Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@Sasakr (15.08.2019 00:05): GTA Chinatown Wars je asi nejlepší hra co jsem na telefounu hrál, pak mě bavilo monument valley, framed, carmageddon. A je tam bard's tale, ale zatím jsem nehrál.
Lidi, doporučte mi, co hrát na Huawei P8 lite. Poté, co jsem vyhodnotil, že všechny android hry jsou na prd, protože tam není nějaká rozumná kampaň, jen samý ptákoviny a balast okolo, jsem si stáhl emulátor na PS1 a zjistil, že Medal of honour ani Delta force urban warfare, mě taky už úplně nenaplňují. Můžete mi podle mých hodnocení zde doporučit nějakou android, PS1 nebo jinou emulovanou hru, co mě chytne a bude podporovat gamepad? V sobotu mě čeká šest hodin ve vlaku... Díky
Tak jakože jak jsem od knihy Jasona Schreiera Krev, pot a pixely nic moc nečekal, tak je napsaná příjemným stylistickým stylem. Jen škoda, že si nevybral i vývoj závodních či FPS her, třeba by mne moc zajímal vývoj Need for Speed: Underground 2, DOOM 3, Half-Life 2, S.T.A.L.K.E.R., či první a aji druhé Far Cry.

Btw, malá ochutnávka je ve SCORE #305 - Vývoj třetího Zaklínače.
Tak jelikož se tu budou asi spíš lidi jen chlubit, tak já dám svých 20% (to kdybych šel cestou jistoty, tak jsem musel udělat víc :D)... ale mám pocit, že to není o tom, že to je pro mě starší doba, ale já se obecně moc nezajímám o to, kdo za čím stojí a jména konkrétních lidí, to už vůbec ne :-)
Váš výsledek: 85 % - Dobrá práce, jste oficiálně staří. Ale byly to dobré časy, že?

Test ale hodnotim negativne. Spalil jsem se na otazkach ohledne pohlceni. To tam nemelo co delat.
@leebigh (11.08.2019 15:14): tak jste mel pravdu, má webovka nemá má ve zdejší databázi místo, respektuju to. Na druhou stranu je super, že to třeba pomohlo informovat o tom, že je možna na čase neco změnit. PWA her bude časem přibývat, a s nástupem web.asembly to bude vidět ještě víc. Například unity player už takto běží, a tedy v browseru už si zahrajete i tituly s pokročilou grafikou. Btw prvnich 30 lidi co zvladne v uprk.cz do 30.8. vsech 5 dennich levelu (kterykoliv den), ten ma u me k dispozici darkovy kod na jeji android verzi. Staci pak napsat nick ve scoreboatdu a den. Enjoy.
Btw, právě jsem zjistil, že v kroměřížské knihovně už mají Krev, pot a pixely od Jasona Schreiera, v pondělí - jestli mi je nějaký Kroměřížan nezkonfiskuje (o čemž ale pochybuju) - si pro ně jdu.
Napadá Vás co by to podle těchto indícií mohlo být za hru: rébusy-Gronsko-důl ???
Včera jsem jel o půl deváté večer tramvají a přede mnou seděla žena 30+ a na mobilu sledovala streamy z PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS. Překvapilo mě to hned v několika ohledech, nemluvě o tom, že to bylo poprvé, co jsem viděl footage z téhle hry (a dokud jsem neviděl, co tam vyhledávala, přemýšlel jsem, jestli je to nějaká nová verze Counter-Strike...
@leebigh (10.08.2019 10:44): díky oběma uvidíme co de bude dát udělat (jestli to někdy do steamu dostanu), a napadá Vás něco co bych měl ještě vylepšit? hru čeká ještě pár změn co se týče infa o tom který v žebříčku aktuálně jste, tutorial a pak trochu zapracuju na obtížnosti a zvuku. S poslední verzí jsem udělal smrtelné kostry a možná to je teď až příliš snadné...
@leebigh (10.08.2019 01:36): ah, mel jsem si to pečlivěji prostudovat. Diky. Každopádně na play store už je v předběžném přístupu. Ale databaze zatím koukám nemá platformu android. Každopádně jsem web volil z důvodu přístupnosti k hráčům. No a pokud zamítnou, tak se nic neděje, zkusim to jinde. No myslim že ty podminky stejne časem bude nutno revidovat pro možnosti roku 2019.
@devbobcz (10.08.2019 01:20): Já vidím problém v tomhle: "Nepřidávejte prosím hry určené pro hraní pouze v internetovém prohlížeči". Takže přidání vidím reálně až to bude na WinStore.
Ale nechme to na schvalujícím, Já jsem v tomto směru malý pán.
@leebigh (09.08.2019 22:02): je to progresivní web aplikace, tedy dá se nainstalovat například do chrome browseru, nebo firefoxu, i do noveho edge (návod klidně popíšu). Jako taková umí běžet i bez netu, ale člověk si musí když je online nastahovat aktuální mapy. Brzo to vydám i v google play(cca měsíc), za symbolickych 30Kč, ale v podstatě dostanete to samé co na webu. S tim rozdílem, že v té play verzi chybí paypal donation tlačítko. Později zkusim i windows store.