vypadá to, že nemají přiřazené řazení a po updatu kategorií se pořadí generuje náhodně.
Občas pozoruji pády při otevření DH pošty, kdy kliknutím na nepřečtenou zprávu se mi jakoby na sekundu zobrazí, ale vzápětí znovu spadne do režimu nepřečtené zprávy. Navíc se mi párkrát stalo, že se mnou odeslaná zpráva dublovala. Podobné to bývá u reakcí na diskuzní příspěvky, kdy se mi po kliknutí na "Reagovat" dubluje ten, na koho chci zareagovat.
Při hledání ve vlastních hrách se mi velice často stává, že nevyjíždí dialog pro upřesnění štítků. Zobrazí se z něj jen pár pixelů. Text tam ve skutečnosti je a dá se na to kliknout (když se člověk strefí), takže se štítek do vyhledávání přidá. Ale moc příjemné to není, a pokud člověk neví, jak se jmenují jeho štítky, tak má problém. Zajímavé je, že se to stává pouze u vyhledávání. U přidávání štítků na profilu konkrétní hry ten dialog vyjede vždycky správně. Firefox v poslední verzi.

Takto to vypadá: https://i.imgur.com/W3ayONh.png

V průzkumníku kódu vidím:
<ul class="menu autocomplete" style="left: 1070px; top: 1095px; max-height: 6px; width: 120px; display: none;"><li class="selected"><a href="#" data-tag-id="2">steam</a></li></ul>

To "max-height: 6px;" nezní dobře :-) Když to smažu, tak se to začne zobrazovat správně. Zajímavý je, že když tu stránku obnovím a mám otevřené vývojářské nástroje, tak to všechno funguje perfektně a žádný max-height tam není. Ale když ji obnovím bez vývojářských nástrojů (ty pustím až poté), tak to blbne a max-height tam je.
V seznamu Diskuze ke hrám pod diskuzemi vývojářských studií se pořád ukazují jen hry přidané před platformovým updatem, viz třeba Quantic Dream (chybí konzolovky) nebo Naughty Dog (chybí všechno)
Děje se to jen mě, nebo DH šíleně pomalu reaguje? U některých her hrozně dlouho trvá, aby se otevřela a když píšu pod vícero věcí, tak až při třetím rychlém komentu uvidím můj první.
V seznamu vývojářů se nesprávně ukazuje počet her pro jednotlivé vývojáře. Například (pouze jeden z řady případů) 2x2 Games mají na DH 3 hry, v přehledovém seznamu je uvedeno, že mají pouze jednu. Nebo se to špatně ukazuje pouze mě?
Poslední dobou se mi stává, že když rozkliknu hru která nemám žádné hodnocení od uživatelů stejně v kolonce hodnocení svítí hodnocení (např. 80%)
@Memphis (08.01.2019 22:07): Sice to není chyba řazení příspěvků, ale chyba řazení her v profilu, která přetrvává už od konzolového updatu, ale stejně ji zmíním. Když si v profilu seřadím hry podle jiného, než mnou určeného řazení v nastavení, tak se při kliknutí na políčko "Následující" nebo výběru stránky z rozbalovacího seznamu toto nové řazení resetuje na to původní. Funguje jen "Zobrazit další hry". V klasickém žebříčku to je bez problému.

Jo a taky jen v profilovém žebříčku zobrazuje hra Žhavé léto 3 ½, jako Žhavé léto 3 ½, což je určitě způsobeno tou polovinou a ten problém bude jistě i u dalších her s nestandardními znaky.

Jinak to Žhavé léto tady. V diskuzi to funguje.
@Kwoky (23.12.2018 08:32): Ano, to jsem se přihlásila na notebooku, takže by to odpovídalo. Kdybych to věděla dopředu, tak se hlásím jen přes jedno zařízení. No, příště už to budu vědět. Tak děkuji za reakci :)
Tak achievement Nepřítel spánku asi nikdy nesplním. Poprvé se mi to nepodařilo, když jsem se po osmé hodině ručně přihlásila a když jsem se chtěla přihlásit po deváté hodině ráno, tak už byl vynulovaný. Řekla jsem si, že jsem asi zapomněla, i když mi to bylo divné. Nyní jsem se pokusila znovu a opět nic. Když jsem se přihlásila ručně po osmé, tak už byl zase vynulovaný. Už mi to leze krkem a nebaví mě to vzhledem k tomu, že nejhorší část mám vždy za sebou a pak se najednou něco stane a vynuluje se to.
nainstaloal sem hru ale nejde spustit
hlasi to
aplikaci (0x0000142) se nepodarilo spustit.
zkusil sem prinstalovat ale nic to nepomaha.
Nedostal jsem opakované achievmenty za komentáře u Eragona +10 a u Stardew Valley +20. Hodnocení, které to zaokrouhlilo, jsem dostal cca před 2 hodinami u obou her.
Vypadá to, že mi DH občas připočítává dva body za denní přihlášení místo jednoho. Děje se vám to taky?
odkaz
Všiml jsem si, že v mobilním Chromu je menu tlačítku DH posunuto mimo obraz a musím posunovat obrazovku, dřív to tak nebylo
Je to jenom u mě ?

Diskutující (10)