Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

watchOut watchOut

uživatel / 515 bodů

Komentáře

« Novější Starší »

Plane Arcade


No, to mi ta Herní výzva 2017 pěkně začíná, když jsem ji otevřel touhle slovenskou freewarovkou - budu se muset poohlédnout po jiné hře, protože tuhle se mi rozhodně nepodaří dohrát. První pozvednutí obočí způsobila hardwarová náročnost - opravdu musí mít hra z roku 2004 na notebooku z roku 2010 15 fps, a to i na minimální detaily a v 640x480? Vždyť v celé scéně je dohromady přibližně dvacet polygonů! Ale dobrá, hrajeme.
Po pár misích typu „leť rovně” a „hoď dolů bombu - výborně!” na mě vybafl první ostrý úkol s ničením protiletadlových děl a dalších pozemních cílů, který mi zabral přes půl hodiny, protože házet bomby z výšky je nepřesné, ale těsně nad zemí mě zase hned sestřelili. Hned další mise je čistě letecká - klasický dogfight, zde ovšem asi proti patnácti protivníkům. Mohou výše než já, takže když vystoupají, nejdou zasáhnout, protože stíhačka střílí vždy ve směru letu. Když už se mi podařilo dostat se do palebné pozice, narazil do mě někdo další. Když jsem pak obdržel varování, že mi zbývá poslední minuta, ale časovač ukazoval posledních 25 sekund, bylo to opravdu posledních 25 sekund mé hry.

Pro: Freeware, příjemné ovládání myší

Proti: Nepříjemné nezábavné úkoly, uživatelské rozhraní, hardwarová náročnost

+9+10 / -1