Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pathfinder: Kingmaker

85
2 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
25.09.2018 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://owlcatgames.com/
První izometrické RPG zasazené do fantasy univerza a využívající pravidel stolní hry Pathfinder, nástupce legendárních Dungeons & Dragons.

Hra je zasazena do Ukradených zemí, součásti regionu Říční království v zemi Golarion. Příběhově hra vychází z již existující kampaně pro původní stolní hru stejného jména, v níž je hráčovým cílem vybudovat vlastní říši jako místní lord. To vše v hratelnosti inspirované klasickými RPG jako Baldur's Gate. Souboje se odehrávají v reálném čase s možností pauzy.

Hlavní doménou hry je důraz na budování vaší říše. Vaše rozhodnutí ovlivňují hru a mohou měnit vaše přesvědčení, což je klíčová vlastnost vaší postavy. Po cestě se k vám přidá řada společníků a to jak nově vymyšlených, tak i takových, co byli představeni již v původní stolní hře.

Na tvorbě hry se podílel scénárista Chris Avellone (Fallout 2, Planescape: Torment).

Ke hře bylo vydáno několik DLC. Prvním bylo bezplatné kosmetické rozšíření Bloody Mess. Umožňuje zapnout si v nastavení hry grafické znázornění poranění postav a jejich protivníků. Jako první placené DLC pak vyšlo rozšíření Pathfinder: Kingmaker - The Wildcards. Do základní hry přineslo novou hratelnou rasu, nové povolání a novou postavu s vlastní příběhovou linkou. Jako druhé placené DLC bylo vydáno rozšíření Pathfinder: Kingmaker - Varnhold's Lot, které ovšem na příběh ze základní hry navazuje jen nepřímo.

06.06.2019 byla hra upgradovaná na Enhanced Edition a bylo vydáno poslední DLC Beneath The Stolen Lands.


Poslední diskuzní příspěvek

A pozrime sa, niekto vytvoril mod pre Turn-based suboje. Hmmmm.... ak to bude fungovat aspon tak ako na tom videu, to by ma hodne potesilo :)

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.