Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Software

Jak vidite posledni udalosti na cryptu? Dnesek vidim jako zlomovej. Bud to vystreli k rustu, nebo vyplach a to na hodne dlouho :)
"hrubý Keňa Souložit nafukovaci polštářek Vana Společnost!"

Ten google ukazuje zajimave pojmenovane odkazy... a to jsem chtel jen cestovni polstarek :D
Nikdy jsem to nepotřeboval, ale předpokládám, že tady jsou experti a poradí - potřebuju z jednoho AVI videa vystřihnout pár sekundovou část, abych ji mohl poslat třeba přes Whatsapp. Jaký soft na to potřebuju?
@TombSpirit (28.08.2021 08:46): Částečně máš recht. Ale vždy můžeš udělat tu čistou instalaci. A rok 2025 je daleko. Nadto bych si tipnul, že minimálně kritické záplaty budou chodit na win10 i dále. Teď každopádně platí, že v příštích letech nemá z pohledu hráče win11 proti desítkám žádný přínos. Sám upgrade neplánuji. A už vůbec neplánuji koupit nový hardware jen kvůli jedenáctkám. PC pro mě samozřejmě není mrtvé. Ale herní PC ano. V budoucnu tak budu preferovat konzole. A příští počítač tak bude bez grafiky a rovnou s jedenáctkami. Ale to je za dlouho. Proč bych se zbavoval teď notebooku s i7 6700hq a pascalovou 1070. A hlavně 16GB RAM a 512 SSD... To na "internety" bude stačit ještě mnoho let.
@samorost (26.08.2021 08:43): jo nemaluju si to, ale je to zatím oproti ostatním velkým platformam zkousnutelne. Ale tohle vážně řešit nechci. Jde mi o to zda je to nastavením a zda s tím lze něco dělat.
Nevyznáte se někdo v nastavení Twitteru. Už delší dobu sleduju, že mi Twitter nezobrazuje spousty tweetu. Sleduju 147 lidi a i když se mi někdy v minulosti povedlo nastavit, že mi Twitter má zobrazovat nejnovější tweety a ne preferované., tak plní lidi to prostě nezobrazí. Třeba dva dny starý tweet od Dana Vavry o Police stories game mi to ne ukázalo. To je cenzura už i na Twitteru?

Vtipný je, že když jdu do nastavení - preferovaný obsah - prozkoumat nastavení - tak mám položku trendy pro vás zapnutou a nejde odskrtnout. To je jediné nastavení co jsem k tomu našel.


Vt
Prosím nedělat si tady z toho osobní deníček o kryptoměnách. Díky. Pokud někoho zajímají osobní aktuální stavy několikrát za den (což zdá se nezajímají), tak jsou na to jistě příslušná fóra či sociální sítě.
@TombSpirit (11.08.2021 17:22): Tak snad zejtra prijde to prolomeni tech 47K. Zadnej BT nemam, ale vsechno se ridi podle nej. Snazil jsem se najit nejakej system na alt coiny, ale nema to smysl. Jsou jak psi ocas , kterej sem tam podrbou velrybari :)
Jo, Irfan je program který používám taky už nejmíň 15 let a budu u něj asi do smrti, s pár pluginy vynikající.
@Bursoft (03.08.2021 20:01): Od verze 3,92 instalátor může zvolit i instalaci eBay panelu nástrojů, jako podpora pro vývojáře. Ve verzi 3,92 bylo přidání panelu nástrojů automaticky zapnuto při instalaci ve výchozím nastavení a program byl některými kritizován jako obsahující spyware

Možnost ve verzi 3,97 již nebyla vybrána automaticky a od verze 3,98 byla nahrazena možností nainstalovat Google Desktop Search. V nynější verzi program nenabízí instalaci produktů třetích stran.


Zrada byla v tom, že to tuším byl normální update a "custom" instalace se musela rozkliknout, aby člověk viděl, že najednou obsahuje tuhle jobovku.