Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Áno, sme zaujatí proti ženám a je potrebné hľadať dôvody, aby žena nemohla byť VIP. U Daysi to môže byť napríklad to, že si každú chvíľu mení avatar :)
@Myshka (08.04.2014 20:57): Pis komentare, hodnot, edituj popisky, pridavej hry a treba z tebe bude VIP taky, pokud bys to teda chtela, protoze VIP neni nic jinyho, nez prace navic. Tou Akheerou jsem chtel naznacit, ze to fakt neni nijak genderove podmineny.
Když nová VIP tak jedině ženy, buďte chlapci více otevření, takhle už začínáte působit jak parta bůzerantů kouřící si vzájemně cigarety. Nechápu proč nepřijmete nějaké uživatelky mezi sebe. Je nás tu dost! Stačí je slušně oslovit!
BTW kdo Gunarovi zamitl ty trialy k Age of Empires? Resp. tos myslel vazne, doktore? :-)
@ugraugra (07.04.2014 16:12): Já tvrdím že by pomohlo přibrat další VIP když už ti ostatní nejsou tak aktivní jak byly. Navrhoval jsem třeba jazze, klidně si myslím že třeba Eru by tam byl též aktivní a je spousta dalších lidí kteří by zlepšili chod DH jako VIP.

Do admin diskuzí nevidím tudíž nemůžu posoudit jak to tam vypadá.

Co se týče Escape Goat a třeba Jazzpunk tak tam mi jde o to, oprav mě jestli se pletu, že sis to navrhl a schválil sám. Myslím že je lepší když by se ti na to podíval jiný VIP aby jsi to měl správně a provedl takříkajíc kontrolu kvality jak to tady bývá zvykem. Pokud to ale není pravidlem, a VIP si mohou schvalovat své vlastní návrhy tak to beru zpět. Jen sem si zatím nevšiml že by se to tak dělo.
@Jack_Dark (03.04.2014 11:35): Reaguju trochu pozdě, protože to tady nečtu, ale byl jsem na to upozorněn a chtěl bych k tomu něco říct.

To, že ted pravidelně schvalují návrhy jen 3 VIPčka neznamená, že ostatní na to kašlou. Asi by sis měl uvědomit, že i my jsme jenom lidi a žijeme vlastní život, ve kterém se třeba mohou vyskytnout období, kdy dostáváš záhul z více směrů a nemáš čas vůbec na nic, natož na schvalování her. Rád se tomuhle webu věnuju, ale pořád je to jen dobrovolná činnost a má to nižší prioritu než třeba napsat diplomovou práci a dodělat školu.

Trochu mi vadí, jak si tady pořád stěžuješ že ostatní VIP nic nedělají a kašlou na to. Věř tomu, že jak to ted stojí na trojici Virus, Gunár a Matt, tak v minulosti byly období, kdy to zase všechno táhli Psyx, Nate, atd. a vypadalo to, že tehdá by to bez nich taky šlo do kytek. To, že jsou ted málo aktivní neznamená, že nechytnou druhou slinu a zase nezačnou. Aspon já mám v plánu se do schvalování zase pustit až vyřeším pár důležitějších věcí ve svém životě. Oni to můžou mít podobně.

Důležité je, že to VIPčka jako celek zvládají obsluhovat a přestal bych hrotit kdo to tady momentálně táhne a kdo ne. Plus zapomínáš na další věc a sice, že úlohou VIP není jen schvalovat, ale třeba i poskytovat názory v admin diskuzi, když tam Memphis nadhodí nějakou důležitou otázku týkající se budoucího směřování webu.

A co se týče samoschválení Escape Goat - měl jsem hotovej koment a byl jsem nedočkavej. Sue me. Nechápu, proč ti to tak leží v žaludku.
V novém týdnu nabízím pro členy DH100 plošinovku A.R.E.S Extinction Agenda a steamovské speciální vydání strategie Tropico 3. Čas na přihlášení je do pátku.

Výherci z tohoto týdne jsou Drolin, který získal hru Sanctum a Karasman vyhrál Hack Slash Loot, takže si to užijte. ;-)
Probůh, co se to tu děje? Proč mi právě psal nějaký Jus, že se bije za nespravedlivě obdržené minusy komentářů? Co to proboha je, nespravedlivě obdržené mínus? To je teď nějaká povinnost vysvětlovat, proč jste někomu mínus dali?
Největší konzolista jsem na databázi já, a to ani konzoli nepotřebuji :).
@RNDr. Gunár Pavel (04.04.2014 10:05): Před dvěma lety jsem tu ještě hlásal, že konzole na DH nechci, ale ona je to v dnešní době už opravdu povinnost. Sám jsem se před pár týdny stal vlastníkem PS3 a už se těším, až začnu dohánět resty. Právě začínám s Red Dead Redemption. Tělem i duší jsem ale i nadále PCčkářem. :)
@Walome (04.04.2014 11:22): Ne to néni. PC je na rozdíl od konzolí otevřená platforma. A taky je tu rozdíl v ceně her. Ale pokud tím chtěls říct, že žabomyší konzole vs PC flamewar sů nesmyslné tak to jo.
@LIUWIL (04.04.2014 12:29): Zajímavá cesta. Ano, plynulost, to je pravda. Zrovna včera jsem hrál Batmana a FPS klesalo až komicky nízko. Před koupí konzole jsem myslel, že nic takového mě nečeká a ono ano.
A svobodná hipster scéna mě moc nezajímá, ale tak PC mám pořád. Je tu ta příjemná volba. A s PS+ je výborná věc.
@Walome (04.04.2014 09:37): Já bych mohl vyprávět ten samý příběh, ale jsem v něm mnohem dál. Z PC hráče se stal konzolista, který zjistil, že na konzolách není špatně, ale po pěti letech došel k závěru, že na PC je přece jenom lépe a to nejenom graficky, plynulostí hry, ale taky finančně. Navíc na konzolách nikdy nebude tak rozvinutá scéna svobodných vývojářů, jako na PC. Dnes to ještě necítíme, protože je to všechno ještě v plenkách. Když se ale například i taková postava jako Cliff Beszinski nechá slyšet, že na už neudělá ani jedinou hry vydanou na fyzickém disku a jeho příští hra bude čistě PC zážitek, něco to určitě znamená.
Nicméně já jsem tehdy PC úplně vzdal. Nechal jsem si jenom HTPC na internet a filmy, absolutně všechno jsem kupoval na konzole. Teď jsem si nechal Xbox360 jenom kdyby náhodou, ale už na něm hrají hlavně sourozenci.
Rozdeľovanie na konzolistov a písíčkárov treba brať iba ako menšie kamarátske prekáranie a postrkovanie. Už sa teším, ako sa budeme podrypovať po zavedení konzolistickej sekcie! :-)
@Walome (04.04.2014 09:37): Konzolistou v pravém slova smyslu nejsi, dokud na ně nezačneš kupovat multiplaty. Stejně tak není někdo PC hráčem ani na papíře, když si nakoupí pár starých klasik na gogu a her z akcí na Steamu, ale multiplatformní novinky si dál kupuje na konzole. Ani hraní Stacraftu II/Total War, které si na konzolích prostě nezahraje z něj "PC hráče" neudělá.
@Jabba (04.04.2014 09:33): Nejde ani tak o kladný vztah, ale o to, že dnešní hry jsou prostě dělaný na konzole. A všechny exkluzivky, co jsem zatím hrál (GOW, Alan Wake (svého času), Fable 2, RDR, TLOU) stály za to.
Pravdou ale zůstává, že na PC ty hry prostě vypadaj líp, a to výrazně.
@Jabba (04.04.2014 09:28): O tom, jak se z PC hráče (já) stal PS hráč (já). Bylo to prý moc krátké a ploché, s čímž jsem souhlasil. Každopádně teď jste ochuzeni o mé velké myšlenky :)