Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sport

@kristmeister (13.05.2023 09:33): Tak v tom případě ať Florida vyřadí i Carolinu a postoupí až do finále. Carolinu tam fakt nechci. A finále Dallas/Vegas - Carolina by bylo úplně příšerný, takže doufám, že Seattle a Edmonton ještě něco předvedou.
Tak Torronto venku, Florida boří veškeré analýzy expertů a naprosto zaslouženě jde dál. A pokud Vegas přestane faulovat, tak příští zápas je jejich :)
No Hrubcovi se to dnes moc nepovedlo, jak zaznělo, lapačka mu dnes hořela a pálila. :)
No, kluci maj na čem pracovat, tohle by na Švýcary a Kanaďany nestačilo. Každopádně bych už asi nechal Hrubce koukat na turnaj z hlediště, protože dneska měl zas formu jako na olympiádě :)
@Jumas (12.05.2023 14:05): Ale dneska jim vypadlo New Jersey a dle zpráv všichni pojedou, takže rázem budou mít na jména sestavu na úrovni Finů ;) Slovensku nevěřim, budou rádi, když udělaj čtvrtfinále. Bohužel je to jen výběr český a slovenský extraligy.
@Ross (12.05.2023 08:11): Jak píše rikuhahl, že budem hrát v Praze je tutovka. Nemáme žádnej důvod, abysme jako Slováci v roce 2019 hráli v menšim městě. Kvůli návštěvnosti by bylo ideální, kdybysme my s Němcema hráli v Praze a Slováci s Polákama v Ostravě. Přesun můžem udělat jen jeden, tak snad se to dobře nalosuje.

@rikuhahl (12.05.2023 11:30): Že si s těma Švýcarama nedáš pokoj, ty budou brát maximálně bramboru, protože ta jejich hvězdná sestava z Kodaně se už dávno rozpadla. Jenom Ambühl jede už asi na 50. MS :)

Dneska to vidim tak na 2:4. Nečekal jsem, že věříš Slovensku.
@Ross (12.05.2023 08:11): V Praze budou hrát, to je jasný. Slováci v Ostravě a teď je jenom otázka, kde budou hrát Poláci, těm by Ostrava slušela taky, protože jich je v dojezdový vzdálenosti tak 5 milionů :)

@Strady (12.05.2023 10:07): Škoda, ale komentovat si to tu budem i tak ;) Medaile vidím Švýcarsko, Finsko, Česko. Dnešní zápas 5:1 :)
Dneska nám to MS začíná a hrajeme hned proti Slovákům. Bohužel jsem v práci, tak z toho nic neuvidím.

Já jsem ve stavu, kdy mě po letech začalo to sledování MS bavit. Pěkně doma a nebo v hospodě u plátna, to je jiná atmosféra. Příští rok se chystám na MS do Prahy (nebo Ostrava, záleží kde budou hrát Češi).
@rikuhahl (04.05.2023 15:11): já jsem byl jeden z nich, teda nikdy jsem nenosil vlaječky, ale taky jsem se díval vždycky jen na mistrovství a liga mě nikdy nezajímala. Ani NHL nijak zvlášť.
Ale poslední léta jsem dospěl do stavu, kdy už mě nezajímá ani to mistrovství. Myslím, že to nutně není ani o tom, že jsme neúspěšní, jsem prostě na fotbal no :-)
@rikuhahl (04.05.2023 15:11): tak mě MS taky baví, protože v ELH nedokáži pořádně nikomu fandit a NHL se špatně sleduje, čili mi nic jiného nezbývá, ale prostě v konkurenci 6 týmů, které mají reálné šance na medaili a pořádat to každý rok... prostě to nemá ten náboj, že by to bylo až tak speciální, jako třeba olympiáda...
@S4TW (04.05.2023 15:00): MS je vždycky vrchol sezóny, i když pro mě osobně letos už asi vrchol byl a skončil ani ne před týdnem, takže pokud nebude titul mistrů světa, tak škoda :) Ale souhlasím s tebou, že lidi, kteří celý rok o hokej nezavadí a najednou jsou největší odborníci, jezdí po městě s vlaječkama podobně, jsou trapní :)
@Jumas (04.05.2023 10:51): Zacha je jiný případ, ale mě vyloženě štve, jak se fanoušci květnového hokeje můžou vždycky zbláznit, když někdo nepřijede a přitom jejich největší sportovní výkon bývá těch pár kroků pro lahváče do ledničky... obecně nemám tohle období vlastně rád, protože mi vadí, jak to sledují lidi, kteří o hokeji nemají páru, ale mají potřebu se strašně angažovat...
@Strady (04.05.2023 10:26): To mě teda štve, takhle je to vypadnutí Bostonu nakonec celkem k ničemu. Ale tak každej obránce se zkušenostma z NHL se hodí. I když je že třetí obrany/AHL. To víš, Jalonen není Šilhavý anebo je na Zachu už moc starej :) Každopádně Zachy bych se už příště asi ani neptal. Očividně reprezentovat nechce.

@S4TW (04.05.2023 10:48): I když seš po sezóně pomlácenej, tak repre je prostě něco jiného, než klub. Občasné odmítnutí chápu, každému se někdy něco nechce, ale Zacha je v tomhle ohledu prostě sobec. Nakonec je to jeho věc. Sám si ty dveře teď zavřel.
@Strady (04.05.2023 10:26): já si myslím, že by ho letos už nezvali, kdyby se neměl takovou sezónu, jakou měl, ale tohle už asi byla fakt jeho poslední šance... nicméně ten formát každý rok MS je fakt na prd, mě by se taky nechtělo každý rok dojet ještě po náročné sezóně na MS, v podstatě bez dovolené, plný zklamání, já se těm hráčům nedivím, že to odmítají a nechápu to neustálé odsuzování (Zacha, to je samozřejmě trochu jiný případ)... není moc hráčů, kteří občas neodmítli...
Krejčí ani Pasta a největší škoda je, že nemůže Zacha ach jo "nemůže z osobní důvodů" proč ho pořádně nepoprosí, nezkusí dát nějaké bonusy na víc, po zápase namasírovat kulky ve sprše od Jalonena. Tohle je zahozená šance, která se nemusí opakovat, pěkný provar o Jalonena.
@S4TW (03.05.2023 08:39): Sám říká, že rameno se lepší a kdyby postoupili určitě by byl už v pohodě. Takže má čas. Může vynechat i první zápasy, spíš jde o Boston udělá zdravotní prohlídku a řekne ne.
@S4TW (02.05.2023 09:59): S Pastou počítám, ten dorazit musí. Krejčí asi nedorazí no, pokud tedy to zranění už nedoléčil. U Zachy je to 50 na 50, nakonec tu pozvánku vždycky odmítne, ale Karrimu třeba ne. Zbořil se jako obránce hodí a Lauko by podle mě taky západ. Navíc teď je volnej i Chytil, tak jsem zvědavej, kdo dorazí. Z dalších kol už asi nikdo.
@Jumas (01.05.2023 10:49): No, já bych se ani nedivil, kdyby nikdo z Bostonu nedorazil. Krejčí bych se hodně divil, jelikož hrál jen poslední zápas a to ještě zdaleka nedoléčený. U Pasty bych si taky nebyl jistý, že je 100% ok a navíc ta hořkost letos bude tak veliká, že bych se mu nedivil, kdyby prostě nechtěl dorazit. Zacha sice slíbil, že dojede, ale všichni víme, jak to s repre má a kdyby se mu náhodou nedařilo, tak to dostane jako kdysi dostával Červenka... a zbytek jsou tak nějak hráči o ničem, respektive rozhodně ne rozdílový (Nosek, Zbořil, Lauko)...

Jinak letos rozhodně přeji Carolině :)
@Strady (01.05.2023 11:12): To tak je no. Pravidla musí být uzpůsobena tak, aby byla výhodná pro toho, kdo dá víc :)

@kristmeister (01.05.2023 11:34): Jestli to bereš podle Čechů, tak v Dallasu máš Faksu a Blümela, na Floridě Gudase, v Torontu toho Kämpfa, v Carolině Nečase, v Rangers Chytila a v Jersey Paláta. Ale já teda týmům nefandím podle toho, kolik v něm je Čechů, ale jak jsou mi sympatické, a to se dá z těchto týmů říci jen o Torontu a Jersey, možná ještě o té Floridě.
@Jumas (01.05.2023 10:49): Ono nejde ani tak o čas jako o momenty. Na druhou stranu to co předváděl Liberec jak se váleli, tahali čas jak mohli, tak se není čemu divit. Mě štve kdy se řekne tu penaltu si rozhodčí obhájí, co to jako je buď je nebo není. Jak ruka s Plzní, prostě si udělali pravidla tak aby se dali co nejlépe ohýbat na obě strany.
@kristmeister (01.05.2023 07:22): Mrzí mě to jen kvůli Pastovi, kterýmu bych ten SC fakt přál. Jinak Boston rád nemám a na MS nám rázem stouply šance na medaili, takže za mě je vypadnutí Bostonu skvělá zpráva. Ta honba za prezidentským pohárem se ve většině případů moc nevyplatí.

Osobně bych si přál ve finále Západní konference Seattle a Edmonton a v té východní Toronto New Jersey. No a pak Edmonton s Torontem ve finále by byl sen. Go Kanada.

@Dan9K (01.05.2023 01:04): Je vidět, jak jsou na DH pražský týmy populární. A viděl jsi ty pořadatele v Budějovicích? :)

@Richmond (01.05.2023 08:31): Ta výhra Sparty v nastaveným čase je hodně trapná no. Zvlášť, když se dle dnešní módy nastavovalo 9 minut a poslední gól pad v čase 90 + 14 :)
@Richmond (30.04.2023 22:02): Tak včerejší dvě penalty Sparty byly taky slušný, i ta předešlá s Plzní. Naše liga stoka, která se z toho nikdy nevyhrabe a ani nechce. Stačí se podívat jak se chová Beber u soudu.


@kristmeister (01.05.2023 07:22): Já obdivuji McDavida a přál bych much titul i Draisatl není k zahození :D

@rikuhahl (01.05.2023 07:36): Snad Pastu Boston pustí a bylo by potřeba i Krejčího. Přece jen je něco jiného Pasta s Krejčím a bez něho, až bych řekl, že ten rozdíl je docela podstatný.
@kristmeister (01.05.2023 07:22): Je až vtipný, že udělali rekord v bodech a výhrách a pak hned skončej, ale neni to nic, co by se nestávalo relativně často. Aspoň třeba díky tomu vyhrajeme MS :) Mně vypadlo Colorado, takže taky nemám dobrý ráno. Takže moje jediný koně už jsou Seattle a Toronto, ale na pohár nevim, nevim.
@Jumas (28.04.2023 20:30): & @rikuhahl (28.04.2023 20:38): Pánové buďte rádi za Hradec, co hrál. Jelikož Spartička to je banda nýmandů, z toho bolely oči.
Třinci poklona o tom žádná, už to zavání Vsetínskou érou. Snad příští rok vyhraje někdo jiný, když to není Sparta, tak mám rád když titul vyhrávají i jiná mužstva.