Ms. Pac-Man

01.08.1996 SNES
04.11.2004 Xbox
10.01.2007 X360
20.04.2016 PS4XOne
, (sekundární), (Atari 8-bit verze), (GB verze, SegaGG verze), (XOne verze, PS4 verze), (NES verze), (PC verze), (X360 verze), (SNES verze)
Pokračování legendárního Pac-Mana (1980) tentokrát představuje paní Pac-Manovou, která se pohybuje bludištěm, na své cestě pojídá tečky a vyhýbá se duchům, kteří jí tuto činnost ztěžují. Každá sebraná tečka představuje bodový přínos. Po průchodu jedním z energetických bodů, umístěným v každém rohu bludiště, může paní Pac-Manová nakrátko eliminovat své věčné pronásledovatele, za což obdrží extra porci bodů.

Hlavním rozdílem oproti předchůdci jsou čtyři různá bludiště, každé vyvedené v jiné barvě, které se střídají. Dále je zde více "warp tunelů" - míst na okraji obrazovky, jimiž může hráč utéct na opačnou stranu obrazovky. Nepřátelé více používají náhodný pohyb, takže je těžší předvídat jejich akce. Kompletně se změnila i hudba a zvukové efekty.

Stejně jako původní hra, i tato obsahuje bug v 256. úrovni, která kvůli tomu nejde dohrát. Hra ovšem trpí i na jiné závažné bugy v předchozích úrovních, tudíž se do poslední úrovně stejně dá dostat jen s pomocí emulátorů.

mazar1234: napostuj mi, jaký typ hier tě zajímá, a dám ti typy! joddy: jsem auditovaným dodavatelem s potřebnou kvalifikací a certifikací,…