Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pathfinder: Kingmaker - Beneath The Stolen Lands

06.06.2019
18.08.2020
kompatibilní
59
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

Beneath The Stolen Lands je třetí rozšíření pro izometrické RPG Pathfinder: Kingmaker. Po jeho instalaci přimějí děsivé sny hráčovu postavu vydat se do dungeonu Tenebrous Depths, kde na něj a jeho družinu čeká drak Xelliren, jeho strážce. Na samotném dně dungeonu totiž dlí starobylá kreatura jménem Spawn of Rovagug, která by v případě, že by se jí povedlo utéct, mohla způsobit nedozírnou zkázu. Xelliren tak hráčovu družinu pověřuje úkolem Spawna a jeho pohůnky, méně šťastné dobrodruhy, zastavit.

Rozšíření obohacuje hru o masivní dungeon, který lze hrát jednak v roguelite režimu nezávisle na hlavním příběhu, tak i jeho předgenerovanou verzi o 17 patrech jako součást hlavní kampaně. Cílem rozšíření je v dungeonu najít a porazit čtyři padlé hrdiny, střežící cestu ke Spawnovi. V roguelite režimu jsou patra náhodně generovaná a v případě smrti družiny je třeba začít od začátku s novou družinou. S odehranými patry se však rozšiřuje obchodníkův inventář s magickou výbavou, což usnadňuje další průchody.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.