Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sport

Jj, napínavý to bylo, ale ten systém je docela bizár... nicméně, Ondra měl štěstí na tu rychlost, škoda, že to prokaučoval v boulderu... příští olympiáda by mu ovšem konečně mohla cinknout :)
@samorost (03.08.2021 19:41): Prý je v Tokiu rychlá dráha. Co jsem koukal, tak i v rozbězích řada běžců zaznamenala alespoň olympijské rekordy, takže počítám, že ten svěťák na čtyřstovce nějakou dobu vydrží.
Krejčíková se Siniakovou vybojovaly olympijské zlato, když proměnily pátý mečbol. Hrály dobře, co jsem ten konec sledoval. Gratulace.
@Jumas (30.07.2021 12:32): Taky jsem byl přesvědčený, že si jde letos pro Golden Slam, ale už tak musím poslední roky snášet, jak Federera okrádá o většinu rekordů, tak nemůže mít všechno :-) Wimbledon 2019 mě bolí dodnes.
A Djokovič prohrál a zahraje si jen o bronz, to je velký překvapení teda.
To je den, opravdu Velký pátek :) Krpálek je neuvěřitelnej, že dokázal dvakrát vyhrát OH a to v různejch kategoriích.
@Jab (30.07.2021 11:24): ja primo sam Judo nedelal .. resp. zkousel jsem asi ja nevim pul roku 2x - jednou kdyz jsem byl malej skolak a podruhy nekdy na gymplu asi kdyz mi bylo 16-17, ale nebavilo me to .. ale na Judo chodi nas mladej a bavi ho to, u tech deti je to spis zabava, potom se z toho stane drina a ty musis mit nejaky zapasnicky geny, aby te tenhle styl sportu bavil .. Vilda Sefl trenoval (taky) na Sparte atletiku ..
Já jsem nikdy moc tedy nebral to hodnocení zemí podle medailí. Země která má 3 zlatý a nic víc je před zemí, která má 2 zlatý, 30 stříbrných a 25 bronzových...Přitom já bych raději byl tou zemí s 57 medailemi :)) Dřívávějc dělali pořadí zemí podle počtu bodů za 1.-6.místo, což bylo dle mého spravedlivější.
Co btw koukám, tak už teď je to nejhůře čtvrtá olympiáda ze sedmi absolvovaných (v historii samostatné ČR). A to ještě kandidátů na medaile máme dost!
Tak další zlato, asi nejjasnější a Krpálek v semifinále. A stříbro na Slovensko je taky dobrý.
@Zx Atari 500 (29.07.2021 22:05): Jasně, že je to o penězích, které v Plzni už asi došli a Slavia je díky tý injekci bezkonkurenční, ale někdy maj hráči i nějakýho slabšího týmu formu a udělaj aspoň tu skupinu. Teď musej Ska a Plzeň zabrat a postupovat, co to jen pude.
@Jumas (29.07.2021 21:52): Tak Jablonec je to same v blede modrym. Drolinovo galaktikos dostanou naklad od Celtiku a nazdar. Sparta neexceluje, ale do evropy patri( 2x 4:1 nedavno s Celtikem), stejne jako Slavka. Mame jen dva kluby, ktery muzou trochu konkurovat. Plzen, pokud se nestane zazrak ( a s Bilkem asi tezko), tak do tri let padne na uroven tedlech odevzdavacu koeficientu :) Je to skoda, ale jak nemas prachy, tak mas smolika a tady maj prachy dlouhodobe jen dva tradicni tymy. Ono si staci vzpomenout na Slavku pred zlutejma..