Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Black Mesa


Diskuze

« Novější Starší »
Že by se konečně začal Xen líbit lidem? Já s ním tedy problém neměl nikdy, ale vypada to hodně úchvatně.
@Kwoky (19.11.2018 15:31): Barvy chápu, konec konců, Xen byl v mé fantazii vždy plynný obr jenž má kontinenty nad extra těžkými plynny a pod lehkými plynny.

Navíc tehdy nembyla na takové barvičky technologie ale skyboxy byly pěkně barevné. odkazodkaz
U toho druhého jen pro zajímavost že lidi si často myslí že tam jsou dvě hvězdy, přitom je to jasný odraz. :-D

@Paul (19.11.2018 14:37): Asi si dám také nějaké opáčko, ale HL2 v mých očích naposled stáře skomíral, tak ho nějak vytruním módem.
Mě dojímá to, že někdo má směrem k Black Mesa ještě nějaká očekávání.
@Gordon (04.09.2018 16:01): to máš trochu opožděné info... 24. června na Steam zprávách ->

The first chapter, itself called Xen, is mostly done, and the team need to simply "polish one or two rough edges". The third chapter, Interloper, is playable from start to finish, and the final chapter, Endgame, is locked, and just needs some final minor tweaks. "There are some dependency assets and some polish we have to implement once the rest of the game is complete, but other than that, it is ready to go."
@Molasar82 (07.07.2018 12:45): kritické a zároveň si kritiku vyvrátíš, že to vlastně vůbec nevadí :D jsem z toho komentáře trochu zmaten...vypadá to totiž na dost rozporuplné pocity ze hry. Ale mívám to podobně, mám hru rád, ale přitom na ní vidím hrozně moc věcí co mi vadí (myslím teď obecně)...
Jj dík, malé nedorozumění s kámošem, on to pořád za hotové nepokládá, takže proto :) Tak snad se jim to povede dodělat :)
@themacs (10.04.2018 12:23): https://steamcommunity.com/games/362890/ ... /1669022208825253535

XEN
We’ve made a lot of progress since December. With the exception of a few places (mainly loading between chapters), Xen is playable from start to finish. The levels have had multiple gameplay passes to get them to where we want them in terms of fun and challenge. While we worked on these iterations, we built art in parallel so we can implement the art as soon as the gameplay gets completely locked down.

We’ve put a lot of effort into some levels to get them ready for outside testing. We look forward to getting feedback and see what we can do to support Xen and Black Mesa, even after we leave Early Access. We want to continue to make the best game for our community, old veterans and new players alike.

In that spirit, here are our latest updates:

PUBLIC BETA
There have been a few major issues with our new renderer. The bugs fought tooth and nail, but we think we have solved most if not all of the major issues. We are preparing a patch for the Public Beta that we will switch to mainline as soon as possible. Here are just a FEW of the big ticket items we fixed for the Public Beta:

-Game crashes on certain Radeon graphics cards
-Shadows and lights not rendering properly on certain Radeon graphics cards
-Fixed full screen blur that was associated with dynamic lights using god rays
-Fixed dynamic shadows flickering as the light cast onto perpendicular surfaces
-Fixed decals flickering in maps

We have a lot of work left to do, and we have decided not to give timelines so that we do not let our community down again; however in the grand scheme of Black Mesa we are VERY close, and we are super excited about delivering our version of Xen!
TYVOLE, už z toho mají prachy, jsou studiem a stejně jim Xen trvá nejdýl ze všecho a to ho slibovali na vánoce, achjo... :D
Ja sa bez okolkov priznám, že ma Doom 3 bavil viac ako ten nový, aj keď atmosférou bol, pravda, trochu inde, ako prvé dva diely. No s Black Mesou by som to neporovnával, úplne odlišné FPS. To už skôr by som odporučil sériu Metro.
dlouho se mi nestalo ze sem cekal konec a vubec se mi z toho sveta odejit nechtelo, naposled snad u Half Life kdyz sem ho nekdy v roce 1999 hral. Nejaky tip ktera hra me dostane podobne? Ted hraju Riddick:Butcher bay, kde sice atmosfera je, ale naopak si rikam kdy uz to zkonci...nejak me to nebere
Jinak half life sem mel jako srdcovku odjakživa,ale zub času se podepsal a už si těžce vzpomínám na to jak sem byl unesený když sem to hrál poprvé.black Mesa mi to částečně připomněla,a moc si ji užívám na druhou stranu už bych do halfa znova nesel.zajimave je že u her jako jagged alliance 2,Falloutu nebo Spellcross ten zub času nevnimam
@Gordon (24.03.2018 12:42): jenže ty vlaky nejsou dopravní,šou to takový vozítka neidentifikovatelný. Já si myslím že tvůrci Black Mesa věděli právě proč to tam nedali,příště to hraju bez toho
@Tommywise (24.03.2018 12:24): To přidavá ten mód protože to v originále chybí, v originálním Half-Life toto je taky, a naopak to tam podle mě patří, je to polovojenskej komplex, vlaky jsou kvůli dopravě a je třeba ho udržovat, proto to zázemí, ty bys přece taky nedělal sekuriťáka někde kde je to prázdný.
@Gordon (24.03.2018 11:44): prostě mě to tam nesedělo,jedu si po špinavých kolejích vláčkem kde mě to přišlo jak v dolech z Red Factionu a hned nademnou komplex s restauracemi a kancelarama?Este tam chybělo napsané mccdonalds. Možná kdyby tyto dvě prostředí byly odděleně a ne že vyjdu z restaurace přímo ke špinavým kolejím


Mám tam nainstalovaný ten mod on thé rail uncut,tak jen nevím je to tak jak píšeš ve vanille Black Mesa a nenainstaloval sejmi tam ten mod, nebo je to tím modem?
Prodloužená uncut verze on thé rail je sice cool ale absolutně nereálná....vůbec k sobě nejde spinave podzemí koleje a hněd nad tím komplex s kancelárema a restaurací?
@koudy_cz (19.12.2017 07:44): A díky tomu si myslim že episodu 3 Valve nikdy neudělá. Nemají důvod, stačí jim dojit dosavadní MP hry a steam. Nezbývá nám nic jiného než doufat v komunitu, který zaleží na hře víc než samotným vývojářum.
@Milfhunter (08.12.2017 17:57): no... Právě :D ale představa to je hezká no. Kurna si pamatuju, jak jsem mesu viděl poprvé, to už je let a oni ji nemají pořád hotovou. Ono kdyby je Valve najalo, dali jim pytel dolacu jak moderum s Counter strikem, tak by to asi vypadalo jinak.
vydání Xenu posunuto z prosince na neurčito, ale v prosinci přijde nový update pro otestování některých grafických fičur. zatím cajk...