Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun


Diskuze

« Novější Starší »
@rikuhahl (14.06.2019 09:59): tady je inteligence nula ... jsou to strojecky (resp. skriptiky), kteri obchazeji v sekundove presnem intervalu svoji trasu v sekundove presnem intervalu hejbou hlavickama aby se koukli na pravou a nebo levou stranu ...

kdyz jen tak pro pobaveni sledujes to deni na te mape, tak ti to pripomina nejake monstrozni vlacky (jak se skladali takove ty vlacky, nadrazi, atd)
tak odsmazeno uz asi 6 hodin .. hra me krute bavi .. dodelal jsem teprve 3ti misi ... loadoval jsem v ni asi 50x na `normal' obtiznost ...

samozrejme musi se to brat s rezervou, pac AI tady chybi uplne .. docela by me zajimalo, jestli nekdo neznate nejakou podobnou taktickou hru, kde hrajete s panackama (jako napr. jagged alliance) a ktera je commandos-like-clon ale zaroven ktera ma skutecnou AI a snazi se byt vic realisticka ...
koupil jsem si hru na GOGu .. vcera jsem to smahnul od 10pm - 02am .. muzu rict, ze hra me fakt chytla .. po prvnim veceru hodnoceni 85%

@pajmic .. dobrej koment ;)
@Starletka (komentář): čekal jsem jak se ti to bude líbit, když jsi to poslední hry hrála na steamu. Jsem rád, že i jako nehráč Commandos a Desperados dokážeš hru ocenit, asi je hra fakt dobrá :)
První čtvrthodina za mnou a zatim paráda. Nejtěžší obtížnost je povinnost ;)
Konečně se to ke mně dostalo v rámci Humble Monthly a musím smeknout klobouček a vyšvihnout hlubokou poklonu. Výborná záležitost ve které je všechno dotažené.
@Garret (28.04.2017 19:54): Tak to pak ano, první mise je procházka už jen proto, že tam máš 3 nejužitešnější postavy, věř mi, že časem pěkně přituhne. Já jsem v misi 6 a už mám chutě stáhnout obtížnost. I..must...not...do that.
@Garret (28.04.2017 17:31): Možná, avšak já jsem nikdy přehnaný compjůtr badass nebyl. v kontrastu s Commandos 2, které jsem kvůli Shadow Tactics zkoušel pro porovnání mi to přijde skutku výrazně těžší. Možná je to tím, že znám Commandos už skoro nazpaměť.
Hergot, tohle by se mělo hodit do nové kategorie BDSM. Daleko těžší než Commandos...nebo Robin Hood.