Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Software

« Novější Starší »
@FildasCZ (03.02.2019 09:17): Pokud počítač používáš na net, tak bys opravdu neměl XP používat - kvůli bezpečnosti, protože nemáš aktualizované záplaty apod. Ale mám pocit že tys to nikdy neřešil :-)
Já jsem používal tu starou Operu s mailovým klientem a spoustou integrovaných věcí, než ji ořezali.

@Jab (02.02.2019 18:03): Nepsali náhodou kdysi, že tam bude i mailový klient ?
@samorost (02.02.2019 22:09): Díky vůbec mi to nevadí.@Jab (02.02.2019 18:03): Jak to, že bych na xp jet neměl ? Nevím, proč ale s 2 giga ram grafika nějaká z roku 2009 hd 3850 myslím a procesor amd nevím co. Je rychlejší, jak muj notas 4 giga ram gt 325m.

Používám to hlavně na hodně stránek :). Notas už hodlám zaměnit za lepší pc po těch 8 letech.@leebigh (02.02.2019 17:06): Ok zkusím, i kdžy je divné, že až tedka mi vyskočilo upozornění, proto že firefox byl jediný prohlížeč podporující xp :D, která skončila v roce 2017.
Nezná někdo nějaký prohlížec funkční pro xp ? Nechci se ho zbavit, ale bohužel psolední firefox ukončil podporu v 2017.
A ted nejdou přehrávat videa ani na chrome ani na firefoxu ani na exploreru. Pred 3 týdny to šlo, ale bud nejde obraz, a nebo to padá a nebo načtu jiné video a je tam to samé. Musím refreshnout celou stránku.
@FildasCZ (24.01.2019 13:35): tak překlad přes foťák není žádná novinka. Nicméně pořád je to jen Google translate takže žádná sláva.

Já po přechodu na android nestačím zírat na ten překlad popisu aplikaci v Google play. A to jsem nenašel jak to dát do angličtiny. Asi se musí dát celej telefon. Děs. Ale zas abych byl spravedlivej, tak oproti pojebanymu Microsoftu Google existenci Český republiky alespoň neignoruje.
Tak všiml jsem si poprvé na mobilu, že díky překladači si mohu překládat hry.
Rozumět. Zamířím fotákem na text a bud mi to přeloží rovnou = ne příliš čistý překlad a nebo to vyfotím a veškerý text to přeloží sice je to horší, jak normální překlad, alespon člověk ví oč běží cca.

Neznáte něco podobného a přesnějšího ? Pamatuji, že jsem nalezl kdy si program na překlad, kdy stačil udělat screen. A program vzal s obrázku text a přeložil, ale je to pár let zpátky.
Tenktár se i vyvíjel program, který automaticky překládal hry :), ale nedokončili ho.
Hm, tak jsem se po 4 měsících pokusil přihlásit k Discord ale ihned po vybírání těch debilních obrázků (ne fakt nejsem robot) mám hezkou hlášku New login location detected, please check your e-mail, přestože to zkouším ze stejného PC a pochopitelně v emailu nic. :(
Hm s takovou se asi nepřihlásím.
Mám trochu jiný problém, než Romča. Syn si nějakým způsobem úplně zablokoval přístup do Windows 10. Jako správný puberťák nechce říct, co s tím vyváděl a jako ješitný chlap si nechce říct o pomoc. Já si myslím, že řešení by byla přeinstalace, ale úplně nevím, jak se to dělá. Instalační medium máme.
@JohnCZ (19.01.2019 14:35): ale koukám že přes ten Regedit se asi dostávám k jádru pudla, protože jsem našla DefaultUserName a tam bylo to "pidal" tak jsem to zatim jen smazala a uvidíme co to udělá, píše tam ještě o DefaultPassword, ale to tam vůbec nemám, asi protože jsem k tomu "pidal" nikdy heslo nezadávala, to user name se vytvořilo nějakou chybou. Díky až mi dojede Cleaner zkusim to restartovat, jestli to pomůže jsem tvým dlužníkem ;o)
ahoj, mám takový problém. Mám na notebooku windows 10. Když notebook zapnu, nebo restartuji, začne se pak přihlašovat, ale bohužel se mi automaticky nepřihlašuje do mého administrátorského účtu, ale do nějakého neplatného účtu, který ani nemá nastavené heslo. Takže pokaždé, když si zapnu pc, mi to napíše, že bylo použité špatné heslo nebo tak něco, já musím dole vlevo kliknout na můj administrátorský účet a napsat moje heslo. Což je teda děsnej opruz. měla jsem to vše automatické, takže jsem to heslo ani zadávat nemusela.

Jak jsem se toho snažila zbavit, nikde jsem nenašla nic podobného, kde by se to dalo smazat, počítač všude vidí jen můj administrátorský účet. Pouze když vlezu do nastavení účtů tam je možnost "přihlásit se místo toho místním účtem" -> na toto když kliknu mám tam v uživatelském účte zadáno "pidal" což mi právě vyskakuje při tom přihlašování a nic k tomu. Takže jsem to celé vyplnila znovu, aby ten účet opravdu vznikl a já ho pak následně mohla smazat. Zadala jsem tedy veškeré údaje pro místní účet. Pak se na něj přihlásila (zajímavé je, že mi ta přihlašovací obrazovka tentokrát vůbec nenabídla přepnutí na administrátorský účet ale asi to tak má být). Jenže když jsem přihlášená místním účtem nemohu jej smazat a když si v nastavení nastavím přihlašování zpátky přes administrátorský účet tak ten místní úplně zmizí a zase není nikde vidět. Dokonce když bych dala opět "přihlásit se místo toho místním účtem" tak už si to pamatuje, že jsem tam nastavila nějakou RomcuT ale při restartu mi to opět píše chybné heslo u přihlášení "pidal". Jsem z toho jelen a fakt bych ocenila nějakou konstruktivní radu, né typu "vygoogli si to" to jsem zkoušela a všechny rady nevedly nikam.
This IP address is temporarily blocked due to excessive content downloading. To prevent content scraping and data harvesting, we limit the number of pages that our visitors can access during 1-day period. Currently visitors can view up to 150 pages per day. Limits can be reduced when pages are accessed too fast. Visitors, exceeding daily limits, are blocked for 48 hours.

Něco takového bychom mohli zavést i tady na DH :)
Potřeboval jsem naklonovat HDD se systémem na menší SSD. Většina nástrojů, které jsem zkoušel, tak v určitém místě odmítne spolupracovat s tím, že HDD je moc velký a cílový disk musí mít stejnou nebo větší kapacitu.

Nakonec jsem úspěšně použil MiniTool Partition Wizard. Je to šikovný malý prográmek zdarma a když si odmyslíte trochu otravnou reklamu, tak ho můžu vřele doporučit.

Jen s ním nelze zkopírovat "živý" systém (hlásí "disk is already in use") - je potřeba disk připojit k jinému PC a tam naklonovat.
Právě se mi nějak, nevím jak, podařilo udělat screenshot s rozlišením 30720 x 17280 pixelů. Mačkal jsem jen klávesy okolo WSAD a levého shiftu, nic zvláštního.
Nepoužíval jste někdo Ansel nebo nějaké podobné srandy na screenshoty? Nemůže to s tím nějak souviset?
Nevíte někdo zda se dá za pomoci PC a mobilu poslat fax? Nikdy jesem to neposílal an když to fyzicky existovalo, ale teď jeden potřebuju polat a nemám ponětí jak.
@7c (23.12.2018 21:32): Jak to funguje víme, ovšem problém v tomhle asi nebude. Z nějakýho důvodu hra pouze problikne a nic se neděje. Dokonce ani nevyskočí hláška, že není nainstalován eac, když ho odinstaluju.
@Kwoky (23.12.2018 12:34): Někde jsme se k tomu proklikali, ovšem vypadá to na slepou uličku. Teď jsem zkusil u sebe odinstalovat EAC a vyskočila hláška, že není nainstalován. U něj nic takovýho neproběhne. Žádná informace o tom, že není instalován. Psal na podporu, to jsem zvědav.

Diskutující (12)