Titan Quest

Tak Hades byl pro proti tomu procházkou. Jeho útokům se dalo bez problémů vyhnout a i když mě zasáhnul, tak s přípraveným lektvarem jsem neumřel, jen jsem to musel rozběhat:) Jen to bylo trochu zdlouhavé. Samozřejmě na epicu a legendary to může být jinak...ale já už si odškrtávám dohráno, jsem přetitanován :)
@Red (02.06.2019 19:40): Nejideálnější je teda být neustále v pohybu a dávat si pozor na ty škvíry, respektive si dobře načasovat, kdy se jim vyhnout. Případně tuším můžeš i zaběhnout do chodby před bossovskou místností, kde jsi od nich v cajku.
Další možnost, která je teda docela otravná, je si najít itemy, které ti zvýší odolnost vůči jedu a dočasně je pro souboj využít.
@Red (02.06.2019 18:33): Za koho hraješ? Je pravda, že u Cerbera musí mít člověk trochu štígro. Důležitý je si vždy stoupnout mimo ty škvíry, ze kterých stoupá ten jed. A mít tunu lektvarů.
Tak jsem se zasek u Cerbera. Nějak nevím jak na něj. Četl jsem teda, že s 80% ochranou proti jedům je jednoduchej, ale to je u mě mimo realitu, mám 0% a obchodník nic nemá.
Mně to fakt nejde a náročností to není, je to nezávislé na nastavení grafiky a lagování je periodický, najednou se prostě obraz zastaví a objevím se o pár kroků dál. Jedině, že by mi odcházel disk nebo něco takovýho.
Hra (Anniversary) mi začala nepříjemně lagovat co chvíli, v Řecku jsem si toho nevšiml, v Egyptě je co deset kroků. Vypnutí vscync nepomohlo. Ještě to zkusím, ale vidím to černě.
@Jumas (12.04.2019 08:50): U IT to tak je. Ragnarok na konec datáče navazuje taky, ale tvůrci tam dali možnost samostatný hry. Už si nemapatuju, jak to funguje (pouze jsem to ozkoušel tak před rokem a půl), ale živě si vybavuji, jak jsem běhal po Korintu s levelem 40 pouze ve své bílé tunice. :)
@Jumas (11.04.2019 23:52): Můžeš ho hrát samostatně. Tvůj vytvořený hrdina automaticky poskočí asi na 40. level, přičemž pak si jen naklikáš skilly, který chceš.
Ale je fakt, že import postavy z dřívějších her je lepší, protože bez něho začneš v pyžamu bez jakéhokoliv vybavení.
Tak jsem rozehrál tenhle Assassins creed Oddysey pro chudý:) Nemám rád diablovky, ale teď potřebuji odpočinout od hraní Sim City 4 a Bioshocku a jak hráč počítačových her odpočívá? No přece dalším hraním. Miluji starověk i řecké báje (o těch čínských a egyptských nevím nic). Tak uvidíme jestli to dotáhnu do konce.
20. brezna vychazi pro PS4 a Xbox One a PC. Tomu rikam resustitace mrtvoly. THQ Nordic se mi zacina libit cim dal tim vic. odkaz
Zrejme bude obsahovat jen zakladni hru+ Immortal Throne. Sberatelka za 120 zlatek.

PS: muzete si to zaradit do ty ankety co porada Fritulnik, bude mit radost :)
@Phoenix (17.11.2017 21:30): U tohohle taky moc nevzbuzují optimismus ti vývojáři, jejichž nejlepší hra byla průměrná Magicka 2. U Grim Dawn aspoň víš, do čeho jdeš.

Každopádně uvidí se, co reakce hráčů. Zatím jsou samé kladné recenze, ale pochybuju, že to z těch 23 lidí byť jen polovina stačila za ty tři hodiny, co je to venku, zapnout :)

@Charllize (17.11.2017 21:41): Já to poprvé pořádně hrál až s tou Anniversary edicí letos a i když je tam ta supr možnost zrychlit hru snad na trojnásobek, tak mě to ke konci stejně už moc nebavilo. Nedovedu si představit, jak tohle v konkurenci her jako Path of Exile nebo Grim Dawn bude mít úspěch.
@Ronik (17.11.2017 20:33): hm, nevim jestli bych to jeste nekdy hral, stravil jsem u toho more casu a od doby co jsem to prestal hrat jsem na to ani jednou nedostal chut, a to uz je hezkych par let....ale rozhodne me prekvapilo ze k tomu vysel dalsi datadisk, to jsem necekal .
Dneska vyšel nový datadisk pro Titan Quest. Je fajn, že se o to THQ Nordic tak stará, ale teda o 20€ si neříká ani Microsoft za nové datadisky k AoE2...
@Charllize (25.10.2017 11:34): To právěže vím. Jde o to, že po skoku na nový level mi postava rapidně zrychlí tak na dvě minuty odhadem. A ten skok je znát, tak to beru jako bonus.

U těch pasiv skillů je to přímo v boji, že se ti aktivují, ale takhle mi to přijde, že to je jakoby bonus. Postavu mám jinak na 29. levelu, takže už se v tom celkem vyznám v těch skillech a nastudoval jsem si je a vím, že i v boji se aktivují a zobrazují se v levém horním rohu. Při levelu ale nic není a postava je mnohem rychlejší a možná i silnější, ale krátkodobě.
Nepíše se někde, že postava má rychlostní bonus po skočení na nový level? Já nikde nic nenašel, ale vždy jak nahraji level, tak kromě doplnění zdraví mi postava mnohem rychleji seká, útočí a hýbe se. Ale pak se to po chvilce vrátí zase do normálu. Po pár levelech jsem si myslel, že se mi to jen zdá, ale je divné, že se mi to zrychlení zdá u každého levelu.
Ahoj, rád si s někým zahraju TQ AE. Pokud je tu někdo kdo chce dohrát hru společně ve 2 nebo více lidech ať se ozve tomas.kosar16@gmail.com.
Zásadní výhoda Anniversary edice je možnost nastavit rychlost hry na Very Fast, takže to už není tak zoufale pomalé a je to i docela zábava. Možná to s tím poprvé dohraju.
@Vurhor (04.01.2017 16:10): No, cca. pred polrokom vyšla Anniversary, ale nemyslím si, že to bude tá, čo si stiahol.
V každom prípade, nie je to podstatné, kedže Anniversary oprašuje, nič podstatné nepridáva (snáď okrem väčšieho rozlíšenia a škálovateľnej UI + všetko to, čo písal Greg).
@Tarhiel (04.01.2017 15:45): Děkuju! Upřímně vůbec netuším, jestli jsem to hrál. :D V době vydání jsem vlastnil originální CD (stejně tak i datadisk), nicméně postupem času jsem obě samozřejmě ztratil (celý já). Při posledním rozehrání, tedy asi před půl rokem, jsem se spoléhal na starý dobrý torrenty, kde byly obě hry ještě s nějakými patchy, nicméně jestli se jednalo o tu Anniversary edici, to už nevím.
@Tarhiel (04.01.2017 15:45): Anniversary edice spíš opravuje hru, aby šla hrát i dnes - podpora vysokého DPI, Win 10, opětovné zprovoznění multiplayeru + přidává pár drobností jako jsou achievementy, provázání se Steamem a myslím že proběhl i drobný rebalance některých statistik monster, povolání a tak...
Obecně pak z ní má člověk dobrej pocit, že se na TQ ještě nezapomnělo a je kolem něj pořád dost velká aktivní komunita.
Měl jsem krabicovky a prodal. Hry velmi dobré, hlavní hru jsem odehrál dvakrát, datadisk jednou a znovu už nechci, časem to bylo už stereotypně ubíjející. Ale jsem rád, že jsem to hrál :)
mám krabicovku od cd projektu, musel jsem si anniversary kúpit znovu, takže samozřejmě jsem to rád koupil v premiérové akci za 5 euro. Jen snad možná mohli přibýt nějaké radikálnější novinky ve hře uvedu příklad : Nové mistrovství, nové předměty nebo sady, i třeba ještě nějaký šejdry nebo lepší nasvícení grafiky, ale vlastně ono se to pěkně blejskalo už před těmy 10 lety. Jsem spokojen hraji to znovu a cloud na uložený pozice mě také uklidňuje. :-)
@rikuhahl (31.08.2016 20:03): jasne achievmenty..zabit 1 000 000 priser..hodne stesti:)

velky prekvapeni, dokonce to ma i cestinu, kterou svyho casu vydal cd projekt jen krabicove. Akorat mam pocit ze me podobny hry uz tolik nebavi jako driv, asi sem se ukojil tema 1000+ hodinama v diablu 3 a nejak toho mam dost:)
Všechny stávající vlastníci Titan Quest nebo Titan Quest Immortal Throne na Steamu obdrželi bezplatný upgrade na Anniversary Edition ve své knihovně.
Rozchodil někdo krabicovku včetně datadisku na Win7 a výše? Mám tu gold verzi (ne ze Score).
@Say (06.09.2015 12:21): Souhlas, za mě také jediná diablovka, kterou mám chuť si sem tam opět zahrát (byť času na to už moc není). A to jsem na tzv. "akční RPG" rok od roku alergičtější:).
@marwel (07.09.2015 09:09): Stahoval jsem ze Steamu. Mám pocit, že na Score DVD hra somátná ani není. Furt to hlásí nějaký problémy se Steamem, když ne se Steamem, tak s pamětí a když ne s pamětí tak s originálním diskem... Virtual Memory mi nic neřeší, jen si to najde jinej důvod, proč se nespustit.
Tak jsem si rekl, ze to zkusim u sebe na 64-bit Win 7 a treba nejake to reseni najdu. Stahnul jsem hru ze Steamu a zda se, ze vse funguje bez problemu. Spustil jsem nejdriv zaklad, nastavil grafiku, vytvoril postavu. Pak spustil Immortal Throne, importoval postavu a vse jede bez problemu. Co ti to hlasi, proc ti to nejede? Stahoval jsi hru ze Steamu nebo instaloval s disku Score? V jakem jazyku hru instalujes a v jakem jazyku mas Steam?

Nekde jsem cetl, ze muze problemy zpusobit kdyz mas vypnutou Virtual Memory.
@Malignus (06.09.2015 15:12): Máš recht, Steam zas potvrzuje, že prostě není GOG a nějaká zpětná kompatibilita ho netrápí. S krabicovkou jsem s tím problémy neměl. Na Steamu je skutečně mezi doporučenými jen Win2k a WinXP. V diskuzích jsou nějaké rady s přejmenováním složky s videi nebo vynucením běhu jen na jednom jádru procesoru:

Navíc je na Steamu mrtvé URL na ofic. web hry.
@Malignus (06.09.2015 02:07): Krabicovky, takový ty bílý DVD krabičky "eXtra Klasika" nebo co to tam bylo napsáno od CDP/Cenegy (? štve mě, že tu není v profilu pole pro českého distributora...) jsem na Win7 64bit v pořádku dohrál i s datadiskem. Samozřejmě s patchem, je tu v Odkazech. Jak je to u jiných verzí her těžko říct.

@Say (05.09.2015 17:52): Přidej odkaz na ty úpravy (postup, modifikaci) do Odkazů :) Tohle vypadá fakt dost detailně.
Tak ani ne. Ale tohle jsem si chtěl zahrát docela dlouho navíc tam bude i American Mcgee Alice, takže i tak to asi koupím.