Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sport

Schválně jak dlouho bude trvat, než se v novinách začne objevovat deset+ let spolupráce Rudolfa Bati s StB (kategorie agent a ke konci důvěrník). Svazky jsem v ruce neměl, ale co koukám, tak asi budou skartované. I tak z těch protokolů lze něco vyčíst...
Nominace repre a zas tam je Krmenčík :( Už i ve Sportu psali sloupeček, kdy se tenhle simulant odnaučí padat. Akorát udělá ostudu.
@Jab (19.08.2017 21:24): No vida, na něj jsem úplně zapoměl :) Giroud tam šel v 66 minutě místo Kolašinace a na konci měl slušnou šanci hlavou. A předtím vytvořil šanci pro Welbecka. Asi jediné střídání, které bylo dobré, i když měl jít dolů spíš Bellerín imho. Ty další dvě o deset minut později byly špatné, Iwobi místo Xhaky bylo totálně bez efektu a Walcott místo Lacazetta byl vtip. Jako by bylo ve vápně o jednoho hráče méně.
"hlavně Welbeck se dostal do pár šancí a zazdil je"

Díkybohu, že je pryč. Bože, jak já ho neměl rád :D Snad Rashford nedopadne stejně...
@Jab (19.08.2017 20:30): Stoke hrálo na protiútoky z dobře zabezpečené obrany, ze které se stal po gólu beton (Arsenal držení balonu 78%). Už v prvním poločase přišlo několik varování, hlavně Jesé hrál dobře, ale Čech dnes chytal spolehlivě. Gól jsem neviděl (zapnul jsem druhý poločas minutu po něm), ale prý tam byla chyba Xhaky.

Co se týče hry Arsenalu, první poločas byl i přes chyby vzadu ještě nadějný, bylo tam pár pěkných kombinací i šancí, ale po gólu Stoke na začátku druhého poločasu šlo všechno do kytek - obléhání autobusu bez nápadu, neschopnost prosadit se - hlavně Welbeck se dostal do pár šancí a zazdil je. Wengerova střídání tentokrát hře spíše uškodila (hlavně Walcott, proti betonu zbytečný hráč).

Co bylo také v zápase důležité, byl katastrofální výkon rozhodčího, neuznaný gól Lacazetteho po milimetrovém offsidu a odpuštěná karta pro Mustafiho, která mohla být klidně červená.

Celkově tedy matný výkon, ale přesto mám pocit, že tam nějaká šance mohla spadnout, ale asi chyběl větší tlak do brány.
@ugraugra (18.08.2017 21:35): Bude se hrát na tři obránce často. Takže když by se zranil Alder/Verts, zbyl by pouze Dier (a nezkušený CCV). Stoper byla priorita.

A určitě je lepší jak Baily s Lindofem dohromady.
@rikuhahl (17.08.2017 21:06): ale prdlajs, bude to v klidu. V EL bude Plzeň, Slávka i Zlín. O Zlínu nikdo nic neví, budou podceňovaní, koupili Jiráčka a další = body udělají. Vrba se Šilhavým jsou chytří trenéři a matné výkony jejich týmů je promyšlená zastírací taktika do základních skupin, kde to rozbalí.

Sparta dělá mediální službu celýmu českýmu fotbalu, páč na naši ligu nebývale upozorňuje okolní země od Turecka po Španělsko vytříbeným nákupem zahraničních čutálistů. A Bolka... no Bolka se letos hecla a přidala do koeficientu tři body, což je oproti předcházejícím letům velký pokrok.
Českej fotbal je k pláči. Bohužel tu podle mě chybějí lidi v managementu, kteří to umí.
Do Slavie nevidím, ale Sparta je fakt poděs. Rozvrtanej kádr, vyhozený mladíci, žádný systém. Je to až tragický, my potřebujeme obránce a útočníka a oni kupují samý založníky. Mně je normálně do breku. Kdyby dali takové prostředky tenkrát Lavičkovi tak by to byl koncept. Takhle je to jen divadlo se špatným koncem. Ten B tým v minulé sezoně hrál mnohem líp než bude v dohledný době hrát ta "Sparta".
Ani v jednom ze tří zápasů Slavia nepředvedla výkon hodný účastníka LM. Můžou být rádi za EL.
Člověk se směje sparťanům a slávka pak předvede tohle:-) Proč tam dával toho Stocha?Trénoval s něma třikrát a on ho dá do základu.
Šance tam ještě je, ale za ty roky jsem už poučen, takže to bude EL. Plzeň už zná možné soupeře?
@Drolin (12.08.2017 13:27): Tak v obraně to bylo jen o záskocích - Holding je mladý a plašil, Monreal nezvládnul roli středního obránce, akorát Kolašinac to tam držel nad vodou. Gabriel je zraněný, Mustafi po zranění a Kosťa má trest.

Čili hrát Mustafi - Koscielny - Kolašinac, vypadá to úplně jinak.