Black Mesa

@Cobot (13.08.2019 22:10): áno, ale predpokladám (dúfam), že tú prvú polovciu vypúšťajú na odladenie hrateľnosti, etc. a tú druhú vypustia tento rok, ale obohatenú o zmeny po feedbacku z tej prvej.

Tiež dúfam, že sa toho tento rok dočkáme.
zaujímalo by ma prečo to trvá tak dlho, keď pôvodný Xen netrval ani hodinu, to naozaj chcú úplne prerobiť a rozšíriť tam úrovne? A ako bude vyzerať Nihilanth boss fight?
Že by se konečně začal Xen líbit lidem? Já s ním tedy problém neměl nikdy, ale vypada to hodně úchvatně.
@Kwoky (19.11.2018 15:31): Barvy chápu, konec konců, Xen byl v mé fantazii vždy plynný obr jenž má kontinenty nad extra těžkými plynny a pod lehkými plynny.

Navíc tehdy nembyla na takové barvičky technologie ale skyboxy byly pěkně barevné. odkazodkaz
U toho druhého jen pro zajímavost že lidi si často myslí že tam jsou dvě hvězdy, přitom je to jasný odraz. :-D

@Paul (19.11.2018 14:37): Asi si dám také nějaké opáčko, ale HL2 v mých očích naposled stáře skomíral, tak ho nějak vytruním módem.
Mě dojímá to, že někdo má směrem k Black Mesa ještě nějaká očekávání.