Ms. Pac-Man

01.08.1996 SNES
04.11.2004 Xbox
10.01.2007 X360
20.04.2016 PS4XOne
General Computer Corporation, Midway Games (sekundární), Atari (Atari 8-bit verze), Namco (GB verze, SegaGG verze), BANDAI NAMCO Studios (XOne verze, PS4 verze), Tengen (NES verze), Quality Software (PC verze), Gotch Technology (X360 verze), Digital Eclipse Software (SNES verze)
Pokračování legendárního Pac-Mana (1980) tentokrát představuje paní Pac-Manovou, která se pohybuje bludištěm, na své cestě pojídá tečky a vyhýbá se duchům, kteří jí tuto činnost ztěžují. Každá sebraná tečka představuje bodový přínos. Po průchodu jedním z energetických bodů, umístěným v každém rohu bludiště, může paní Pac-Manová nakrátko eliminovat své věčné pronásledovatele, za což obdrží extra porci bodů.

Hlavním rozdílem oproti předchůdci jsou čtyři různá bludiště, každé vyvedené v jiné barvě, které se střídají. Dále je zde více "warp tunelů" - míst na okraji obrazovky, jimiž může hráč utéct na opačnou stranu obrazovky. Nepřátelé více používají náhodný pohyb, takže je těžší předvídat jejich akce. Kompletně se změnila i hudba a zvukové efekty.

Stejně jako původní hra, i tato obsahuje bug v 256. úrovni, která kvůli tomu nejde dohrát. Hra ovšem trpí i na jiné závažné bugy v předchozích úrovních, tudíž se do poslední úrovně stejně dá dostat jen s pomocí emulátorů.

mazar1234: napostuj mi, jaký typ hier tě zajímá, a dám ti typy! joddy: jsem auditovaným dodavatelem s potřebnou kvalifikací a certifikací,…